Modem

rajkec

Aktivan član
Poruka
1.674
Imam obican modem Intel(R) 537Modem. Konekcija mi nikad nije iznad 38,6 Kbps. Kod mog druga nije nikad ispod 47 Kbps. Ima li neka fora da povecam brzinu protoka ili je to do telefona? Ovde je digitalna centrala. Zivimo u istoj zgradi i isti nam je modem.
 
e...Rajkec,Rajkec 8)
Probaj da vidis da li ti nije slucajno u podesavanju modema oznacena odn. navedena brzina koju si pomenuo.Uradi sledece:
control panel/modems/oznaci karticu /modem/ i tru izaberi brzinu 115200. ovo bi uglavnom trebalo da pomogne :wink: poodavno ovo nisam radio pa nezameri mi ako sam nesto preskocio... :!: :?: ...mmmmmada mislim da je to to. Poz :wink:
 
rajkec:
Imam obican modem Intel(R) 537Modem. Konekcija mi nikad nije iznad 38,6 Kbps. Kod mog druga nije nikad ispod 47 Kbps. Ima li neka fora da povecam brzinu protoka ili je to do telefona? Ovde je digitalna centrala. Zivimo u istoj zgradi i isti nam je modem.

Ikod mene je isto, od skoro imam digitalni prikljucak kod koga je stabilniji prijem ali je nocu brzina bila veca na anolognoj centrali komsija ne ide ispod 4,6' zvao sam yubc kazu da to posta pomocu nekog CT? uredjaja (nisam zapamtio naziv) na jednu liniju ubaci nekoliko korisnika i tako smanjuje protok :?: :twisted:
 

Back
Top