ПРЕТЊА ИСЛАМСКЕ СЕКТЕ

Anonymous:
Бл:
Ислам као најгора секта данашњице.
ДА?
НЕ?
Ја лично сматрам да су гори и од Јеховиних .

Zar islam nije religija?

Јок. Ако је Ислам религија онда је и комунизам. Ислам је идеја која је требала да разбије Православље.Направио је Латински распоп са несретним мухамедом.
Ал Папа се мало з....., Ислам је запретио и њима(Крсташки Ратови)
 
Бл:
Anonymous:
Бл:
Ислам као најгора секта данашњице.
ДА?
НЕ?
Ја лично сматрам да су гори и од Јеховиних .

Zar islam nije religija?

Јок. Ако је Ислам религија онда је и комунизам. Ислам је идеја која је требала да разбије Православље.Направио је Латински распоп са несретним мухамедом.
Ал Папа се мало з....., Ислам је запретио и њима(Крсташки Ратови)


Ako je islam sekta i hriscanstvo je!!!!

Mihajlo sektasu, bog ce te kazniti :roll:

Em sto vredjas ljude na rasnim osnovama,verskim osnovama nego sto ih jos i psujes i kleveces im roditelje....
Joj....joj.....srpski sine........valjda ce se tvoj otac Bog smilovati na tvoju gresnu dusu....
 
wild_child:
Бл:
Anonymous:
Бл:
Ислам као најгора секта данашњице.
ДА?
НЕ?
Ја лично сматрам да су гори и од Јеховиних .

Zar islam nije religija?

Јок. Ако је Ислам религија онда је и комунизам. Ислам је идеја која је требала да разбије Православље.Направио је Латински распоп са несретним мухамедом.
Ал Папа се мало з....., Ислам је запретио и њима(Крсташки Ратови)


Ako je islam sekta i hriscanstvo je!!!!

Mihajlo sektasu, bog ce te kazniti :roll:

Em sto vredjas ljude na rasnim osnovama,verskim osnovama nego sto ih jos i psujes i kleveces im roditelje....
Joj....joj.....srpski sine........valjda ce se tvoj otac Bog smilovati na tvoju gresnu dusu....

Брини се ти за твоју Секташку Душу, остави моју БОГУ.
Мени ће Господ да суди, а не ти СЕКТАШ.
 
Бл:
Ислам је идеја која је требала да разбије Православље.Направио је Латински распоп са несретним мухамедом.
Ал Папа се мало з....., Ислам је запретио и њима(Крсташки Ратови)

dobro...mala lekcija iz istorije...

islam je nastao u 7. veku n. e., a raskol (sizma) dve hriscanske crkve u 11. veku n. e.

mada...mozda sam ja zatrovan latinskom jeresi pa prihvatam nji'ovu istoriju, a vi praaavi Serbi znate sta se stvarno desilo... :roll:
 
Nexus 6:
Бл:
Ислам је идеја која је требала да разбије Православље.Направио је Латински распоп са несретним мухамедом.
Ал Папа се мало з....., Ислам је запретио и њима(Крсташки Ратови)

dobro...mala lekcija iz istorije...

islam je nastao u 7. veku n. e., a raskol (sizma) dve hriscanske crkve u 11. veku n. e.

mada...mozda sam ja zatrovan latinskom jeresi pa prihvatam nji'ovu istoriju, a vi praaavi Serbi znate sta se stvarno desilo... :roll:

А када је борба између Римског Папе и Цариградског Патријарха почела?
ПРЕ ОТПАДАЊА ЛАТИНСКИХ ЈЕРЕТИКА.
Почека је када и борба Рима и Цариграда за главни град.
 
Бл:
wild_child:
Бл:
Anonymous:
Бл:
Ислам као најгора секта данашњице.
ДА?
НЕ?
Ја лично сматрам да су гори и од Јеховиних .

Zar islam nije religija?

Јок. Ако је Ислам религија онда је и комунизам. Ислам је идеја која је требала да разбије Православље.Направио је Латински распоп са несретним мухамедом.
Ал Папа се мало з....., Ислам је запретио и њима(Крсташки Ратови)


Ako je islam sekta i hriscanstvo je!!!!

