Problemcic

rivero45

Početnik
Poruka
17
Izradio sam sajt u front page-u i jos uvek ga nisam postavio na net. Medjutim kad ga otvorim iz Internet Explorera, iznad mi se pojavljuje zuti pravougaonik u kom pise:

TO HELP PROTECT YOUR SECURITY, INTERNET EXPLORER HAS RESTRICT THIS FILE FROM SHOWING ACTIVE CONTENT THAT COULD ACCESS YOUR COMPUTER. CLICK HERE FOR OPTIONS....
Kada kliknem na to izadje mi sledeci pravougaonik:

Allowing active content such as script and ActiveX can be useful, but active content might also harm your computer.

Are you sure want to let this file run active content?

YES NO



O cemu se ovde zapravo radi ( ne razumem se u ove stvari bas najbolje, pocetnik sam, a i engleski mi nije bas sjajan, bolje reci nikakav)????
 
Odgovori sa YES, jer u protivnom, neces moci da vidis neke sadrzaje, na primer neke flash animacije ili slicno.
To je samo "mera bezbednosti" koju je M$ na sve strane postavio, cesto besmisleno, pa neki puta treba (kao sto je kod tebe slucaj) da se lepo prodju sve opcije i podesi onako kako tebi treba.

Inace sto se sigurnosti tice, mislim da te M$ nece spasiti, vec ti sam sa svojim anti=spyware i anti-virus programima.
 

Back
Top