Da li je moguce...?

leklerk

Obećava
Poruka
79
Bogoljub je stvarno za posmatranje!!! Da li ste gledali intervju Karica na hrvatskoj televiziji? Kojim pravom Bogoljub Karic novopeceni???? politicar?????? sme da predstavlja Srbe i srpsku politicku scenu van ove zemlje??? Sta se to desava? Od nervoze sam gasio i palio tv nadajuci se da ce biti zavrsen. I jos gore, nakon toga dozivljavam reprizu istog na bk tv. Neka nas ne cudi sta nam se sve desava. Gedza, ma kakav gedza, prostak nevidjeni, nije ni cudo sto ga na Kosovu predstavlja Petkovic, njegov ministar za povratak u kosovskoj vladi. Kuda sve ovo vodi ljudi moji? Pa ko ce da me natera da izadjem na bilo koje izbore? Veliki izbor, sacuvaj me boze debila.
 
leklerk:
Bogoljub je stvarno za posmatranje!!! Da li ste gledali intervju Karica na hrvatskoj televiziji? Kojim pravom Bogoljub Karic novopeceni???? politicar?????? sme da predstavlja Srbe i srpsku politicku scenu van ove zemlje??? Sta se to desava? Od nervoze sam gasio i palio tv nadajuci se da ce biti zavrsen. I jos gore, nakon toga dozivljavam reprizu istog na bk tv. Neka nas ne cudi sta nam se sve desava. Gedza, ma kakav gedza, prostak nevidjeni, nije ni cudo sto ga na Kosovu predstavlja Petkovic, njegov ministar za povratak u kosovskoj vladi. Kuda sve ovo vodi ljudi moji? Pa ko ce da me natera da izadjem na bilo koje izbore? Veliki izbor, sacuvaj me boze debila.
ej decak on ne pretstavlja srbe a srbijance mozda uostalom uverilo si se kakve budaletine i prostake pustate da lutaju po svetu ipak on je vasa srbijanska sramota i nemojte misliti da ste slanjem takovih karikatura nesto pomogli srbima niste im ni odmogli nego ste ustasetinama dali jos malo materijala da se sa vama jos vise sprdaju
 
andrea ti si bash ono przhenica.
e, ja imam rodjaka hrvata :D kul, a? ;-)

i shta ste navalili na bogoljuba? jest' da je chovek debil al ono malo shto sam video je dosta dobro odgovorio. onaj voditelj navalio na njega zbog snova o "velikoj srbiji", a ovaj mu lepo rek'o da to nije bio san celog naroda vecj onih gluperdi u foteljama ;-)
a za ostalo ne znam, nisam gled'o 8)
 
Ne lupetajte kojesta, ko god se pojavi u bilo kom mediju, i sedne na optuzenicku klupu pred auditorijumom predstavlja (ovde na balkanu) tipicnog pripadnika. Nije me sramota sto je Srbin, nego sto je kao sto rekoh predstavnik i politicke scene. I nemojte da se sluzite istim oskudnim recnikom gorepomenutog lika. Nije mogao da se pojavi onako nepripremljen u emisiju onakvog tipa i pred voditelja koji je ocigledno doveo Karica ne da bi vodio razgovor o ekonomskoj saradnji. Svaki iole politicar, sto ovaj pretenduje da bude treba da ocekuje onakvo sto i ne bude zatecen i mase rukama i nogama i ponavlja se u svakoj recenici optuzujuci one iste ljude koji su mu i omogucili poreklo njegovo materijalno. Morao bi da prosiri svoj recnik, pa makar svaku novu rec zapisivao na dlanu i ponavljao 100x na dan.
Sa druge strane, ne razumem zasto Hrvatska pokusava da po svaku cenu srusi (i na ovaj nacin) do sada nekako poboljsane odnose. svaljujuci svu krivicu na Srbe. Medijska propaganda je mocna stvar ali samo ako imas podrsku a mislim da je Hrvatska trenutno nema.
I jos nesto, Hrvatska sigurno nece uci u EU pre Srbije. Vec u paketu.
 
veKsla:
leklerk:
Bogoljub je stvarno za posmatranje!!! Da li ste gledali intervju Karica na hrvatskoj televiziji? Kojim pravom Bogoljub Karic novopeceni???? politicar?????? sme da predstavlja Srbe i srpsku politicku scenu van ove zemlje??? Sta se to desava? Od nervoze sam gasio i palio tv nadajuci se da ce biti zavrsen. I jos gore, nakon toga dozivljavam reprizu istog na bk tv. Neka nas ne cudi sta nam se sve desava. Gedza, ma kakav gedza, prostak nevidjeni, nije ni cudo sto ga na Kosovu predstavlja Petkovic, njegov ministar za povratak u kosovskoj vladi. Kuda sve ovo vodi ljudi moji? Pa ko ce da me natera da izadjem na bilo koje izbore? Veliki izbor, sacuvaj me boze debila.
ej decak on ne pretstavlja srbe a srbijance mozda uostalom uverilo si se kakve budaletine i prostake pustate da lutaju po svetu ipak on je vasa srbijanska sramota i nemojte misliti da ste slanjem takovih karikatura nesto pomogli srbima niste im ni odmogli nego ste ustasetinama dali jos malo materijala da se sa vama jos vise sprdaju

veKsla hrvatino :D

...simpaticni pokusaji... :lol: 8)
 
urospo:
veKsla:
leklerk:
Bogoljub je stvarno za posmatranje!!! Da li ste gledali intervju Karica na hrvatskoj televiziji? Kojim pravom Bogoljub Karic novopeceni???? politicar?????? sme da predstavlja Srbe i srpsku politicku scenu van ove zemlje??? Sta se to desava? Od nervoze sam gasio i palio tv nadajuci se da ce biti zavrsen. I jos gore, nakon toga dozivljavam reprizu istog na bk tv. Neka nas ne cudi sta nam se sve desava. Gedza, ma kakav gedza, prostak nevidjeni, nije ni cudo sto ga na Kosovu predstavlja Petkovic, njegov ministar za povratak u kosovskoj vladi. Kuda sve ovo vodi ljudi moji? Pa ko ce da me natera da izadjem na bilo koje izbore? Veliki izbor, sacuvaj me boze debila.
ej decak on ne pretstavlja srbe a srbijance mozda uostalom uverilo si se kakve budaletine i prostake pustate da lutaju po svetu ipak on je vasa srbijanska sramota i nemojte misliti da ste slanjem takovih karikatura nesto pomogli srbima niste im ni odmogli nego ste ustasetinama dali jos malo materijala da se sa vama jos vise sprdaju

veKsla hrvatino :D

...simpaticni pokusaji... :lol: 8)
aj decak vec si dosadan koji ti jos tvoj treba da skapiras i ovaj kako se ono kaze hrvatina ti u gacama pa se zanimaj
 

Back
Top