online fantazija

pancevac76

Zainteresovan član
Poruka
101
Ko ne zna sta je ovo, nek procita ceo text do kraja;
naime, rec je o online igrici ali nikakav softver osim webbrowser-a nije potreban. Igra se odvija u vreme vitezova i lepih princeza :) ali je strogo ratna igra uz more pljacki i ubistava. Ubaceni su i elementi koji su za to vreme i postojali kao npr. vitezovi (na pocetku postoji samo obicna vojska), zatim katapult kao neprikosnoveno sredstvo za razbijanje odbrane i mnogo toga jos, to se vremenom istrazuje kako tehnologiju razvijate.

Prednosti ovakvih igara je sto ne morate da se nalazite u tacno odredjeno vreme kako bi ste sa prijateljem odigrali npr. fifu ili cs, i pritom se nervirali zbog sporosti interneta. Plus, ovu igru igrate sa preko 20.000 igraca, ali je tako koncipirana da vas mnogo jaci igraci ne mogu kociti.

Prvih 24h ste zasticeni od napada, iskoristite to da NE PRAVITE vojsku vec samo pravite zlato, ali posle OBAVEZNO napravite dobru odbranu, ako imate puno para neko ce vas napasti.

Link je sledeci :
http://www.x-kings.com/public/new_user.php?friend=srbin

koriscenjem ovog linka, mene (srbin) postavljate za CO i svaki dan dobijate po jedan support point od mene, a ti poeni VEOMA trebaju. Imamo i klan velika_srbija, svako je pozvan da se pridruzi u zajednickoj akciji razbijanja ostalih klanova :)

Probajte, igra je GENIJALNA i veoma zarazna. Dovoljno je da jos odvojite 10min dnevno, procaskate malo sa clanovima klana i gibate dalje. U okviru klana mozete da postavite i neko pitanje, odgovorice sigurno neko od 20 ljudi, a broj clanova raste :)

SRBIJA!
 
puko server pa ne mogu da vidim dokle si stigao, ali savet na slepo ti je da kad ti skinu one zagrade oko imena, deo radnika (u opciji units) prebacis u soldiers, do te mere da ti proizvodnja hrane bude izmedju +5 i +15, vise ti ne treba. Opcija attack ti pruza mogucnost da napadas i ostale igrace, ako ti na prvoj listi ne odgovara koliko imaju para klikci na 'next' dok ne nadjes nekog skupljaca novca a zatim ga udri pravi napad sa 3-5 turns-a, a posle sa 8; time dobijas max efekat kradje novca :)
problem je sto sad (13.06h) server ne radi pa ne mogu da vidim sta si dosad uradio. Procitaj FAQ ako razumes engleski, imas tamo objasnjenje i za support points, JAKO JAKO korisna stvar; za svaki SP koji das meni (srbin) ili silent_hunter-u, dobijas i ti jedan poen, kad skupis dovoljno imaces i vise radnika/vojnika

cim proradi server, poslacu ti poruku, dotle procitaj FAQ, a za kratka varanja tu sam :) jer kazem; ne znam sta si dosad uradio ali pomocicu ti

I da; ako provalis da je neko iz Hrvatske npr. obavezno javi u klan, sa takvima smo svi u klanu JAKO JAKO neljubazni :)))))

Salim se naravno, dobrodosao u klan 'velika_srbija' sto nas je vise, lakse dolazimo do prvog mesta

SRBIJA!!!!


za ostale koji zele da se prikljuce link je http://www.x-kings.com/public/new_user.php?friend=srbin
 
puko server pa ne mogu da vidim dokle si stigao, ali savet na slepo ti je da kad ti skinu one zagrade oko imena, deo radnika (u opciji units) prebacis u soldiers, do te mere da ti proizvodnja hrane bude izmedju +5 i +15, vise ti ne treba. Opcija attack ti pruza mogucnost da napadas i ostale igrace, ako ti na prvoj listi ne odgovara koliko imaju para klikci na 'next' dok ne nadjes nekog skupljaca novca a zatim ga udri pravi napad sa 3-5 turns-a, a posle sa 8; time dobijas max efekat kradje novca :)
problem je sto sad (13.06h) server ne radi pa ne mogu da vidim sta si dosad uradio. Procitaj FAQ ako razumes engleski, imas tamo objasnjenje i za support points, JAKO JAKO korisna stvar; za svaki SP koji das meni (srbin) ili silent_hunter-u, dobijas i ti jedan poen, kad skupis dovoljno imaces i vise radnika/vojnika

cim proradi server, poslacu ti poruku, dotle procitaj FAQ, a za kratka varanja tu sam :) jer kazem; ne znam sta si dosad uradio ali pomocicu ti

I da; ako provalis da je neko iz Hrvatske npr. obavezno javi u klan, sa takvima smo svi u klanu JAKO JAKO neljubazni :)))))

Salim se naravno, dobrodosao u klan 'velika_srbija' sto nas je vise, lakse dolazimo do prvog mesta

SRBIJA!!!!


za ostale koji zele da se prikljuce link je http://www.x-kings.com/public/new_user.php?friend=srbin
 
vidim da se pridruzilo 10 novih clanova, svaka cast. Ocekujte podrsku, a ko se nije prikljucio u klan velika_srbija moze to da uradi, opasno smo se popeli na listi sa novim igracima.

Inace, igra dozvoljava vise naloga bez provere IP broja, samo je bitna druga email adresa. Mozete i tu foru da koristite radi dodele support points-a sebi ili drugima, kao i za CO
 

Back
Top