Prikazan stravican snimak pogubljenja srebrenickih Bosnjaka

limunada:
Ja nikad do sada nisam bila na ovom forumu "sarajevo"...znaci ne postoji razlog za zabranu... :roll:

znachi preventivno uklanjaju nepodobne, verovatno prepoznajucji preko servera odakle je ko.

fatheru, ono tvoje je kao bash bilo "malo provokativno"??? :lol: hahahahah. i to josh sa nickom "djeneral drazha"? :lol:.... naravno, njihova reakcija je ochekivana. i vi biste se isto ponashali prema njima ovde da imate mogucjnosti. fora je ochito shto je ovaj forum izmishljen iz nekog razloga, i administratori vas pushtaju da radite shta hocjete, da se izhivljavate, a njih nije briga shta se ovde deshava shto i razumem. ko cje se bre svaki dan klasti s vama i josh kad dodju muje? uh..... :lol:
 
Ma sta se i trudite da udjete na njihove forume...
Ljudi,oni su bagra koja mora da zivi u svojim fantazijama, a mi im ocigledno kvarimo te fantazije.
Pa zamisli kako je nekome koji svoj identitet gradi na nepriznanju srpskog porijekla najednom reci u oci da je srbin!!!
Pa oni su bogumili pobogu! :lol:
I sad sam to na jednoj drugoj temi napisao:
St ase mi trudimo da dokazujemo nekome nesto. Njih treba ekskomunicirati! I njih i dukljane!
 
lamija:
limunada:
Ja nikad do sada nisam bila na ovom forumu "sarajevo"...znaci ne postoji razlog za zabranu...pa ovim putem molim lamiju da pita administratora u moje ime,zbog cega je to tako...

Stranica je www.sarajevo-x.com i kada ti se otvorii onda klikni na link "upute"-kako koristiti ovaj forum! Mislim da tada ne bi trebala imati poteskoce :idea: :lol:


Mislim da ovo nisu rijeci dobrodoslice,i da bi "upute" trebale biti prije njih... :wink:
Uzgred...nikakvih objasnjenja nema...ako ih ti vidis ,reci mi... 8)





Sarajevo-X forum
Alarm

Žao nam je, ali Vam je spriječen ulazak na forum
Za objašnjenja molimo Vas da kontaktirate administratora foruma.






Copyright 2004 © Sarajevo-X & europroNET. Uslovi korištenja. Powered by phpBB.
 
lamija:
za sifru forestgump2004 i ostale iz RS:

Ukoliko se smatras srbinom, razguli, put pod noge i pravac srbija jer ce te to zaista ucinit srbinom vise nego ikad ..

Ja se u SAD i Republici Srpskoj osecam Srpkinjom jednako kao u Srbiji. Koeficijent moje nacionalnosti je konstantan, sto se za tebe i tebi slicne ne moze reci, buduci da te ono malo srpske krvi sto je ostalo u tvojim venama strecne svako malo pa makar bila i u centru Meke.
 
Znachi, uopshte mi nisu jasni vashi komentari i prepucavanja tipa - mi smo vama ovo, vi ste nama ono... ******, radi se o ljudskim zhivotima!
Ko god da je ubijen - uzhasno je shto je ubijen. Ko god da je ubio - nije trebao da se rodi, a treba ga, ne ubiti, vecj izolovati od sveta i lechiti, do kraja zhivota.
Na zhalost, celu ovu 'igru' igraju neki drugi ljudi. Njih izgleda, nikada necjemo uspeti da izolujemo i ochistimo svest i savest naroda..
 
Black_cat:
Znachi, uopshte mi nisu jasni vashi komentari i prepucavanja tipa - mi smo vama ovo, vi ste nama ono... *, radi se o ljudskim zhivotima!
Ko god da je ubijen - uzhasno je shto je ubijen. Ko god da je ubio - nije trebao da se rodi, a treba ga, ne ubiti, vecj izolovati od sveta i lechiti, do kraja zhivota.
Na zhalost, celu ovu 'igru' igraju neki drugi ljudi. Njih izgleda, nikada necjemo uspeti da izolujemo i ochistimo svest i savest naroda..
Pa naravno black cat,ali vreme dolazi KONACNOG OBRACUNA,i sto bi braca Crnogorci rekli"nicija nije do zore gorela"
 
Black_cat:
Ko god da je ubijen - uzhasno je shto je ubijen. Ko god da je ubio - nije trebao da se rodi, a treba ga, ne ubiti, vecj izolovati od sveta i lechiti, do kraja zhivota.
Na zhalost, celu ovu 'igru' igraju neki drugi ljudi. Njih izgleda, nikada necjemo uspeti da izolujemo i ochistimo svest i savest naroda..

