Windows file protection

Zato sto ces tako dobiti sve potrebne informacije samo ukucavanjem reci Windows file protection. I sta je, cemu sluzi, zasto da se iskljuci itd itd. Da ti ne bi mi ovde nadugacko i nasiroko pisali,nauci se da koristis pretrazivace.
 
Bas ne volim da izigravam Unprofor ali ovde moram da kazem sledece..

Pitanje za Opusteno... da li je brze naci na www.google.com ili cekati da ti neko da odgovor na forumu???

Dakle preporuka za gogle je brze rjesenje za tebe a na forum dolazis kada ne nadjes rjesenje na drugim-brzim mjestima... Nije problem dati odgovore ali u svakom slucaju da ces rjesenje prije naci kako je dama rekla.. I molim te malo kulture prema damama.. Poz.

http://www.winguides.com/registry/display.php/790/
evo pocni odavde za pocetak...
 
opušteno:
Za sta onda sluzi forum?Mogu ja sve ostalo sto me zanima da trazim preko googla,ali nasao se neko pametan,i izmislio forum.A tebe ako mrzi da pisis,niko te ne tera

Nasao se neko jos pametniji pa izmislio google ali tebe mrzi da trazis pa si dosao ovde da lenjo dobijes odgovor umesto da se maaaalo potrudis pa ukucas u google sta te zanima jer opis WFP je dat na milion mesta vrlo opshirno. Ne, umesto tebe je to morao da uradi neko drugi. Prilicno sebicno.

Tnx, GZ.
 

Back
Top