Biseksualci

pa bas zato sto su dva pedera ogavna pojava, dok dve lezbejke su lepa pojava :idea:

Muskarci ne vole lezbejke jer kod njih nemaju nikakve sanse, osim da vojarishu :(

Muskarci OBOZAVAJU biseksualke :D
 
Pa, jel' vidis sada da je tebi jedno dobro a drugo nije...a to dvoje u stvari isto.
With all do respect loop....
Meni to naravno nije isto ali nema sanse da cu da pljujem lezbace ili pedere...sta da rade...tako im pripalo..
 
ma nije isto ,djavola isto
1.gif


razlika je izmedju lezbejki i biseksualki, i to ogromna :!:

Ova prve su ogranicene, ove druge su cool :wink:
 
Keane Roy:
Ne spadam u homofobicare niti sl. tome,ali je isuvise prostora dato jednom obliku ponasanja,koji nije bas "mainstream",ajd da tako kazem...Ne daj boze da kazes da si protiv toga,odmah si "primitivan","nedemokrata","homofobicar",i sta ti ja sve znam...

Pa, biti ***** je seksualno opredeljenje, a biti gay je profesija. I to fancy profesija. Pa ti sad čik reci da je to bolest. Ili nešto treće. Ima da te oderu živog pomodari novog doba... :lol: :lol: :lol:
 
bio sam sa dve cure.
imali smo sjajan sex,par puta.
obe su straight,i u pocetku je bilo jako tesko...
ali kada su se opustile,znam da su uzivale,jer su se nasi susreti nastavili...
a sve je pocelo,kao ajde da probamo!
a sto se tice pe de ra...
daleko im lepa kuca,zaista ne bih mogao sa muskarcem.
jednom prilikom
smo ortak i ja priveli jednu devojku,koja je htela sa obojicom...poceli smo lepo,
ali kada je trazila da se ljubimo... :roll:
 
Keane Roy:
Ne spadam u homofobicare niti sl. tome,ali je isuvise prostora dato jednom obliku ponasanja,koji nije bas "mainstream",ajd da tako kazem...Ne daj boze da kazes da si protiv toga,odmah si "primitivan","nedemokrata","homofobicar",i sta ti ja sve znam. To paradiranje seksualnim opredeljenjem,prosto "bode oci"
Slicna je stvar kao sa, npr, crnackim protestima svojevremeno u Americi. Manjina su (sto bi ti rekao "nisu mainstream")... mnogi su verovatno govorili "ne smeta meni sto je on crnac al' 'ajde da bas ne ide u iste restorane i bioskope gde i ja"... "neka bude crnac kod svoje kuce, sta tu ima da se paradira"... "a ja kad navucem belu kapuljacu odmah sam, kao, rasista"...
 
Da,da,da...Kakav argument.Boja koze je jedno,bajo,a sexualno opredeljenje drugo.Ne mozes bas skinuti kozu,i izaci napolje beo,a kuci si crn.I jos da kazes drugima,kako trebaju da se farbaju u crno(imalin?),pa da budu ok.Ali mozes upraznjavati kakve god hoces sexualne aktivnosti,i ne paradirati time kao da si bog zna sta, sto si *****. Bas me briga sta si,prosto receno.Kao sto ja ne idem ulicom naokolo,i ne dernjam se kako volim zenski rod,te da sam heteroseksualac,bilo bi malo neobicno,zar ne mislis?
 
lik ne kenjaj :!:
kad ti npr "paradirash" sa svojom devojkom gradom drzheci se za ruke , to je ok , ali da tako neshto neko radi sa svojim dechkom , to je vec neprihvatljivo
kako samo mozhe da se drzhi za ruke sa nekim koga voli , fuj , pa josh i da se poljube uh licemerje licemerje na sve strane :!: :x
 
Keane Roy:
Da,da,da...Kakav argument.Boja koze je jedno,bajo,a sexualno opredeljenje drugo.Ne mozes bas skinuti kozu,i izaci napolje beo,a kuci si crn.I jos da kazes drugima,kako trebaju da se farbaju u crno(imalin?),pa da budu ok.Ali mozes upraznjavati kakve god hoces sexualne aktivnosti,i ne paradirati time kao da si bog zna sta, sto si *****. Bas me briga sta si,prosto receno.Kao sto ja ne idem ulicom naokolo,i ne dernjam se kako volim zenski rod,te da sam heteroseksualac,bilo bi malo neobicno,zar ne mislis?
Mislim da ljudi pogresno shvataju poentu gej-parada.

Sta mene briga cak i ako me neko ubedjuje da probam homo-heftanje? Ubedjuju me i da kupim novi "projekat" Goge Sekulic, pa sta?
 
raindog:
lik ne kenjaj :!:
kad ti npr "paradirash" sa svojom devojkom gradom drzheci se za ruke , to je ok , ali da tako neshto neko radi sa svojim dechkom , to je vec neprihvatljivo
kako samo mozhe da se drzhi za ruke sa nekim koga voli , fuj , pa josh i da se poljube uh licemerje licemerje na sve strane :!: :x
Ne paradiram,SETAM,ali ima ko "paradira".I jesam li sta rekao protiv toga?Ali da,kao sto rekoh,ja sam covek primitivan...
 
raindog:
lik ne kenjaj :!:
kad ti npr "paradirash" sa svojom devojkom gradom drzheci se za ruke , to je ok , ali da tako neshto neko radi sa svojim dechkom , to je vec neprihvatljivo
kako samo mozhe da se drzhi za ruke sa nekim koga voli , fuj , pa josh i da se poljube uh licemerje licemerje na sve strane :!: :x

Ма да...само још нисам чула да постоје олимпијаде хетеросексуалаца, уличне параде хетеросексуалаца, људска права хетеросексуалаца...
 
Hellen:
raindog:
lik ne kenjaj :!:
kad ti npr "paradirash" sa svojom devojkom gradom drzheci se za ruke , to je ok , ali da tako neshto neko radi sa svojim dechkom , to je vec neprihvatljivo
kako samo mozhe da se drzhi za ruke sa nekim koga voli , fuj , pa josh i da se poljube uh licemerje licemerje na sve strane :!: :x

Ма да...само још нисам чула да постоје олимпијаде хетеросексуалаца, уличне параде хетеросексуалаца, људска права хетеросексуалаца...
Pametnome dosta...
 
Hellen:
Ма да...само још нисам чула да постоје олимпијаде хетеросексуалаца, уличне параде хетеросексуалаца, људска права хетеросексуалаца...

garant onda nisi chula ni za pokret zelenih, ni za zashtitu zhivotinja...ima tako razno raznih ugrozhenih skupina...mislim pricha se ... kao ono malte ih na ulici i tako to...testiraju razno razne stvari na zhivotinjama, seku kishne shume ... tako razno razni ljudi pokushavaju da se izbore za neshto shto im ostatak "normalnog " sveta uskracuje ... al da ovaj pardoh... heteroseksualci su zakon :roll:
 
ponekad pomislim da se ljudi trude da budu glupi...a kad stanesh i razmislish shvatish da je jednostavno neverovatan talenat u pitanju...
to mora da je velika sreca u zhivotu...
 

Back
Top