Ja i bivsa zena

Qnda

Početnik
Poruka
20
Predivan dan ja i moja bivsa supruga se dogovorimo da izadjemo danas s njenim klincom na kupanje.I nista posebno,toplo danas,lepo vreme.Sunce vruce supar za uzivanje i prisecanje proslih nekih leta kada smo zajedno bili.Klinac nasao drustvo a nas dvoje raspleli pricu od kulina bana.(inace i posle razvoda smo jako dobri prijatelji).A razveli smo se zbog sexa,kao nije nam isao od ruke.Ustvari ko zna sta je bio razlog razvoda.Mozda mladi i ludi.....i tako malo pomalo sunce pice i vrelina nas polako omamila.i sto je najgore ceo dan imam neku ludi osecaj u predelu prepona svaka misao mi je podredje skoro sexu.Usli smo u vodu i otplivali na drugu stranu jezera gde nema kupaca.
I desilo se.Hm bolji nego ikada do sada a imali smo ga ,mnogo puta za tri godine braka i godinu zabavljanja..

Sutra cemo ponovo na kupanje i ja razmisljam o njoj nasoj proslosti i ovom danas.
Glupo aaaaaaaaaaa.
Nije problem u tome i ako budemo zajedno ( to zelimo oboje) ali cemu cela glupost onog razvoda i kako objasniti familiji ako nastavimo ponovoß
 
jao...samo ovo da kazem i odlazim da se provodim uz alkohol i lake droge :lol:

GO FOR IT,MAN,IF YOU LOOSE HER FOR THE SECOND TIME YOU ARE GONIG TO BE A LUUUUUUUUUUUUUUZEEEEEEERRRRRRRRRRRR VEKA !!!!!
 
Vragolasta Amfibija:
jao...samo ovo da kazem i odlazim da se provodim uz alkohol i lake droge :lol:

GO FOR IT,MAN,IF YOU LOOSE HER FOR THE SECOND TIME YOU ARE GONIG TO BE A LUUUUUUUUUUUUUUZEEEEEEERRRRRRRRRRRR VEKA !!!!!
[/quote

A da ja tebi odgovorim ovako:Ich ficke dich auch!
(presabiraj se malo po ovim slovima.)Gruß von luser.
 
LOGICNO,A I PROVERENO ZNAM DA SE NISTE RAZVELI SEX VAM NIKADA NE BI BIO TAKO DOBAR-TO TI JE ODGOVOR NA ZASTO TAJ GLUPI RAZVOD? A STO SE TICE FAMILIJE,STO BI MORALI IKOME ISTA DA OBJASNJAVETE :!: KADA SE OSVRNETE NA SVOJ ZIVOT,OTKRICETE DA SU TRENUTCI KOJI SE ISTICU,TRENUTCI KOJE STE STVARNO ZIVELI,ONI TRENUCI U KOJIMA STE STVARI CINILI U DUHU SVOJE LJUBAVI I PROHTEVA :P
 
E, a koliko ste imali godina ti i zena kad ste se razveli? I ciji je taj klinac (rekao si NJEN sin)?
Ja sam cula za dosta veza (i brakova) koji su raskinuti pa se na kraju opet obadvoje "skontali" da vole jedno drugo (ili kakve vec emocije jedno prema drugom gaje).
Meni licno je to neshvatljivo, al' eto, desava se.
A kako ste se razveli zbog sexa ako kazes da ste ga imali dosta za 3 godine?
Jel' to bio slucaj kvantitet bez kvalitet? :wink:
 
Meni je sada 26 njoj 31.
Razvedeni smo vec godinu i malo vise.A klinac je vanbracno dete koje je ona zelela.naravno trudnoca nije bila planirana ali ipak sa osamnaest je odlucila da rodi.
inace jproblem je lezao u meni zeleo sam vise od zivota sexa i ljubavi.Mlad sam preuzo obaveze roditelja i muza.a zeleo zivot.Sa druge strane ona je lutala u nekom svom smeru ka slobodi a u meni pronalazila nekog ko ce voditi malo vise brige od nje o njenom detetu.To je uzrokovalo nezadovoljstvom i mojom zeljom za razvodom.Ipak stvari su sada malo drugacije i ja razmisljam da to i nije bilo sve tako lose.Ili se varam
 
don't panic:
Meni je najluđi deo ono sa familijom!
'Beš familiju i komšiluk, beži na kupanje!
bas! :wink:
mislim,cisto sumnjam da te ta ista familija podrzavala kad si se zenio sa devojkom starijom od sebe koja ima pride i vambracno dete,a ako su te i tad podrzali-bunili su se kad si se razvodio :? ...tako da...bez na vodu i uzivaj ako ti je do toga! :P
 
Gazdarica:
Ne lozi se odmah... Ponijela vas je atmosfera... Potucajte se jos koji put, pa onda eventualno pocni da razmisljas o necemu vecem od toga...
Gazda je u pravu. Nemoj ponovo da se zalećeš, karaj i uživaj, ali glavu ne gubi. A familiju pitaj šta misle, ma zajebi to. Bolje pitaj nekog prijatelja koji je upućen u ono što je nekad bilo, on će te sigurno podsetiti na neke loše i dobre trenutke. UKLJUČI MOZAK, a ne samo kitu. :wink:
 
dzordzV76:
Gazdarica:
Ne lozi se odmah... Ponijela vas je atmosfera... Potucajte se jos koji put, pa onda eventualno pocni da razmisljas o necemu vecem od toga...
Gazda je u pravu. Nemoj ponovo da se zalećeš, karaj i uživaj, ali glavu ne gubi. A familiju pitaj šta misle, ma * to. Bolje pitaj nekog prijatelja koji je upućen u ono što je nekad bilo, on će te sigurno podsetiti na neke loše i dobre trenutke. UKLJUČI MOZAK, a ne samo kitu. :wink:
Neeee! Baš obrnuto. Zasad nek' isključi mozak :!:
 

Back
Top