:wink: :wink: :D Stvarno si me obradovao/la ovim komentarom. Svaka ti chast.

Istina je da ovu "igru" igraju neki "drugi" ljudi koji cesto imaju svoje licne ciljeve u toj igri i nevinom ih narodu predstavljaju toboze kao ciljeve u ime nacije te postupaju i koriste ih kao marionete.

Ali moramo se osloboditi tih ljudi, ako nista njihovog negativnog uticaja. Vrijeme je da prestanemo biti pijuni u igri i uzmemo vecu ulogu u kreiranju nase zajednicke buducnosti. :wink:
 
Black_cat:
Ko god da je ubijen - uzhasno je shto je ubijen. Ko god da je ubio - nije trebao da se rodi, a treba ga, ne ubiti, vecj izolovati od sveta i lechiti, do kraja zhivota.
Na zhalost, celu ovu 'igru' igraju neki drugi ljudi. Njih izgleda, nikada necjemo uspeti da izolujemo i ochistimo svest i savest naroda..

:wink: :wink: :D Stvarno si me obradovao/la ovim komentarom. Svaka ti chast.

Istina je da ovu "igru" igraju neki "drugi" ljudi koji cesto imaju svoje licne ciljeve u toj igri i nevinom ih narodu predstavljaju toboze kao ciljeve u ime nacije te postupaju i koriste ih kao marionete.

Ali moramo se osloboditi tih ljudi, ako nista njihovog negativnog uticaja. Vrijeme je da prestanemo biti pijuni u igri i uzmemo vecu ulogu u kreiranju nase zajednicke buducnosti. :wink:
 
Black_cat:
Znachi, uopshte mi nisu jasni vashi komentari i prepucavanja tipa - mi smo vama ovo, vi ste nama ono... *, radi se o ljudskim zhivotima!
Ko god da je ubijen - uzhasno je shto je ubijen. Ko god da je ubio - nije trebao da se rodi, a treba ga, ne ubiti, vecj izolovati od sveta i lechiti, do kraja zhivota.Na zhalost, celu ovu 'igru' igraju neki drugi ljudi. Njih izgleda, nikada necjemo uspeti da izolujemo i ochistimo svest i savest naroda..[/quot


Idi njaci posto za to nije potreban nikakav intelektualni potencijal, a pametnima prepusti
postovanje (nebitno je l` uzalud).
Al` da ti ucinim: BIO JE RAT!!!
 
Black_cat:
migud:
Idi njaci posto za to nije potreban nikakav intelektualni potencijal, a pametnima prepusti
postovanje (nebitno je l` uzalud).
Al` da ti ucinim: BIO JE RAT!!!

Moralni patuljche i mediokritetu - prepushtam ti postovanje, nastavi da se borish sam sa sobom!


Jedna stvar mi nije jasna: Da li ti znas sta znaci i koliko je fleksibilno znacenje reci MORAL? (ono sto je tebi, Busu, Srederu moralno ne znaci da je i meni, i obrnuto)
I znam jos nesto: Ti nemas pojma sta znaci rec mediokritet.
`Ajd prosveti se pa navrni ponekad!
 
Vidim, ti ZNASH da chitash misli preko postova. Ako sâm ne razumesh rechi koje pominjem - rechnik u ruke.
Ponovicu samo - suvishe si obichan, (ispod)prosechan, nekvalitetan i intelektualno ogranichen da bi bio bitan.

'Moralni patuljak' je shiroko prihvacen izraz koji ne bi postojao da je moral 'rastegljiv' pojam (a kriminalci bi se uspeshno branili relativnoshcu morala u odnosu na pojedinca). Icicu samo dotle, da kazhem da si amoralan.

Nastavi sa vredjanjima, od takvih mediokriteta nishta drugo se i ne ochekuje.
 
Black_cat:
Vidim, ti ZNASH da chitash misli preko postova. Ako sâm ne razumesh rechi koje pominjem - rechnik u ruke.
Ponovicu samo - suvishe si obichan, (ispod)prosechan, nekvalitetan i intelektualno ogranichen da bi bio bitan.
'Moralni patuljak' je shiroko prihvacen izraz koji ne bi postojao da je moral 'rastegljiv' pojam (a kriminalci bi se uspeshno branili relativnoshcu morala u odnosu na pojedinca). Icicu samo dotle, da kazhem da si amoralan.

Nastavi sa vredjanjima, od takvih mediokriteta nishta drugo se i ne ochekuje.


"Ajmo Jovo nanovo!"
Ma, istina je najtezi teret, zato tebe i boli sto sam rekla da si neobrazovana. Pa, je l` bi trebalo ja da budem kriva sto si takva kakva si.
A zasnivat` misljenje na "Vujakliji" je jednako kao i nemati ga!
 

Back
Top