frka

Gazdarica:
"Imao sam 20 g. i konstantnu erekciju.
Upoznao sam devojku od 25 g.(Rak), ekstremno sisatu, tek izaslu iz duge veze...
Rekla mi je:"Mali, mene zanima samo tvoj K, hocu samo da se karam".
Pomislih, Boze hvala ti...
3 meseca sam je ***** bez prestanka, radila je takve perverzije da nisam prosto verovao da se to meni desava. Toliko jako sam je jahao i muzao i maltretirao svakojako, a ona je tiho jecajuci govorila:jace, jace... Vriskala je-ti si najbolji, tvoja sperma je najsladja!
Taj uspeh ne bese mi dovoljan. Posesivan i sebican, kakav jesam, upitao sam je:A, koliko me volis?
Mali, rece uz smesak, simpatican si, ti si jos klinac, ja volim nekoga s` kim nikad necu biti i volecu ga zauvek. Pa ko te je rasturao, na cijem si K vristala da jedino i najbolje svrasavas, rvetinoku jedna?
Mali, rece smireno, nemoj da se lozis. Pocastvovan si droljom u meni,ja sam se samo * da ne mislim na onog koga volim. Pomogao si mi, ali emocije su na 0. I za utehu, pola od ovih stvari, nikad ne bih radila sa njim.
Zasto, vec smiren je pitah.
Zato sto sam ga volela...
Elem, sisulju sam drao u bulju jos jedno mesec dana(kao ja je kaznjavam :shock: )i toJ ti je to!!!
Pa sad ti vidi kakve su ove danasnje zene"

ova j eneka efendijina logika, dajkle kad nekog "volis" onda se ***** na Vi, sto rekli u onoj knjizi. dakle ne daj boze da slozis nekakvu facu
ebo ti to onda. mozda zato nikad niste ni zadovoljni tim glavnim partnerom jer nikako da odradite sve sto treba.
 
Александар-80:
strasno je zato sto bi ti onda bio lovina...a ne lovac...he he ...a sto kazes za te ribe i po...jedno vreme sam obozavao da se smekam sa nekom dobrom ribom...a onda pridjem...i muvam njenu ruznu drugaricu...cisto da se malo prizemlji...do podruma...a njenoj ruznoj drugarici ucinis to vece jednim od najlepsih u zivotu...zato sto je konacno neko nju izabrao pored njene lepe drugarice...u ciju se senku toliko uvukla da se uopste i ne vidi...nijedan osecaj se ne moze izmeriti sa osecajem da si nekoj devojci pokazao da je privlacna i pozeljna...posebno ako je vecito u senci nekih svojih lepsih drugarica...pitajte ove ruznije forumasice...

je l je pokaras na kraju. ilki ti samo popusi
pa cim je smatras ruznom si je spustio, ali dobro.
a kako kad stojis sa ruznijim ortakom kome pridju ribe
 
Vragolasta Amfibija:
Ma Gazdarice...ja bih tebe da pozdravim...i da prokomentarisem tvoj post.Jel moze? - moze :

a i shta je ostalo nama kvalitetnim zenama nego po neki klinac sa batinom uvek spremnom da te izudara...ziva istina.Na obostrano zadovoljstvo.
:lol:

sto samo jedan
 
FICA_TDI:
ali bas ekstra cica i to ne znas kojoj pre da pridjes, to ti je kao kad ti neko da sve, a ti ne znas odakle da pocnes...koliko su dobre dok sa jednom pricas vec smekas drugo (malo trulo, ali nisam ja kriva sto su sve tako dobre) i reci ti meni kako da se odlucis kojoj da pridjes kad,dok sa njom budes pricao videsces jos 100 jos boljih??

de su vam te ekstra cice, kad idem ulicom vidim u vr glave 3 EKSTRA..ove sve ostale imaju dupe ko ameriku, a seksepil na slaboj dvojci. mada vi ste muskarci pa ste gluplji tj drugacije gledate
 
