X-KINGS online igrica

pancevac76

Zainteresovan član
Poruka
101
Ko ne zna sta je ovo, nek procita ceo text do kraja;
naime, rec je o online igrici ali nikakav softver osim webbrowser-a nije potreban. Igra se odvija u vreme vitezova i lepih princeza :) ali je strogo ratna igra uz more pljacki i ubistava. Ubaceni su i elementi koji su za to vreme i postojali kao npr. vitezovi (na pocetku postoji samo obicna vojska), zatim katapult kao neprikosnoveno sredstvo za razbijanje odbrane i mnogo toga jos, to se vremenom istrazuje kako tehnologiju razvijate.

Prednosti ovakvih igara je sto ne morate da se nalazite u tacno odredjeno vreme kako bi ste sa prijateljem odigrali npr. fifu ili cs, i pritom se nervirali zbog sporosti interneta. Plus, ovu igru igrate sa preko 20.000 igraca, ali je tako koncipirana da vas mnogo jaci igraci ne mogu kociti.

Prvih 24h ste zasticeni od napada, iskoristite to da NE PRAVITE vojsku vec samo pravite zlato, ali posle OBAVEZNO napravite dobru odbranu, ako imate puno para neko ce vas napasti.

Link je sledeci :
http://www.x-kings.com/public/new_user.php?friend=srbin

koriscenjem ovog linka, mene (srbin) postavljate za CO i svaki dan dobijate po jedan support point od mene, a ti poeni VEOMA trebaju. Imamo i klan velika_srbija, svako je pozvan da se pridruzi u zajednickoj akciji razbijanja ostalih klanova :)

Probajte, igra je GENIJALNA i veoma zarazna. Dovoljno je da jos odvojite 10min dnevno, procaskate malo sa clanovima klana i gibate dalje. U okviru klana mozete da postavite i neko pitanje, odgovorice sigurno neko od 20 ljudi, a broj raste :)

SRBIJA!
 
Name: zmaj
Race: Humans
Rank: 1,518

Kingsi su prva igra tog tipa koju sam igrao i na kojoj sam se i dan danas zadrzao. Mada ima i jedna koja je dosta dinamicnija od kingsa i u kojoj svako moze da zavrsi na prvoj poziciji www.medievalbattles.com .
Ujedno pozivam sve nase da mi se pridruze u kingsima i da konacno uspem u nameri da oformim domacu alijansu ;).
 

Back
Top