Nevina

Girl next door:
zivim za dan kad ce da se otkrije kakva je rebeka.

ovo postaje mucenje za mene :cry: :wink:

Upravo tako. Moj cale je poceo da gleda seriju i dopala mu se, inace ne podnosi sapunice i posle dve tri epizode prestao je da je gleda zbog Rebeke...Kaze da se iznervira cim je vidi.
 
MvS:
Girl next door:
zivim za dan kad ce da se otkrije kakva je rebeka.

ovo postaje mucenje za mene :cry: :wink:

Upravo tako. Moj cale je poceo da gleda seriju i dopala mu se, inace ne podnosi sapunice i posle dve tri epizode prestao je da je gleda zbog Rebeke...Kaze da se iznervira cim je vidi.

:D pa naravno. i ja stedim zivce :D pa cu da se ukljucim kad se smire strasti (sestra me izvestava sta se desava, ali u nesto blazem obliku).
 
Inace, bas je glupo sto im je dete retardirano...Sad ce valjda ovaj hteti da napusti Flor, pojavice se valjda i najzad taj Serhio, ovaj ce da se predomisli i htece da vrati Flor...Bla, bla, opet su zajedno i kraj serije...!
 
HAahahaha!
Ne mogu da verujem da jos neko osim mene prati ovo njesra!!! Hahahah... Moram priznati da svakoga dana gledam ovu seriju, al se mnogo nerviram, jer je, da se ne lazemo, sasvim nelogicna (kao da je rezira 20 ljudi koji se ne konsultuju jedan sa drugim). Mislim da Hulio (Grand Prodaksn) Alberto ima poremecaj licnosti jer u jednoj epizodi tvrdi jedno, a u drugoj drugo, boluje od edipovog kompleksa i tako to...
Ali ipak ne mogu da prestanem da gledam seriju. Da li je neko opazio da lik koji glumi Floresitinog oca lici na Boru Corbu? To je takva likcina da ja nemam reci.
Hvala vam za ovu temu!
PS- Da li je neko ukapirao kakav deformitet ima beba ili, po obicaju, scenaristi smatraju da su ljudi previse glupi da bi shvatili ako im se tacno kaze sta je sa detetom?
PPS-Ko je za to da se Virhinija uda za Filemona?
 
Zvezdica:
HAahahaha!
Ne mogu da verujem da jos neko osim mene prati ovo njesra!!! Hahahah... Moram priznati da svakoga dana gledam ovu seriju, al se mnogo nerviram, jer je, da se ne lazemo, sasvim nelogicna (kao da je rezira 20 ljudi koji se ne konsultuju jedan sa drugim). Mislim da Hulio (Grand Prodaksn) Alberto ima poremecaj licnosti jer u jednoj epizodi tvrdi jedno, a u drugoj drugo, boluje od edipovog kompleksa i tako to...
Ali ipak ne mogu da prestanem da gledam seriju. Da li je neko opazio da lik koji glumi Floresitinog oca lici na Boru Corbu? To je takva likcina da ja nemam reci.
Hvala vam za ovu temu!
PS- Da li je neko ukapirao kakav deformitet ima beba ili, po obicaju, scenaristi smatraju da su ljudi previse glupi da bi shvatili ako im se tacno kaze sta je sa detetom?
PPS-Ko je za to da se Virhinija uda za Filemona?




Hahaha...Sad sam se stvarno nasmejala...
Ruben stvarno lici na Boru Corbu...nikad nisam to izvalila...
Ja sam prva da se Virhinija uda za Filemona,matorog perverznjaka... :lol:
 
hahahahaaaaaaa....
stvarno lici.
da sammja smislila seriju (odnosno pocela da ispravljam gluposti, jer ovo do sada je posledica poremecene psihe, i ja to svakako ne bih nikad napisala0, bilo bi ovako:
virhinija i rodrigo bi bili zajedno, on bi dobio uslovnu, i popravio se.
rebeka bi dokrajcila filemona, i video bi je hulio alberto, prestao bi da je slusa, i oterao u zatvor.
otkrio bi filemonovo pismo, u kome pise da je i efrain ucestvovao.
crk'o bi onaj gabrijelin.
aurora i nurija bi se pobile, i obe zavrsile u zatvoru. hulio alberto bi umro od nedostatka para, jer bi sve vratio flor.

flor bi se udala za tog serhija o kome nista ne znam.
e, da, umalo da zaboravim. ustanovili bi da je rebeka luda, i strpali je u ludaru.


di end
 
IvAnA:):
Zvezdica:
HAahahaha!
Ne mogu da verujem da jos neko osim mene prati ovo njesra!!! Hahahah... Moram priznati da svakoga dana gledam ovu seriju, al se mnogo nerviram, jer je, da se ne lazemo, sasvim nelogicna (kao da je rezira 20 ljudi koji se ne konsultuju jedan sa drugim). Mislim da Hulio (Grand Prodaksn) Alberto ima poremecaj licnosti jer u jednoj epizodi tvrdi jedno, a u drugoj drugo, boluje od edipovog kompleksa i tako to...
Ali ipak ne mogu da prestanem da gledam seriju. Da li je neko opazio da lik koji glumi Floresitinog oca lici na Boru Corbu? To je takva likcina da ja nemam reci.
Hvala vam za ovu temu!
PS- Da li je neko ukapirao kakav deformitet ima beba ili, po obicaju, scenaristi smatraju da su ljudi previse glupi da bi shvatili ako im se tacno kaze sta je sa detetom?
PPS-Ko je za to da se Virhinija uda za Filemona?




