molim pomoc

duduk

Zainteresovan član
Poruka
154
vec 10 dana ne mogu da sam na internetu, trosim vreme ,a nece ni jedna stranica da se otvori i ako se ovore 1-2 sajta i posle statusna linija stane ,koristim ie 6.0 isp verat ,ptt i milnet os98 i na novoj sam digitalnoj centrali dali su mi prikacili pcm na parici ???
 
duduk:
vec 10 dana ne mogu da sam na internetu, trosim vreme ,a nece ni jedna stranica da se otvori i ako se ovore 1-2 sajta i posle statusna linija stane ,koristim ie 6.0 isp verat ,ptt i milnet os98 i na novoj sam digitalnoj centrali dali su mi prikacili pcm na parici ???

Pozdrav drugu Duduku!
Svaka cast, ovo vreme dok se nisi javljao, koristio si za gruvanje gramatike :)
Odlicno ti ide, jos samo malo "peglanja" pa si sasvim ok.

U vezi tvog problema, sta bih ja uradio:

1. Proveri da li nemas neki visur
2. Proveri da li imas neki spyware
3. Ako imas neki firewall, proveri da nisi setovao nesto mnogo restriktivno, sto se tice pristupa adresama
4. Mozda si zabranio sve moguce pop-up, pa si pokusao da se nakacis na adresu, koja i nece da se otvori bez pop-up prozora
5. Proveri detaljno "Internet connections" u Control panel

Ako mozes uvek da se nakacis na internet, samo ne mozes da otvaras strane, da li to znaci da NIJEDNU stranu ne mozes vise otvoriti ili samo PONEKE?

To sto jedno vreme mozes da posetis neku adresu a posle nekog vremena ne, lici mi na virus, syware ili cak neki "dialer".

Ajde isproveravaj pa javi.
 
Ne mogu a da ne pokusam da odgovorim Duduku. :)
Inace kako pise, i sta verovatno radi na svom kompu (ako uopste ima tu spravu, ili koristi tudju), verovatno stvarno ima VISUR :) :)
 
duduk, desavalo se i meni to par puta, a i nekim likovima po skoli. niko nije znao kako da sredi stvar pa smo lepo formatirali c i reinstalirali sistem...
najverovatnije je da je neki virus. sta bi drugo, ili windows napravi sam sebi neki bug i ubije se :D

evo sta se desava (malo preciznije) - po uspostavljanju konekcije veza je jednostavno mrtva....firewall nista ne ocitava - ni upload ni download (proveravao sam podesavanja i sve je u redu, nisam zatvorio vezu), browser uspe da posalje van zahtev, ali nista vise od toga, niti bilo sta prima od podataka. jedan lik mi je rekao da sam mu slao neki spam par puta....ko bi ga znao. nod ne nalazi nista.
 

Back
Top