Mihajlo sektasu, bog ce te kazniti :roll:

Em sto vredjas ljude na rasnim osnovama,verskim osnovama nego sto ih jos i psujes i kleveces im roditelje....
Joj....joj.....srpski sine........valjda ce se tvoj otac Bog smilovati na tvoju gresnu dusu....

Брини се ти за твоју Секташку Душу, остави моју БОГУ.
Мени ће Господ да суди, а не ти СЕКТАШ.

Vala imace bog posla sa tvojom dusom.....mada ako Bog postoji verovatno se sada cepa od smeha kad vidi u sta je mutirala njegova ovcica Mihajlo.....
 
Бл:
А када је борба између Римског Папе и Цариградског Патријарха почела?
ПРЕ ОТПАДАЊА ЛАТИНСКИХ ЈЕРЕТИКА.
Почека је када и борба Рима и Цариграда за главни град.

Rimsko carstvo se podelilo 395. godine i tada su ustanovljena dva glavna grada...

u 8. veku, dakle vek posle nastanka islama, je poceo sukob istocnog i zapadnog dela hriscanske crkve...kada je Vizantija konfiskovala neku crkvenu imovinu, pa se papa okrenuo ka Karlu Velikom...
a u 9. veku dolazi do medjusobnog ekskomuniciranja pape i carigradskog patrijarha...
a, 1054. dolazi do konacnog rakola izmedju dve crkve...

ali, opet, mozda vi znate sta se stvarno desilo...
 
Nexus 6:
Бл:
А када је борба између Римског Папе и Цариградског Патријарха почела?
ПРЕ ОТПАДАЊА ЛАТИНСКИХ ЈЕРЕТИКА.
Почека је када и борба Рима и Цариграда за главни град.

Rimsko carstvo se podelilo 395. godine i tada su ustanovljena dva glavna grada...

u 8. veku, dakle vek posle nastanka islama, je poceo sukob istocnog i zapadnog dela hriscanske crkve...kada je Vizantija konfiskovala neku crkvenu imovinu, pa se papa okrenuo ka Karlu Velikom...
a u 9. veku dolazi do medjusobnog ekskomuniciranja pape i carigradskog patrijarha...
a, 1054. dolazi do konacnog rakola izmedju dve crkve...

ali, opet, mozda vi znate sta se stvarno desilo...

Како да не, сада видим да си Латин. То је латинска верзија догађаја. Праволславна је много друкчија.
Латини су отпали ради ЈЕРЕСИ(ПАПИЗМА,Папа раван Христу),а не ради неке имовине.А сукоби су почели још пре.
 
Бл:
Како да не, сада видим да си Латин. То је латинска верзија догађаја. Праволславна је много друкчија.
Латини су отпали ради ЈЕРЕСИ(ПАПИЗМА,Папа раван Христу),а не ради неке имовине.А сукоби су почели још пре.

:lol: :lol: :lol:
pa rekoh ja lepo da ti znas neku drugu, SrBskiju verziju...

inace, sve ovo sto sam naveo pise u udzbeniku "Opste pravne istorije" Sime Avramovica, koju trenutno ucim...
 
Nexus 6:
Бл:
Како да не, сада видим да си Латин. То је латинска верзија догађаја. Праволславна је много друкчија.
Латини су отпали ради ЈЕРЕСИ(ПАПИЗМА,Папа раван Христу),а не ради неке имовине.А сукоби су почели још пре.

:lol: :lol: :lol:
pa rekoh ja lepo da ti znas neku drugu, SrBskiju verziju...

inace, sve ovo sto sam naveo pise u udzbeniku "Opste pravne istorije" Sime Avramovica, koju trenutno ucim...

Прво:Историју ЦРКВЕ никада нису писали историчари већ ЦРКВЕНИ ЉУДИ.
Друго:Отиђи у Цркву(Православну)па се распитај како , када и где.
Треће: Дај оладите какав МИХАЈЛО?????????????
 

Back
Top