Vaga koju kombinujemo sa rakom

haha srecnica... jednom davno sam bio sa rakom (zenskim naravno) i ostalo je na tome... 7+ meseci.. kazes rakovi i vage se slazu... hm nisam znao obicno sam citao drugacije... nego hteo sam da kazem da ima nesto kod rakova sto me jako mami... ne mogu da opisem... cak i ako devojka nije lepa ima to "nesto" i shvatio sam da tako UVEK znam da je rak!!!
 
pa valjda se ne slazhu kompatibilni su vatra-vazduh i voda-zemlja. ali procitala sam da treba da gledash vladare pete i sedme kuce, u kakvim su medjusobnim aspektima (unakrst, od jednog i drugog). vladar kuce je valjda vladar znaka u kome se kuca (najvishe) nalazi. sace valjda i neki profi da se javi. ali ljudi nemojte mnogo te astrologije. :(
 
Hammerhead:
haha srecnica... jednom davno sam bio sa rakom (zenskim naravno) i ostalo je na tome... 7+ meseci.. kazes rakovi i vage se slazu... hm nisam znao obicno sam citao drugacije... nego hteo sam da kazem da ima nesto kod rakova sto me jako mami... ne mogu da opisem... cak i ako devojka nije lepa ima to "nesto" i shvatio sam da tako UVEK znam da je rak!!!

verovatno zato što su račice nežne, romantične, vragolaste,razumeju i praštaju.
 
E, sad, koliko razumeju i praštaju... Veoma diskutabilno :? Rekla bih da teško razumeju drugačije stavove i praštaju, ali ne tek tako. To je moje iskustvo, a imam dosta drugarica Račica...

Nego, ovde je reč o tome kako se slažu muške Vage i ženski Rakovi.

Imam drugaricu, kao što već napomenuh, Račicu koja je u srećnoj i izuzetno kvalitetnoj vezi s Vagom. Da ne pominjem da je ona iz BL i da studira u NS, a momak je iz BG, što znači da se ne viđaju svaki dan, ali kad se spoje... Slažu se mnooogo dobro :D Druga stvar: zabavljaju se već nešto više od godinu dana, a upoznali su se na ICQ-u.

Ono što sam ja primetila da doprinosi toj vezi u velikoj meri jeste (za divno čudo) izuzetna pažnja od strane Vage. Naime, Račice su u neku ruku prototip one arhaične žene kod koje se u ljubavnoj vezi zna ko je muško a ko žensko, ma koliko da se prave emancipovanim. Uglavnom, naravno da ima i izuzetaka. Elem, ovaj njen Vagac ne samo što je Muško nego je i izuzetno pažljiv. Naravno, čovek se lepo snašao pa se uvukao pod kožu njenim drugaricama i sad čim primeti da se njegova Račica nešto buni, da je tužna ili nešto slično, odmah nam se obraća kako bismo mu pomogli u nameri da je zaštiti i da joj pomogne. Svaka mu čast!!! Dakako, svega toga ne bi bilo da između njih dvoje ne vlada uzajamno razumevanje do kojeg, svakako, nisu došli preko noći, nego su oboje ULAGALI u vezu. U početku je bilo malih nesporazuma, ali su ga prevazišli uglavnom zahvaljujući NJEGOVOM strpljenju i ljubavi, a naravno i zahvaljujući njenoj ljubavi i daru da sve to pametno izvaga. Iznad svega, zahvaljujući POŠTOVANJU i STRPLJENJU.

Uh, ja se raspisah. Htedoh ukratko reći da bi veza između muškarca Vage i ženskog Raka i te kako mogla da bude lepa i plodonosna :wink:

U svakom slučaju
SREĆNO :D
 

Back
Top