Pravilo četvorke

HeBePoBaTaH_

Poznat
Poruka
7.004

Knjigu Hypnerotomachia Poliphili, što na latinskom znači "Polifilova borba za ljubav u snu", objavio je oko 1499. godine Venecijanac po imenu Aldo Mancuo. Hipnerotomahia je enciklopedija prerušena u roman, "dinosaurus" svoga doba. Polifil usni čudan san u kojem traga za ženom koju voli. To je najduža knjiga na svetu o čoveku koji sanja san, i pored nje Marsel Prust, koji je napisao najdužu knjigu na svetu o čoveku koji jede parče kolača.

Zvuči zanimljivo, zar ne?
Međutim, ono što su napisala dvojica mladih američkih istoričara Ijan Koldvel i Dastin Tomason, je knjiga o studentskom životu u Prinstonu. Do 128. strane, sam mislio da su mudri i da prave "filter" za čitaoce, a onda sam gubio nadu, i tako do kraja romana... Vaši utici?
 
Kao sto napisah ranije (U topicu sta ste ZADNJE citali)ocekivah vise tj.ocekivah mnogo vise.Knjiga je bleda fleka boje cimeta,likovi neubedljivi,radnja paranoicno dosadna,ali kao sto tamo takodje rekoh nemojte moje kritike uzimati za ozbiljno meni je i Da Vincijev kod... :roll: :roll: :roll: bzvz-e.Pozdrav
 
terapeut:
Kao sto napisah ranije (U topicu sta ste ZADNJE citali)ocekivah vise tj.ocekivah mnogo vise.Knjiga je bleda fleka boje cimeta,likovi neubedljivi,radnja paranoicno dosadna,ali kao sto tamo takodje rekoh nemojte moje kritike uzimati za ozbiljno meni je i Da Vincijev kod... :roll: :roll: :roll: bzvz-e.Pozdrav

Slazem se za Kod :P
 

Back
Top