Nasilne zene medju nama - hronika

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Svasta se desava, a samo malo da predjemo preko bare i mozemo procitati o zeni koja je drogirala muza i kastrirala ga, ili o zeni koja je muzu pucala u glavu i izbola ga 30 puta.
Ne mogu da trazim linkove, ali mislim da je u oba slucaja muz hteo da prekine odnos, trazi razvod i sl.

Kazem ja, zlostavljanja (psihicka / fizicka) u vezi su skoro jednaka, i muskarci ne prednjace vise.
 
Svasta se desava, a samo malo da predjemo preko bare i mozemo procitati o zeni koja je drogirala muza i kastrirala ga, ili o zeni koja je muzu pucala u glavu i izbola ga 30 puta.
Ne mogu da trazim linkove, ali mislim da je u oba slucaja muz hteo da prekine odnos, trazi razvod i sl.

Kazem ja, zlostavljanja (psihicka / fizicka) u vezi su skoro jednaka, i muskarci ne prednjace vise.

aha, prvo ide muskarci su nasilni, kad se pokaze da su zene najvece deceubice, prve u nasulju u porodicu, ajmo onda da je to sve jednako.

e nije jednako mendzajno, prestatni sa tim fer zayebancijama, drzi se fakata.
nije jednako, zene su pretezno deceubice, zlostavljacice dece i rasturaciuce porodica, fakat ko planina velik. nema tu nista jednako kolega.
 
Besne žene u Kuršumliji: Smetala im buka, pa sekirom i testerama presekle koš

http://www.nadlanu.com/pocetna/info...om-i-testerama-presekle-kos.a-177568.295.html

- - - - - - - - - -

Starija žena razbila je jutros sekirom nekoliko stakala na ulazu u Palatu pravde u Beogradu.


Portparol Višeg suda u Beogradu Dušica Ristić izjavila je Tanjugu da je sudska straža uhvatila ženu kako oko 5.30 časova sekirom razbija staklo i koja je odbijala svaki vid saradnje, ne želeći da kaže zašto to radi.

http://www.naslovi.net/2011-06-13/mondo/bakica-na-palatu-pravde-nasrnula-sekirom/2605615
 
Šteta što se kod nas niko ne bavi tom statistikom, kao što to postoji u razvijenim zemljama, ali ne instruisano, nego otvoreno i svima na uvid. Mislim da je Han Pritcher iskopao tek nešto malo što se tiče žena. Sećam se one žene, ometene u razvoju, koja se prostituisala i četiri deteta ubila odmah, nakon što ih je rodila. Užas. Stresem se svaki put.

Ja inače nešto tvrdim, tek kad se uverim u sve parametre, koje izbaci kao rezultat statističko istraživanje. Na žalost u ovoj zemlji toga ili nema ili se krije.
 
Добро, о томе нико не прича јер је то као блам, знаш све се бусају као "мушкарци нас бију", па ја знам да имају 2 сигурне куће за мушкарце у Србији, само што нису прикачене на неке фондове као ове јер као ми смо мушкарци, ко нас је*е... Но добро, ја се за себе не бринем, а ви лепо посакривајте бургије и чекиће по кући па вам неће ништа. :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top