KAKO JE U VODI?????

Suzy

Iskusan
Poruka
6.937
Pa evo, i ja , inspirisana jednim razgovorom...a i time sto za desetak dana idem na more... :wink: pitam sve sa ovim iskustvom da mi kazu kakav je sex u vodi...
Ovo pitam jer cujem totalno suprotne price....
ili ih je oboje bolelo, jer voda ispire svu njihovu -tecnost-, ili je , po drugima -fenomenalno....
Ne moguce da je i jedno i drugo tacno.....
(samo za one sa tim iskustvom)
(ne bi da -nastradam.., ili uzaludno pokusavam... :wink: )
 
Pa da..pa da mene i zulja i pece.... :wink:
dajte malo...detaljnije....realnije..
vec kad pomislim na meduze i posmatrace.....ne mili mi se...
a opet bih i da probam....ali ne znam da li stvarno boli...... :wink:
 
NatasaNatasa:
Ne moze tebi nicije iskustvo da pomogne, to dobro znas ... ako vec nesto zelis uradi to pa makar jednom ..... :wink:

Ha, ha...
pa mojoj -istrazivackoj- prirodi verovatno nece nista smetati da probam, i verovatno hocu.....
hvala na -podrsci-....ubedjena sam u to da moram da probam....
jos samo da -nekog- ubedim u to da treba da probamo (nadam se da mi nece to predstavljati problem :wink: ).....i da saznam sta me ocekuje....
A posto je mnogo njih pricalo kako je ovde..pa ..onde...
nadam se da ce neko i ovde da kaze nesto... :wink:
 
Uffff... kad se setim hladne vode kako mi zapljuskuje anus dok se njišem napred nazad :lol: :lol: :lol: brrrrrrr... Malo je neprijatno, ali se čovek snađe i tu. Hvala Bogu, pa je zensko čeljade mnogo lakše u vodi nego van nje, pa mogu je dizati i spuštati kao superman :lol: :lol: :lol:
Probaj, br :wink:
 
sidewalker:
Uffff... kad se setim hladne vode kako mi zapljuskuje anus dok se njišem napred nazad :lol: :lol: :lol: brrrrrrr... Malo je neprijatno, ali se čovek snađe i tu. Hvala Bogu, pa je zensko čeljade mnogo lakše u vodi nego van nje, pa mogu je dizati i spuštati kao superman :lol: :lol: :lol:
Probaj, br :wink:

Ha, ha..sto se njihanja i -dizanja- tice..verovatno nije problem...ali sam cin...da li je stvarno bio bar malo bolan...bilo kome od vas dvoje? :wink:
 
divlja u srcu:
Ma super je! :P
Samo nemoj da te provale! :)

Ako ti je bilo super...onda znaci nije bilo -jao boli.. :x ? deder ti to meni ako mozes...detaljnije...
A to za provaljivanje....
isto ne znam sta mi je gore -danju posmatraci ili
-nocu meduze...
Sada su mi saveti najhitniji i najpotrebniji....
posle....
cu vam pricati kako je bilo....ako bude.... :wink:
 
Mislim, ja po prvi put u zivotu cujem da je ikog bolelo u vodi a znam mali milion parova koji su to probali u moru (more nam je ovde blizu, jelte). Tako da, go for it! :wink: Samo se odmakni malo dalje od obale 8)
 
Nina2:
Mislim, ja po prvi put u zivotu cujem da je ikog bolelo u vodi a znam mali milion parova koji su to probali u moru (more nam je ovde blizu, jelte). Tako da, go for it! :wink: Samo se odmakni malo dalje od obale 8)

Uh, a da li si ti probala?
Vidis i to mi je pitanje....
Ako se puno odmaknemo....necu imati nikakav oslonac....znaci moracu da se -obesim- o njega.....
i ne znam kako ce to onda jadnicak da izvede... :wink:
 
ma cepaj se droljo i pod vodom ako hocesh, ja ti pare ne dam
e124.gif
 
al npr na pustoj plazi je cool.to sam probala i lepo je.
a u italiji postoje tematske plaze,tako da imas porodicne sa adekvatnom muzikom,pa pozerske gde dolaze bilderi i sponzoruse,komercijalna muzika,onda ima bob marlijeve plaze gde se skoro javno pusi trava,i postoje plaze za svingere i parove gde ima grmova i poneka stena odakle vire gole gooze.
naravno to ne pise ni u jednom turistickom vodicu,niti postoji u svim gradovima,ja sam videla u ostiji kod rima
 
hanibal77:
al npr na pustoj plazi je cool.to sam probala i lepo je.
a u italiji postoje tematske plaze,tako da imas porodicne sa adekvatnom muzikom,pa pozerske gde dolaze bilderi i sponzoruse,komercijalna muzika,onda ima bob marlijeve plaze gde se skoro javno pusi trava,i postoje plaze za svingere i parove gde ima grmova i poneka stena odakle vire gole gooze.
naravno to ne pise ni u jednom turistickom vodicu,niti postoji u svim gradovima,ja sam videla u ostiji kod rima

Hmmmm, zvuci nice....ali to sam probala...
i jeste predivno.....pogotovo sa nekim koga volis...
ko zna....mozda i odustanem i vratim se na tu-proverenu- varijantu... :wink:
 
KOmunjare komunjare vi volite samo pare..izvinte....bre sta se zaebavate sa tim jel boli ili ne..nego udrite vi ko dgugovi seljaci.......
svi znate da se ebu ko mutavi basg vas briga jel zulja ili pece...... molili me svaki dan da postanem njihov clan...
 

Back
Top