AllPacino:
Vragolasta Amfibija:
a zasto onda 70 posto uskaraca misli da ako riba prva pridje to je samo zbog sexa i da ako se malo on ne pomuci nije to-to?
sve se na kraju svodi na sex...jel da...jeste...a ta sto prva pridje sigurno voli da je gore...ili je malo vise popila...ili je totalno odlepila...za tim muskim...yebi ga...meni se to nesto i ne desava...ali zato...lovac na potezu...sta ima veze...ruzne...zgodne...mlade...stare...bitne su grudi...sve ostalo su sitnice...salim se...valjda...o,Boze...ponekad se zapitam kako je moguce da je stvorio ovako savrseno bice...

a ako ne pridje onda je debilna krava koja ne ume da usmeri svoju sudbiu i uzme ono sto joj pripada.
jbt...mrzim kad mi se vuku za suknju(osim ako je ne skidaju)...shonje
 
kučka:
Александар-80:
strasno je zato sto bi ti onda bio lovina...a ne lovac...he he ...a sto kazes za te ribe i po...jedno vreme sam obozavao da se smekam sa nekom dobrom ribom...a onda pridjem...i muvam njenu ruznu drugaricu...cisto da se malo prizemlji...do podruma...a njenoj ruznoj drugarici ucinis to vece jednim od najlepsih u zivotu...zato sto je konacno neko nju izabrao pored njene lepe drugarice...u ciju se senku toliko uvukla da se uopste i ne vidi...nijedan osecaj se ne moze izmeriti sa osecajem da si nekoj devojci pokazao da je privlacna i pozeljna...posebno ako je vecito u senci nekih svojih lepsih drugarica...pitajte ove ruznije forumasice...


To su davno provaljene fore.Dobru ribu svesnu svojih kvaliteta ne mozes da "spustis na zemlju".Mislim ne pogadja nas to.Nego kada me tako neki frajer posmatra a svidja mi se i ne prilazi mi uvek pomislim da mu nesto fali :wink: Jos kada pocne iz pedagoskih razloga da mi muva drugaricu tada definitivno znam da sa njim nesto nije u redu.Posle se pitate i kako i zasto.


hahaha a uvek izlazis sa grob drugaricama, usput im kazes "ma lose ti stoji taj dekolte"
 
Gazdarica:
Vragolasta Amfibija:
Ma Gazdarice...ja bih tebe da pozdravim...i da prokomentarisem tvoj post.Jel moze? - moze :

a i shta je ostalo nama kvalitetnim zenama nego po neki klinac sa batinom uvek spremnom da te izudara...ziva istina.Na obostrano zadovoljstvo.
:lol:
Nda, oni bar ne smaraju... Obicno... :roll:

kako ne smaraju, pa on odredjuje igru...kad mu se prije.be a ti neces, onda krene da te juri, ha?
mislim, pretpostavimo da u nekom trenutku neces
kad ti krenes npr njega da juris i to je loshe ali nekako on uvek moze da ti ga strpa u usta kad neces, a ti jedino da ga izbodesh nozem
namerno sam stalno lascivna jer sam super zena skoro ko ove
 
Vragolasta Amfibija:
Zena koja muva muskarca...uzas...to mi je tako jadno.Ona moze da da neki znak da je zainteresovana ali da prva krene !!!! I shta ako je odbije...jbt...ja bi crkla od sramote.Pred samom sobom.

aj probaj. hihihi
 
Vragolasta Amfibija:
necu njega vidim da ti imas nesto sa njim,ma ja ne kradem tudje.imam svoje.aj nekog treceg.

ma nemam nishta s njim samo ga unishtavam psihichki. tj on nema nishta sa mnom. ali to je nebitno


dobro. ajde ..
pa koji josh postoji.

ajde krvoloka ne mogu da se setim nikog drugog
 
e svidja mi se krvolok ali mnogo je mladji od mene.imam ja mog cveleta.
aj daj nekog ,nije da biram al ako mi se kriterijum svede na sisare muvacu i Efendiju...
 
Figaro:
zasto se momci boje da pridju?cast izuzecima. :shock:

Cek' malo! A zasto ne bi zenske prilazile?

Kad vec pricamo o tome...

Ovamo forsirate neku emancipaciju, i ravnopravnost, a ovamo... cvrc! Da ne kazem p...!

Eeeee mojne tako.
 
