Referendum na Krsti: Da li ste za spajanje Srbije i Republike Srpske?

Da li ste za spajanje Srbije i Republike Srpske?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zaj.ebajen se covjece kaj ti je? :S
Toliko se zaebavaš,da si održao ovu temu u životu. :D Verovatno bi još juče otišla u zaborav.Svako je glasao kako je hteo,izneo neki svoj stav i to je bilo to.Međutim,pojaviste se vi,pravednici iz Hrvatske,kojima je greh pomišljati na BiH koja nije jedinstvena,unitarna i većinski naseljena cvetnim aranžmanima- k'o da je 8. mart.:mrgreen:
 
Toliko se zaebavaš,da si održao ovu temu u životu. :D Verovatno bi još juče otišla u zaborav.Svako je glasao kako je hteo,izneo neki svoj stav i to je bilo to.Međutim,pojaviste se vi,pravednici iz Hrvatske,kojima je greh pomišljati na BiH koja nije jedinstvena,unitarna i većinski naseljena cvetnim aranžmanima- k'o da je 8. mart.:mrgreen:

Samo zelim dobro svima! Peace! :))
 
Da da, a placa me Vatikan, masoni, CIA, Todoric, Papa i Pentagon :D



Opet pokušavaš zamazivati drugima oči ?!
Ne bi me začudilo da te ili vas neke takve na ovome forumu plaćaju bar neki od gore pomenutih...,
ne bi im i vam to bilo prvi put i ne samo ovde.

A nažalost u tome indirektno i ponajviše nesvesno učestvuju i oni Srbi koji ostavljaju pare pa raznim IDEAMa,
KONZUMima, VELPRU...itd. itd. koji omogućavaju, verovatno uz dobru proviziju, da srpskim firmama, zaposlenicima, građanima itd. gazde budu iz Hrvatske i da se vi otuda pitate i odlučujete ko je podoban Srbin a ko ne...,
i da vi opet ostvarujete svoje ciljeve a preko leđa srpskoga naroda...
 
Poslednja izmena:
Čekaj svoju priliku za glasanje.Valjda će neko uskoro postaviti anketu :" da li ste za ujedinjenje pirinske,vardarske i egejske Makedonije?",pa ćeš doći do izražaja :D

Neka se ujedini Pirinska sa Vardarskom prvo...to je bitno...za mene...Jer ovde barem smo svi 90% Makedonci
a u Egejskoj je druga prica,tamo su se doselili grci i izmenili stanovnistvo i brojke.
 
Jedva cekam da Hrvatska bude primljena u clanstvo EU pa da se konacno i formalno stavi na stranu onih koji ce biti porazena strana u svetskom sukobu. Koja ce te kuknjava i lelek da bude kad ih budu komadali na posleratnoj mirovnoj konferenciji. Mislim, red je da dozive konacnu pravdu od strane ljudskih zakona. Sto se Boga tice, ne bio ja u njihovoj kozi!
 
Jedva cekam da Hrvatska bude primljena u clanstvo EU pa da se konacno i formalno stavi na stranu onih koji ce biti porazena strana u svetskom sukobu. Koja ce te kuknjava i lelek da bude kad ih budu komadali na posleratnoj mirovnoj konferenciji. Mislim, red je da dozive konacnu pravdu od strane ljudskih zakona. Sto se Boga tice, ne bio ja u njihovoj kozi!




A eno čime se u EU sve ne služe..., kako predlažu vlastima Kipra i ucenjuju ih da bukvalno otmu deo privatne imovine-ušteđine
kako od građana Kipra, tako i od onih koji su verovali institucijama, bankama, građanima isl Kipra ...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top