Biseksualci

raindog:
Hellen:
Ма да...само још нисам чула да постоје олимпијаде хетеросексуалаца, уличне параде хетеросексуалаца, људска права хетеросексуалаца...

garant onda nisi chula ni za pokret zelenih, ni za zashtitu zhivotinja...ima tako razno raznih ugrozhenih skupina...mislim pricha se ... kao ono malte ih na ulici i tako to...testiraju razno razne stvari na zhivotinjama, seku kishne shume ... tako razno razni ljudi pokushavaju da se izbore za neshto shto im ostatak "normalnog " sveta uskracuje ... al da ovaj pardoh... heteroseksualci su zakon :roll:

Ајд сад не претеруј! Знаш шта би сви викнули кад би се организовала олимпијада где би учесници могли да буду само хетеросексуалци - ДИСКРИМИНАЦИЈАААААА!!!
 
..Owak0..Ja imam swoj staw nediram druge ni mene niko nedira..Hmm. Ljude ne gledam po tome koja su seksualnost/nacija/wera..itd...Wec ih gledam po tome kakwi su kao osobe..unutra..Mng me nerwiraju nasilnici koji se iziwljawaju nad gayewima,biseksualcima,itd..:( UBIO BI IH ! Zaklao bi ih swe do jednog! Nikome nije lako.. Swako mora uopcetku da se izbori sa time sto on jeste.. Da kaze nekome.. Msm 0n0 brte swako ima Bff kome swe prica.. :] .. Ja p0lazim od sebe ja sam sa d tu u nek0j dilemi da li sam biseksualac ili nisam .. :P :( :think: .. Jeer.. 0n0 .. Recim0 i da mi se swidja jedan deck0 msm nmm p0jma dali bi bi0 sa njim jer mii drug i to je sad mng zajebana situacija koju retko ko moze da razume ili shwati nego ajde' ja neam kome da se obratim kad je t0, u pitanju .. :[[ :(:(:( sam sam :(:(
 
:( ja sam u nek0j welik0j dilemmi ...shto se tiche seksualnostii..:[[[..:(:(:( nzm da li sam biseksualac ili nisaam :( .. mng je zajebana situacija msm.. 0n0.. wolim zene.. al' izgleda da mi se swidja jedan deck0 :D :D hahah lol'z.. al' 0n0 nmm skim da pricam 0sim sa m0j0m BFF .. :heart: ona me jedina podrzawa, a swi ostali bi me spallili na lomachu xD .. :confused: :D A i plus sam Emos.. :(:(
 
po meni je to bolest.i kod zivotinja imas homosexualno ponasanje ali samo kod ljudi imas bisexualno ponasanje.smatram da su takve osobe psihicki labilne i da uglavnom u zivotu ne znaju sta zele i mislim da im je zivot u haosu pogotvo oni koji bi da prikriju homosexualizam pa se ozene i stvore decu;takvi nikad nisu srecni,ko moze biti srecan kad nesto krije stalno i jos ima zenu i decu i to stanje se prenosi na porodicu.po meni je to teski poremecaj,pre svega licnosti.
 
..Owak0..Ja imam swoj staw nediram druge ni mene niko nedira..Hmm. Ljude ne gledam po tome koja su seksualnost/nacija/wera..itd...Wec ih gledam po tome kakwi su kao osobe..unutra..Mng me nerwiraju nasilnici koji se iziwljawaju nad gayewima,biseksualcima,itd..:( UBIO BI IH ! Zaklao bi ih swe do jednog! Nikome nije lako.. Swako mora uopcetku da se izbori sa time sto on jeste.. Da kaze nekome.. Msm 0n0 brte swako ima Bff kome swe prica.. :] .. Ja p0lazim od sebe ja sam sa d tu u nek0j dilemi da li sam biseksualac ili nisam .. :P :( :think: .. Jeer.. 0n0 .. Recim0 i da mi se swidja jedan deck0 msm nmm p0jma dali bi bi0 sa njim jer mii drug i to je sad mng zajebana situacija koju retko ko moze da razume ili shwati nego ajde' ja neam kome da se obratim kad je t0, u pitanju .. :[[ :(:(:( sam sam :(:(

a da pocnes malko da se nerviras oko sebe.....:)))))
 
..Owak0..Ja imam swoj staw nediram druge ni mene niko nedira..Hmm. Ljude ne gledam po tome koja su seksualnost/nacija/wera..itd...Wec ih gledam po tome kakwi su kao osobe..unutra..Mng me nerwiraju nasilnici koji se iziwljawaju nad gayewima,biseksualcima,itd..:( UBIO BI IH ! Zaklao bi ih swe do jednog! Nikome nije lako.. Swako mora uopcetku da se izbori sa time sto on jeste.. Da kaze nekome.. Msm 0n0 brte swako ima Bff kome swe prica.. :] .. Ja p0lazim od sebe ja sam sa d tu u nek0j dilemi da li sam biseksualac ili nisam .. :P :( :think: .. Jeer.. 0n0 .. Recim0 i da mi se swidja jedan deck0 msm nmm p0jma dali bi bi0 sa njim jer mii drug i to je sad mng zajebana situacija koju retko ko moze da razume ili shwati nego ajde' ja neam kome da se obratim kad je t0, u pitanju .. :[[ :(:(:( sam sam :(:(

:( ja sam u nek0j welik0j dilemmi ...shto se tiche seksualnostii..:[[[..:(:(:( nzm da li sam biseksualac ili nisaam :( .. mng je zajebana situacija msm.. 0n0.. wolim zene.. al' izgleda da mi se swidja jedan deck0 :D :D hahah lol'z.. al' 0n0 nmm skim da pricam 0sim sa m0j0m BFF .. :heart: ona me jedina podrzawa, a swi ostali bi me spallili na lomachu xD .. :confused: :D A i plus sam Emos.. :(:(

Jel se nesto slucajno menjala gramatika na prelazu vekova, a ja ostao neupucen?
 
..Owak0..Ja imam swoj staw nediram druge ni mene niko nedira..Hmm. Ljude ne gledam po tome koja su seksualnost/nacija/wera..itd...Wec ih gledam po tome kakwi su kao osobe..unutra..Mng me nerwiraju nasilnici koji se iziwljawaju nad gayewima,biseksualcima,itd..:( UBIO BI IH ! Zaklao bi ih swe do jednog! Nikome nije lako.. Swako mora uopcetku da se izbori sa time sto on jeste.. Da kaze nekome.. Msm 0n0 brte swako ima Bff kome swe prica.. :] .. Ja p0lazim od sebe ja sam sa d tu u nek0j dilemi da li sam biseksualac ili nisam .. :P :( :think: .. Jeer.. 0n0 .. Recim0 i da mi se swidja jedan deck0 msm nmm p0jma dali bi bi0 sa njim jer mii drug i to je sad mng zajebana situacija koju retko ko moze da razume ili shwati nego ajde' ja neam kome da se obratim kad je t0, u pitanju .. :[[ :(:(:( sam sam :(:(

Cista nepismenost. Uclanjen tad kad je trebalo da raspravlja o toj temi i zaboravljen. Druze, majku mu, nauci azbuku.
 

Back
Top