Nevina

serija,kao serija,pa....nishta posebno..
a ona floresita ili kako vec me uzasno nervira,jer se ponasha kao mali moron i izgleda mi kao da ima max 15 godina.slatka je u faci,ali mi je uzasna kao pojava.a serija kao shto rekoh,onako..nista posebno.
 
sad, kad imam vremena, nema sta ja ne pratim na TV-u. :lol:

nervira me glavna junakinja - slatka je fizicki, i dobra je, ali se mnogo pravi glupa. to je ciuni tako izvestacenom.

a i mrzim onu babetinu, ne znam kako se zove, crvenokosa sestra od one sto je umrla, i ostavila $$$.
 
Ma raspust je...Gledam to njesra cisto da ubijem vreme...Jeste Flor slatka fizicki ali ovako je uzasna...Serija je tako primitivna,toliko preteruju da to nije normalno....A glavnom glumcu samo fali mikrofon i eto ga u Grandu....Kazem,serija je do bola glupa i nemam pojma zasto je gledam ali eto....Ubijanje vremena....
 
Turn off the light:
sad, kad imam vremena, nema sta ja ne pratim na TV-u. :lol:

nervira me glavna junakinja - slatka je fizicki, i dobra je, ali se mnogo pravi glupa. to je ciuni tako izvestacenom.

a i mrzim onu babetinu, ne znam kako se zove, crvenokosa sestra od one sto je umrla, i ostavila $$$.

Mislis na Rebeku, zar ne?
 
Turn off the light:
VictorySun:
Turn off the light:
sad, kad imam vremena, nema sta ja ne pratim na TV-u. :lol:

nervira me glavna junakinja - slatka je fizicki, i dobra je, ali se mnogo pravi glupa. to je ciuni tako izvestacenom.

a i mrzim onu babetinu, ne znam kako se zove, crvenokosa sestra od one sto je umrla, i ostavila $$$.

Mislis na Rebeku, zar ne?

da, ona vestica. :evil:

Bas mije zao Floresite. Onaj Hulio alberto jeste smeker, ali nije fora da bude taako pokvaren i da je ozeni samo zbog novca... :evil:
 
Jooooj ljudi obozavam tu seriju. Hulio je poceo da se zaljubljuje u Floresitu i uskoro ce vencanje! Jedva cekam sledecu epizodu. A Flor je malo glupa, sad kad ima pare nece da se sredjuje. Ali je bas slatka. Ko hoce da skine neke slikice sa Flor i Huliom neka ode na www.esmas.com i ukuca "inocente de ti" na prostor pored koga pise BUSCAR.
Toliko do mene. 8)
 
Ok, ove serije su poznate po tome da se ne pravi ama baš nikakva razlika između ljubavi i zaljubljenosti. Ispada, ako se zaljubiš, onda je to za ceo život...
Slatke gluposti.
 
Ali ne mozete da zamislite kako su slatki!!! Ovaj Hulio provaljuje da mu se svidja Flor i vec komentarise svojoj kevi on, Virhinija i Efrain. Kaze kako ce biti divna kad se sredi, namirise i lepo obuce. :P
 
ja sam krenula sad da je gledam,od kad sam na raspustu... moram da priznam,da mi se svidja i da je ovo jedina serija koju gledam...shpanska,da se razume
 

Back
Top