KOSHARKA KAO FUDBAL???????????

2_good_2_b_thrue

Početnik
Poruka
25
Josh odavno sam chuo da ce se u fudbal uvesti pravilo kao i u kosharci a to je pravilo preko pola,ono podrazumeva da igrach ne sme da se vrati na svoju polovinu kada je predje :!: zanima me jeste li chuli za to i shta mislite o tome-da li ce posle toga fudbal biti bolji i intersenatniji ili gluplji i dosadniji :?: :?: :?:
 
koja glupost.... nevera

da se to uvede, ne znam da li bi fudbal bio bolji ili losiji, ali igra sa tim pravilom se svakako ne bi nazivala fudbal.

Da se ja pitam u fudbalu bi mozda trebalo promeniti samo jednu stvar, a to je broj izmena povecati na 4, a mozda cak i 5, jel bi se dobilo na tempu igre.
 
Ovo nije losa tema...Mogao bi svako od nas da da svoj predlog za uvodjenje ili ukidanje nekog pravila.
Svidja mi se ono da se poveca broj izmena.Takodje mislim da bi trebalo uvesti pravilo slicno kao u ragbiju.Da,ako sudije nisu sigurne da li je lopta presla gol liniju,zaustave igru na minut-dva i na monitoru,koji bi se nalazio pored terena,pogledaju usporeni snimak.Pogotovo ako se radi o nekoj vaznoj utakmici(LS i slicno).
 
Terror Techa:
Ovo nije losa tema...Mogao bi svako od nas da da svoj predlog za uvodjenje ili ukidanje nekog pravila.
Svidja mi se ono da se poveca broj izmena.Takodje mislim da bi trebalo uvesti pravilo slicno kao u ragbiju.Da,ako sudije nisu sigurne da li je lopta presla gol liniju,zaustave igru na minut-dva i na monitoru,koji bi se nalazio pored terena,pogledaju usporeni snimak.Pogotovo ako se radi o nekoj vaznoj utakmici(LS i slicno).

bila je neka prica vezana za to u bundes ligi, ali ne da se uvede gledanje snimka, vec da se ugrade neki senzori kod gola koji bi registrovali da li je lopta presla gol liniju ili ne. Ne znam tacno kako sta, ali tako neka prica je bila
 

Back
Top