Vragolasta Amfibija:
e svidja mi se krvolok ali mnogo je mladji od mene.imam ja mog cveleta.
aj daj nekog ,nije da biram al ako mi se kriterijum svede na sisare muvacu i Efendiju...

pa vidish da te taj cvele ne zadovoljava sva si nervozna. nemoj da te godine ogranicavaju nauka je chudo, moci ces da radjas i za 20 godina, to i sama znas. prema tome udri
a koga bi ti
 
1. Зато што сте квантитативно јаче. Чисто технички, немогуће је да свака риба има типа.
2. Зато што рибе покушавају да повлађују типовима з бог овакве ситуације, па су типови доста размажени.
3. Зато што сваки тип жели да поред себе има екстра цицу док не пожели да уплови у мирније воде.
4. Зато што постоји неки небјашњиви антагонизам измећу риба и типова данас, па су и типови почели да играју женске боли ме патка игре. Класичан пример је и овај форум. Зато, кад се двоје свађају, паметни карају :lol: :wink: .
5. Зато што рибе због овакве ситуације постају агресивне и желе да вежу типове, а у томе неретко гуше (Кад сам код тога, ужасно, али ужасно ме нервира особина моје девојке да ми планира време, иако је волим).
6. Зато што је секс некако обезвређен. Можеш да нађеш јебачину кад пожелиш, па сви иду линијом мањег отпора.

Ма све је отишло у ку....
 
Ljuba82:
3. Зато што сваки тип жели да поред себе има екстра цицу док не пожели да уплови у мирније воде.

ljubo svako ti se dao ali shto ovo, kad ce da se zenish da imas domacicu da ti pere gace i da je ne gledaju ostali pa zar nije bolje da imas dobru cicu kao zhenu koju ces da karas a ne morash sa strane
 
?:
Ljuba82:
3. Зато што сваки тип жели да поред себе има екстра цицу док не пожели да уплови у мирније воде.

ljubo svako ti se dao ali shto ovo, kad ce da se zenish da imas domacicu da ti pere gace i da je ne gledaju ostali pa zar nije bolje da imas dobru cicu kao zhenu koju ces da karas a ne morash sa strane

А ко ће да пере гаће? :lol: :wink:
Шалим се, поента је да ако је баш екстра...можеш да зажмуриш на остале недостатке ако не планираш нешто озбиљно. Рецимо свако лето добијем онај осећај...како бих се изјаснио...Too many girls, too little time (да ли је то неиживљеност? :roll: ). Мислим...гледаш барбике, либидо ми је страшан, све је лепо, у ваздуху се осећа страст...знаш шта мислим.
А на крају профитира моја риба.
:lol: Волим тај осећај лета.
 
Ljuba82:
?:
Ljuba82:
3. Зато што сваки тип жели да поред себе има екстра цицу док не пожели да уплови у мирније воде.

ljubo svako ti se dao ali shto ovo, kad ce da se zenish da imas domacicu da ti pere gace i da je ne gledaju ostali pa zar nije bolje da imas dobru cicu kao zhenu koju ces da karas a ne morash sa strane

А ко ће да пере гаће? :lol: :wink:
Шалим се, поента је да ако је баш екстра...можеш да зажмуриш на остале недостатке ако не планираш нешто озбиљно.

hm...tashta ce da pere
dobro...drago mi je shto nisam u tim igrama...nekad je lepo biti glup i ruzan nemoj mi da ja nisam bla truc.
 
Ljuba82:
1. Зато што сте квантитативно јаче. Чисто технички, немогуће је да свака риба има типа.
2. Зато што рибе покушавају да повлађују типовима з бог овакве ситуације, па су типови доста размажени.
3. Зато што сваки тип жели да поред себе има екстра цицу док не пожели да уплови у мирније воде.
4. Зато што постоји неки небјашњиви антагонизам измећу риба и типова данас, па су и типови почели да играју женске боли ме патка игре. Класичан пример је и овај форум. Зато, кад се двоје свађају, паметни карају :lol: :wink: .
5. Зато што рибе због овакве ситуације постају агресивне и желе да вежу типове, а у томе неретко гуше (Кад сам код тога, ужасно, али ужасно ме нервира особина моје девојке да ми планира време, иако је волим).
6. Зато што је секс некако обезвређен. Можеш да нађеш јебачину кад пожелиш, па сви иду линијом мањег отпора.

Ма све је отишло у ку....

Tacka 4. mi se posebno dopada :wink:
 

Back
Top