Ko je kriv: ona ili ja?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blaupunkt

Obećava
Poruka
64
Dve godine sam bio sa devojkom zlata vrednom. Voleli se i pazili, mazili, samo cesto bili razdvojeni zbog faxa... Malo smo se umorili od te razdvojenosti i moja je ljubav malo popustila proletos. Nije bilo druge, niti sam prestao ovu malu da volim, samo sam bio malcice malodusan i nisam joj pokazivao da mi je jos uvek najdraza na svetu...
A sada spektakl: Naslutio sam da se nesto mulja i poslednji put kada smo se videli procackao sam joj mobilni i nasao porukice nekog lika koje govore o sexu i sve tako redom. Nisam sam donosio zakljucke, posle par dana pritiska priznala je prevaru, govoreci kako je mislila da je vise ne volim i ljuteci se na mene sto sam joj zavirivao u telafon. Ko je grdji od nas? Ja koji sam se posluzio prljavstinom da otkrijem sve ili ona ciji je greh imao da se otkrije? Da li cilj opravdava sredstva?
 
:lol:

ma budi bre balkanac :arrow: saznaj ko je taj tip i olesi ga od batina, jeste da ce te ona jos vise mrzeti zbog toga, ali sa njom je ionako stvar propala, a posle toga ce ti biti mnogo lakse :twisted:

i ne zaboravi...one su uvek krive :wink:
 

Pa sad...ti si ispao volina, zato što si joj preturao po privatnoj prepisci. A sa druge strane, ako ste bili u vezi, logično je da ona izbriše poruke takve sadžine, dakle, mogla je pretpostavi ili je čak znala, da ćeš da muljaš po telefonu. Loži je da budeš ljubomoran.
Sve u svemu, dečja posla.
 
Da, cilj opravdava sredstvo.. zaboravi na nju, jednostavno je precrtaj u svojoj glavi i kreni dalje.. u suprotnom samo ces se patiti i izlagati raznim neprijatnostima.. postedi sebe toga, devojka koja te laze i vara nije vredna tvojih zivaca..
 
Cilj opravdava sredstvo, ukolliko time dodjes do valjanog odgovora ili resenja. Oboje ste napravili gresku, samo je pitanje koliko ste spremni da preko te greske predjete .... preispitaj se ... preispitaj nju .... stavi na vagu ... i izvagaj ono sto je najbolje za tebe.
 
ma koga da ubije od batina-sam sebe ubi-kad si dopustio da te devojka prevari

cim musko prica o mazenju i pazenju-tu se oma naslucuje krajnji ishod-zene su ti pravi mazohisti-vole da sa njima postupas grubo

ako je prevaris i ona sazna-MOZDA ce da ti da korpu-ali SIGURNO ce da ti se vrati.naravno pod uslovom da nesto vredis.a ako ne vredis,cile mile ti nista nece pomoci-naprotiv

a sto se konkretno tvoje situacije tice,njoj 2 samara,njega nogom u ja ja i pisi propalo

SLUSAJ MENE-RADI KAKO ZNAS
 
Blaupunkt:
Dve godine sam bio sa devojkom zlata vrednom. Voleli se i pazili, mazili, samo cesto bili razdvojeni zbog faxa... Malo smo se umorili od te razdvojenosti i moja je ljubav malo popustila proletos. Nije bilo druge, niti sam prestao ovu malu da volim, samo sam bio malcice malodusan i nisam joj pokazivao da mi je jos uvek najdraza na svetu...
A sada spektakl: Naslutio sam da se nesto mulja i poslednji put kada smo se videli procackao sam joj mobilni i nasao porukice nekog lika koje govore o sexu i sve tako redom. Nisam sam donosio zakljucke, posle par dana pritiska priznala je prevaru, govoreci kako je mislila da je vise ne volim i ljuteci se na mene sto sam joj zavirivao u telafon. Ko je grdji od nas? Ja koji sam se posluzio prljavstinom da otkrijem sve ili ona ciji je greh imao da se otkrije? Da li cilj opravdava sredstva?
o boze...sta se radi...jel je volis...jel si normalan...tipicno zenski...jeste,ja sam tebe prevarila...ali si ti kriv za to...hehehe...stvarno si djubre od coveka...preturas devojci po mobilnom...ili jos lepse...ti razmisljas o njenom mobilnom,dok je ona na obilnom...tudjem...i uziva...pa yebo joj pas mater....eliminisi malu...osisaj je na celavo....i namazi katranom...i pospi perjem...i isteraj na ulicu....kokoska jedna...a i ti nisi nista bolji...jesam ja sirokih shvatanja...al bi joj yebo vise nego familiju...ustvari nisam u pravu...suvise jednostavno...sedi kuci...dva dana kontaj...spremaj osvetu...nasankaj malu zestoko...da pamti celoga zivota...al mora da bude nesto dobro...npr. kresni joj majku ili sestru i sve snimi telefonom....ili navuci negde triper pa joj ga prenesi...e..ovo je dobra ideja...ako si spreman na zrtvu...yebi ga sam se razmisljas da li cilj opravdava sredstva...
 
