o razlikama

Mislim da se zenska seksualnost potiskuje, negde i procitah tako da sredina utice na to, primera radi, dodje pubertet, razvija se telo, bude se nagoni, hormoni rade, i onda tako neki pricaju svojoj zenskoj deci, "nista cero pre braka", ne siri noge, ne pipkaj se slucajno, od toga se susi kicma i dobijaju se ravni tabani, nego ljubav, paznja i ostala cuda. Sad ok, kapiram ja, sredina je takva, gde ne sme zensko da menja partnere, sramota je to, ali sta je problem sa masturbacijom? Zasto se ta seksualnost potiskuje i menja za ljubav, samo zbog nekog morala? Tako se cementira u glavama, seks + ljubav = dobro, seks (masturbacija prvenstveno) + nagon = lose. Naravno, ne mislim da treba se seksati sa bilo kim cim te zasvrbi, ali treba nagone ipak kanalisati "rucno", nikom nece ispasti oci zbog toga. Cak ima i jedan norveski film na tu temu da kada majka otkrije da njena cerka masturbira i da ima nagone, ne moze da je gleda i jednostavno joj se gadi. Koje bre nenormalno konzervativno drustvo, cudo.

Devojka koja ne masturbira verovatno se nece ni osecati slobodno sa partnerom, i moze biti u fazonu "ma bezi bre (nisam ja *urva da to radim)", dok je potajno to mozda uzbudjuje. Naravno, ovo nije nuzno cinjenica, cak znam i suprotne primere devojaka koje ne masturbiraju niti su masturbirale (mozda lazu ne znam), a potpuno su slobode u krevetu za inovacije i imaju zdrav seksualni zivot.

boldovano je vrlo duboko sociolosko pitanje..........
 
Skroz uopsteno? Muskarcu je sex potreba, a zeni nije. Kad muskarac to shvati znace i sta da radi sa zenom, i sta znaci kad zena vodi ljubav s njim.
Ne podrazumevam zene koje se kresnu za jedno vece jer im fali "vodjenje ljubavi" pa je "daj sta das".

Дакле фора је да нас хоћеш да представиш као неке покретне вибраторе а вама то заправо и није потребно него ето ви водите "љубав", ајде што вас дижеш у небеса него још покушаваш да нам набациш то да смо ми нешто посебно зато што је нека одабрала баш нас, јел треба и захвални да будемо још можда?

Значи жене се не је*у зато што то воле, већ су оне ту да дигну ствар на ниво Божанства, као "вођење љубави", то је најглупља фора коју сам чуо икад.
 
U pitanju je psiha.Jednostavno,muškarci su genetski predodređeni da imaju mnogo veću potrebu za seksom i to je to!
Kod žena je to mnogo blaže i redje.Nema tu mnogo nauke.Ne kažem da žene ne osećaju potrebu za seksom već da one to shvataju mnogo dublje i ozbiljnije nego muškarci.Jedino u slučajevima kada seks koriste kao sredstvo za ostvarenje nekih svojih ciljeva i koristi ali to je već nešto drugo.
 
onako generalno, osnovna razlika izmedju muske i zenske seksualnosti je ta sto muskarci imaju seks da bi se dobro osecali a zene moraju prvo dobro da se osecaju da bi imale seks:mrgreen:

po ovome sam ja onda musko, ali dobro, nije ja tema:mrgreen:

dakle, koje su te bitne razlike izmedju muske i zenske seksualnosti, skroz uopsteno..?

Nije bas tako, muskarcu koji se ne oseca dobro ce kourratz da se digne kourratz, nista od eksanja ako se i on ne oseti dobrim...
 
U pitanju je psiha.Jednostavno,muškarci su genetski predodređeni da imaju mnogo veću potrebu za seksom i to je to!
Kod žena je to mnogo blaže i redje.Nema tu mnogo nauke.Ne kažem da žene ne osećaju potrebu za seksom već da one to shvataju mnogo dublje i ozbiljnije nego muškarci.Jedino u slučajevima kada seks koriste kao sredstvo za ostvarenje nekih svojih ciljeva i koristi ali to je već nešto drugo.

molim???...ja bas imam veliku potrebu za sexom a shvatam ga dublje duboko :)))), najdublje....ove generalizacije su stvarno glupe
 
Razlika je u mnogo cemu kao sto je razlika u svemu ostalom izmedju zena i muskaraca. Mislim da je to normalno.
Pocevsi od ciste fizike, mehanike, hemijskih procesa, nervnih nadrazaja i sl.
Samo, svakako da ne mozemo zanemariti individualnu komponentu svakog pojedinca ponaosob.
 
Дакле фора је да нас хоћеш да представиш као неке покретне вибраторе а вама то заправо и није потребно него ето ви водите "љубав", ајде што вас дижеш у небеса него још покушаваш да нам набациш то да смо ми нешто посебно зато што је нека одабрала баш нас, јел треба и захвални да будемо још можда?

Значи жене се не је*у зато што то воле, већ су оне ту да дигну ствар на ниво Божанства, као "вођење љубави", то је најглупља фора коју сам чуо икад.
Ма мала сирена се само шалила, јел тако мала сиренО?

Е сад следи ћутање, а ћутање је знак одобравања нечије изнете тезе.
 
onako generalno, osnovna razlika izmedju muske i zenske seksualnosti je ta sto muskarci imaju seks da bi se dobro osecali a zene moraju prvo dobro da se osecaju da bi imale seks:mrgreen:

po ovome sam ja onda musko, ali dobro, nije ja tema:mrgreen:

dakle, koje su te bitne razlike izmedju muske i zenske seksualnosti, skroz uopsteno..?
I meni sex popravlja dan... otklanja glavobolje, stomačne probleme i kijavicu...
Znači ja sam muško...
Ma nema razlike, hebemo se generalno retko i loše.
 
Mnogo mi tupimo, naročito na forumu, o tim tobožnjim razlikama. Sretao sam žene koje su samo htele seks, neke su to odmah i govorile, neke su tražile malo pažnje i komplimenata, a neke nisu nikako htele otvoreno to da kažu, ali na to se svodilo. Sve to nisu priropdne rekacije, nema prirodnih, sve su to naučene reakcije, naučeno ponašanje. Svi to želimo, podjednako, samo možda ne u isto vreme, i ne sa svakim/svakom. U zadnje vreme sam zapanjen koliko lako i brzo dolazim do seksa, a mislio sam da je to nešto (za žene) posebno i da se treba potruditi, a to je više nego lako i sada mi se čini da sam to od rođenja umeo, ali da sam sebe samog sputavao i tražio nešto što ne postoji.
 

Back
Top