MRTVA TRKA

Suzanita:
mackica ns:
Pih, ja nisam ni jedno ni drugo. Nikad prva, uvek negde u sredini :P

Ali ni poslednja...


pa da neka šlj varijanta ,, nit smrdi nit miriše ,, eto neprimetno hoda po zemlji ne skrećući pažnju nikakvim postupkom na sebe , pa kad ti dodju na poslednju reč ,, tamo za sto godina,, šta kažu ; bila je .... bila je ....khm ... i žao nam je što i dalje nije sa nama ... mislim ---- pop bi počeo da psuje
 
Ne vidim da je kolor fotografija tema ove rasprave, kao ni to da li je moja slika u mom profilu, ili ne... Ako te zanima, mogao si lijepo da me pitas i ja bih ti odgovorila, mada, da budem iskrena, uopste ne vidim nijedan razlog za takav tvoj interes... Kao ni za post poput tvog prethodnog...
 
Gazdarica:
Ne vidim da je kolor fotografija tema ove rasprave, kao ni to da li je moja slika u mom profilu, ili ne... Ako te zanima, mogao si lijepo da me pitas i ja bih ti odgovorila, mada, da budem iskrena, uopste ne vidim nijedan razlog za takav tvoj interes... Kao ni za post poput tvog prethodnog...

Zasto si tako sujetna?
To je bila samo obicna zezalica na tvoj racun.A ako smatras da treba da budes izuzeta od posalica na svoj racun, reci.Pa da razmotrimo da li treba da te tretiramo kao forumsko bozanstvo.
 
Snezna_kraljica:
snoshaj efendija:
Pa, dakle?Ko je najveca qrva na forumu? Ne morate navesti nick.Samo nagovestite.
A sta ti mislis? Give us a hint...

Qrva je: neudata - koju su komšinice za mesec dana videle sa 2 momka (neki put vide i više, ne mogu da se usaglase)
razvedena - očajnički tražeći hranioca deci
udata - pokušava prečicama da dođe do građevinske dozvole (možda da popravi kečeve deci,...)
udovica - navikla se na društvo, ne može sama da se svađa

U davna vremena, dok je planeta bila agrarna, qrva je bila ona devojka koja bi napustila svoje selo i udala se tamo negde daaaleko i tamo rađala i oplemenjivala domaćinstvo i oblast novom radnom snagom i krvlju, ... i tako i naša sela ostadoše pusta

a samim tim i muški su qurve
 
Mrtva trka sledece nedelje Alonso no.1 Sumi no.22
 

Prilozi

  • alonso no.1.jpg
    alonso no.1.jpg
    6,4 KB · Pregleda: 1

Back
Top