oboje su pogresili :x :!:
i oboje su kukavice:ona-jer ga je prevarila a nije ga posle toga ostavila niti nasla za shodno da porazgovara pre nego sto se to uopste desilo o njegovom ponasanju prema njoj ne bi li se on izjasnio da li mu je uopste stalo ili ne :? . on-jer se pederski povukao i bio smrad prema njoj ocekujuci prvu njenu gresku da bi svu krivicu za neuspeh veze svalio na nju (otud i interesovanje za njen telefon!). :evil: zato je i postavio ovde temu,da ga svi podrze,da mu kazu da je on car,a ona drolja! :wink: eeee,nije tako,batice,oboje ste ispali debili! :( razmisli i spasavaj to ako mislis da je ovo greska na kojoj se uci,jer lepo toi je neko ovde rekao:ljubav se ne nalazi lako.zlata vredna cica jos teze. :idea:
 
peach:
oboje su pogresili :x :!:
i oboje su kukavice:ona-jer ga je prevarila a nije ga posle toga ostavila niti nasla za shodno da porazgovara pre nego sto se to uopste desilo o njegovom ponasanju prema njoj ne bi li se on izjasnio da li mu je uopste stalo ili ne :? . on-jer se pederski povukao i bio smrad prema njoj ocekujuci prvu njenu gresku da bi svu krivicu za neuspeh veze svalio na nju (otud i interesovanje za njen telefon!). :evil: zato je i postavio ovde temu,da ga svi podrze,da mu kazu da je on car,a ona drolja! :wink: eeee,nije tako,batice,oboje ste ispali debili! :( razmisli i spasavaj to ako mislis da je ovo greska na kojoj se uci,jer lepo toi je neko ovde rekao:ljubav se ne nalazi lako.zlata vredna cica jos teze. :idea:
Fantastično! Baš sam htela nešto slično da napišem, ali si me preduhitrio. Slažem se do zadnje reči!!!
 
Znaš kako, ta situacija se desila mnogima,samo što neko oprosti, neko ne, pa se posle kaje itd.:(
Mnogo je bitno da te ne udari muška sujeta,ono u fazonu kako to meni da se desi ja sam muško,sa takvim razmišljanjem si puko.Nije fora prebiti ni nju ni njega time se ništa ne dobija pogotovo ne nova veza sa njom, u kojoj će da ti cvetaju ruže :oops: .Moraš da budeš svestan da ne postoji idealan muškarac kao ni idealna devojka,samo je stvar da li smo spremni da prihvatimo njihove mane ili ne,naravno u granicama,jer ako nekog stvarno voliš red je i da se malo promeniš :wink:.S obzirom da ste BILI u idealnoj vezi ,mislim da je vreme da se okreneš svom životu, jer gde jednom pukne nikad više neće biti kao što je bilo.Glupo je da budete u vezi a da stalno imate opravdanje za prevaru(priča iz iskustva).
 
loop:
:lol:

ma budi bre balkanac :arrow: saznaj ko je taj tip i olesi ga od batina, jeste da ce te ona jos vise mrzeti zbog toga, ali sa njom je ionako stvar propala, a posle toga ce ti biti mnogo lakse :twisted:

i ne zaboravi...one su uvek krive :wink:
Ona je više kriva, a a ko je neko kriv to je Ona a ne neki nov dasa. Nije on nju primoravao na neke stvari! :!: :wink:
 
A, zašto je tvoja ljubav popustila; zašto si bio malodušan (ili si bio ravnodušan?) :?:
Jel' se ona baš zaljubila u tog drugog, ili je tražila nežnosti i potvrde koje su joj nedostajale pored tebe?
Jesi ti sad, tek posle njene prevare 'shvatio' da je voliš, ili si to znao uvek, samo si mislio da nema potrebe da pokazuješ?
Definitivno ste oboje krivi, ti si jedan od retkih (i samo zbog toga imaš respect) koji priznaje i svoju stranu krivice... Tvoja krivica nije u preturanju telefona (naravno!), nego u 'malodušnosti' kako si je sam nazvao.
Kada ćemo naučiti da su muškarci i žene različiti? Ženama je potrebno nešto na šta muškarci ne obraćaju pažnju; neke žene onda pribegavaju pogrešnim izborima... Sve se to vrti u krug bez kraja; dok ne razgovarate, dok jedno drugom ne kažete šta je to što vam fali jedno kod drugog; da li možete da se promenite ili da se razilazite... Ali i onda je taj razlaz bar pošten.

A prvenstveno sami sa sobom, a onda i međusobno priznajte koliko vam je još stalo jedno do drugoga. Da li se vi stvarno još volite?
 
Hvala na normalnom odgovoru, Gulum! Da, sve to i ja znam, ali nije mi lako. Pomisljao sa i da ih bijem i zapalim, da se mirim i cuda da radim, ali nisam ni manijakalan ni agresivan. Pusticu da prodje. Uostalom, ako smo pukli na prvoj ozbiljnijoj probi, cemu bi to vodilo kasnije? Hvala svima na raznovrsnim odgovorima...
Sutra idem u BG, ako nadjem lika, mozda ga malo ispeglam... Pricacu vam kako je bilo!!! 8)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top