Malo kreativnosti molim...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

rastamann

Poznat
Poruka
7.898
Ne trazim da dva dana razbijate glavu o temi koju zelite da postavite, trazim samo da bar 5 minuta provedete u razmishljanju na temu "Koju temu NE postaviti?"

Recimo, shta na forumu traze uzasno glupave teme, tipa:

"Sledeci forumash se odjavljuje" - Mislim, koga zabole shta ko misli pre nego shto zabalavi u krevetu???

"Mogao sam ja biti bilo shta" - Mislim, prdi mi se od ovakvih tema. Za 15 godina cu da se razdupenchim i da gledam fucu i pijem pivo po ceo dan. Ovde bre niko ne moze da planira 2 dana unapred, a ovde se pominju neke decenije...

"Shta mislish o osobi iznad?" - Mislim da mi je muka od nje

"Bane je dobio sedmicu" - 'ebote, muka mi je vishe od svih maloumnika kojima je jedina zelja u zivotu da zabodu sedmicu na lotou i cooliraju. Ja bih se iskreno smorio da nishta ne radim po ceo dan...

"Rechenica koja se chuje iz vashih zvuchnika" - odmah iznad je "little jukebox"...Svi zivi su ove dve teme shvatili isto, sa vrlo dobrim razlogom...

"Ventil" - Retard...

"Nadji pitanje" - Ova tema vrlo dobro govori o tome koliko vi slobodnog vremena imate...2000 i kusur odgovora na temu koja nema veze s mozgom...

Sad cemo svi lepo da kljucamo kako sam ja ovakav ili onakav, kako vredjam, bla, bla, bla...ALI TO NIJE TEMA! Zapitajte se koliko ste puta pogledali u broj vashih postova i mislili da ste baje zbog toga. Ne takmichimo se ovde, ne lupetajte gluposti zbog broja postova (taj broj se da smanjiti vrlo lako :D ).

Btw, navedene teme su samo one na koje sam nabasao na prvi pogled. Nisam ni gledao ko je autor, stoga me prodjite sa odbranom stava...Nedaj boze da krenem da trazim po forumu, pa kuckao bih post danima...
 
E ja se bas i neslazem! Mislim,ovo je SVASTARA,tu dolaze ljudi da pricaJu bilo sta pa i bezvezne stvari i da tako...trose vreme. Nadji pitanje je bas super tema 9i maltene se svi odazivaju na nju. 'Sta mislis o osobi iznad?' je i meni glopa jer se posle nekog vremena uvek vrte isti ljudi (+ mozda neki novi) i to se pretvara u sveopsti chat. Ali opet kazem, OVO JE SVASTARA!
 
da li ti to nama zabranjujesh te teme ili sta :shock:

ako si moderator zar zaista mislish da treba ogranicavati ljude u njihovim zeljama :?:

Da nije ovo privatni forum :?:

Znas li koliko tema ima koje uopste i ne otvaram :?:
 
rastamann:
"Sledeci forumash se odjavljuje" - Mislim, koga zabole shta ko misli pre nego shto zabalavi u krevetu???

evo samo na primer ova tema je vishe nego neophodna jer ovaj forum nema tu opciju da mozesh da vidis ko je trenutno na njemu ili kad je neki clan zadnji put bio na istom.
Doduse neki moderatori su rekli da ce se to ispraviti...do 2012 :lol:
 
loop:
rastamann:
"Sledeci forumash se odjavljuje" - Mislim, koga zabole shta ko misli pre nego shto zabalavi u krevetu???

evo samo na primer ova tema je vishe nego neophodna jer ovaj forum nema tu opciju da mozesh da vidis ko je trenutno na njemu ili kad je neki clan zadnji put bio na istom.
Doduse neki moderatori su rekli da ce se to ispraviti...do 2012 :lol:

Nisu moderatori, to rade administratori...
 
ja sam se i ranije bunila protiv tog chatovanja i loopanja... ne volim da se ponavljam

ali priznajem da bi bilo lepo videti ih (smarače) u jednoj staklenoj kocki zatvorene kako loopaju i hoće napolje :lol:
i kaju se, i obećavaju... neću više nikad... i tako...
 
daleko od toga da su svi protiv mene, da je tako ja ne bi ni dolazio ovde, nego sam se zgotivio sa par( desetina) nickova i zbog njih i dolazim.

Ja ipak mislim da je ovde u pitanju STARA garda...malo Vam je krivo sto su se pojavili neki novi klinci...ipak je ovo bilo Vase mesto...znam kako Vam je...verovatno cu se i ja osecati za koju godinu tako...ako me u medjuvremenu ne banesh :(
 
umesto da se ljutiš...
i povlačiš zbog nekakve "uvrede" pokušaj da shvatiš da nisi ovde sam... sa ljudima sa kojima ti ćaskaš

i ovo ti pišem samo zato što si klinac i žao mi da se osećaš loše bez razloga

kada neko dođe, neko novi i vidi na prvoj stranici foruma gomilu glupih tema i uz svu dobru volju ne može da se uključi u vaše interne prepiske ... taj neko će odustati od učestvovanja na forumu

a neko od već postojećih članova može biti iritiran gomilom praznog teksta... i tako se osipa forum
 
Istina je da se ovdje nađe svakakvih gluposti!
Poštujem slobodu izražavanja i mišljenja ali bi bilo lijepo da i pojedinci poštuju!
Često sam se pitala zašto moderatori ili ko već ne skinu neke postove jer je bilo stvarno očajnih bljuvotina(mislim na cijeli forum)
Pozdrav svim dobronamjernim zezatorima :wink:
 
Izgleda da je zavladala oseka u kvalitetnim topicima diljem Krstarice.
Ja sam prvih 300-400 postova imao iskljucivo na podforumu "hardware" zbog kojeg sam i dosao na krstaricu.
Naravno po netu ima nekoliko boljih foruma koji obradjuju istu tematiku ali su previse plasticni za moj ukus.
Pogledaj sad sta se desava na tom forumu.
Ako nadjes jedan smislen topic u poslednjih 10 dana na koji je vredno potrositi 2 minuta kuckanja imas pivo od mene.

Tako da sam na kraju zavrsio na "politika" i "svastara" forumima gde ubijam slobodno vreme(svrha svastare).
Rasta,verujem da ces ovim svojim izjavama postici upravo kontraefekat.
Smorovi ce ti verovatno kontrirati,a ostali ce se verovatno plasiti da postavljaju teme misleci da ces ih ti zakljucati zbog "nekreativnog" sadrzaja...
Ja "svastaru" nisam tako shvatio...mislim da niko nije.
I da,ako je neki topic doziveo 200-300 strana i na hiljade odgovora znaci da ljudima nije dosadan...sta imas ti sa tim,cemu takvi komentari(koji se ovde ozbiljno shvataju)?

Pozdrav
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top