Americki fudbal

KAF "Bedemi" Smederevo su takodje bili na obilicevom stadionu.Sve cestitke VUKOVIMA na odlicnoj igri.
Organizacija je bila vrhunska,poseta dosta dobra.
Obilicev stadijon skoro nije imao takvu posetu.
Definitivno je Americki Fudbal sport koji dolazi... :lol: :lol: :lol:
 
Ajde da ozivimo temu. U Americi uveliko traje predsezona. Od septembra ponovo krece fight za superbol. Pratio sam samo poslednje 4 sezone (od kada idu prenosi na 3k) i ocekujem da ove sezone najzad prorade Packersi (my favorite), da Coltsi uzmu titulu, jer im je QB sa "Kriptona", da Patriotsi pocnu malo da slave poslednje 3 titule, a malo manje da igraju posto su mi dosadili, Eaglsi ce ponovo da izgube u finalu konferencije (ili superbolu, jer su maleri), iz senke cekaju Ravensi sa strava odbranom (iako je Ray Lewis postao cica), i Steelersi sa trcanjem. Jedva cekam septembar...
 
O, i ja bih voleo da vidim Green Bay dalje od prvog kola plej ofa, ali mi ije drago sto baksuziras ionako malerozne Eagls-e. ja se nadam da im nece trebati i tri poraza u Super Bowl-u da bi ga konacno i osvojili.
jos bih se slozio i za patriote, jer su mi se vala smucili vise.
 
Hetman:
O, i ja bih voleo da vidim Green Bay dalje od prvog kola plej ofa, ali mi ije drago sto baksuziras ionako malerozne Eagls-e. ja se nadam da im nece trebati i tri poraza u Super Bowl-u da bi ga konacno i osvojili.
jos bih se slozio i za patriote, jer su mi se vala smucili vise.

Mogao bi Pedji da sufliras. ;)
Baltimor ima dobru odbranu ali koliko vidim los napad, loseg QB-a. Tako da tesko, mada su simpa. NE je vec malo dosadan i odbrana im je malo oslabila. NYJ bi mogao, ako predje psiholoski pritisak luzera. PIT je dobar i videcemo jeli Big Ben preziveo prvi poraz. I da li Bus ima "goriva" za jos jednu samostalnu sezonu jer je Deuce ponovo povredjen. Iznenadjenje mogu biti Chargersi ili Broncosi. Naravno ovo je samo jedno vidjenje stvari.
 

Back
Top