Hahaha...Sad sam se stvarno nasmejala...
Ruben stvarno lici na Boru Corbu...nikad nisam to izvalila...
Ja sam prva da se Virhinija uda za Filemona,matorog perverznjaka... :lol:

Ja takodje...Prvo - i ja sam se nasmejala, ali izvalila sam da lici na Boru...
Drugo - slazem se da se Virhinija uda za Filemona, da pobegne od one vestice a i Filemon ce se sigurno promeniti zbog nje...Uostalom, trulo je da bude sama, ona mi je mnogo simpaticna i smesna kad prica one gluposti o Rakelinom duhu...E tad sam se stvarno smejala kakvu je uplasenu facu pravila.
 
Girl next door:
hahahahaaaaaaa....
stvarno lici.
da sammja smislila seriju (odnosno pocela da ispravljam gluposti, jer ovo do sada je posledica poremecene psihe, i ja to svakako ne bih nikad napisala0, bilo bi ovako:
virhinija i rodrigo bi bili zajedno, on bi dobio uslovnu, i popravio se.
rebeka bi dokrajcila filemona, i video bi je hulio alberto, prestao bi da je slusa, i oterao u zatvor.
otkrio bi filemonovo pismo, u kome pise da je i efrain ucestvovao.
crk'o bi onaj gabrijelin.
aurora i nurija bi se pobile, i obe zavrsile u zatvoru. hulio alberto bi umro od nedostatka para, jer bi sve vratio flor.

flor bi se udala za tog serhija o kome nista ne znam.
e, da, umalo da zaboravim. ustanovili bi da je rebeka luda, i strpali je u ludaru.


di end

Lepo si sve to smislila, ali da Hulio Alberto umre? Ipak mi je sladak i simpatican...A danas mi je, iskreno, bilo drago kad je Omar zabo Hulia, jer je to zasluzio...A stvarno sam zaplakala kad je Flor plakala...Jbt stvarno nema srece u zivotu, a najgore je sto ima dosta takvih slucajeva kao sto je ona...Na primer, moja keva nikad u zivotu nije imala srece (osim kad je rodila mene, naravno...Dobro, i mog brata :D )
 
Ona isela me najvise nervira. Cula sam da ce je Efrain silovati. To joj i treba.
Kad jerekla flor da joj je dete nakaza- ja bih je....
Zasto je ona takva?
Kako ce Flor i njeni oprostiti majci Gabrieli sto ih je ostavila?
 
Ja ovde u Cikagu gledam uNevinu napred i famozni Serhio se pojavio. To je neki kreten jos gori od Hulija Alberta, iliti Hulija Mamerta kako ga ovde svet zove (posto je tako vezan za mamu).
Inace, Filemon je na samrti priznao da su on i Rebeka proglasili Flor ludom a da je ona normalna, ali Hulio ne moze da veruje da je njegova draga mama to uradila, iako mu je ona bukvalno priznala. A Filemon umire nekih 10 epizoda i jos je ziv ...
 
Ru_bi_tch:
Ja ovde u Cikagu gledam uNevinu napred i famozni Serhio se pojavio. To je neki kreten jos gori od Hulija Alberta, iliti Hulija Mamerta kako ga ovde svet zove (posto je tako vezan za mamu).
Inace, Filemon je na samrti priznao da su on i Rebeka proglasili Flor ludom a da je ona normalna, ali Hulio ne moze da veruje da je njegova draga mama to uradila, iako mu je ona bukvalno priznala. A Filemon umire nekih 10 epizoda i jos je ziv ...

Hulio Mamerto je kreten. Kako ga majka vrti, pa to je strasno...
 
Ru_bi_tch:
Ja ovde u Cikagu gledam uNevinu napred i famozni Serhio se pojavio. To je neki kreten jos gori od Hulija Alberta, iliti Hulija Mamerta kako ga ovde svet zove (posto je tako vezan za mamu).
Inace, Filemon je na samrti priznao da su on i Rebeka proglasili Flor ludom a da je ona normalna, ali Hulio ne moze da veruje da je njegova draga mama to uradila, iako mu je ona bukvalno priznala. A Filemon umire nekih 10 epizoda i jos je ziv ...


A koliko je to otprilike epizoda ispred nas?
 
Ru_bi_tch:
Ja ovde u Cikagu gledam uNevinu napred i famozni Serhio se pojavio. To je neki kreten jos gori od Hulija Alberta, iliti Hulija Mamerta kako ga ovde svet zove (posto je tako vezan za mamu).
Inace, Filemon je na samrti priznao da su on i Rebeka proglasili Flor ludom a da je ona normalna, ali Hulio ne moze da veruje da je njegova draga mama to uradila, iako mu je ona bukvalno priznala. A Filemon umire nekih 10 epizoda i jos je ziv ...


A koliko je to otprilike epizoda ispred nas?
 

Back
Top