novi beogradjanin

banchi:
crni djordje:
Dobra tema...Kod mene u kraju doselise se neki Bosanci,Albanci,Crnogorci sa neke planincuge.Pa preko noci preko puta moje grade niklo selo,kuce ko nejednaki zubi...I svi imaju neki kozmeticki salon,neki komerc,pa poslovni centar(najgora kafancina)...Strasno!!Preko noci se preselih u selendru,ni kriv ni duzan(NISAM KRIV KEVE MI :cry: ).A zivim 6km od centra grada...

Izgleda da Beogradjani moraju svašta nešto da trpe, i ono što ne bi morali ali... Crni Djordje dobro je ako ti prozor ne gleda na to "selo" pa si bar pošteđen pogleda iz svoje gajbe :idea:
Pa jesam postedjen,ali jedan od tih BAC-a(u daljem tekstu bosanac-albanac-crnogorac)postade i prezidente of kucni savet...Pa ima i kljuceve od vodomera,a preko puta zgrade drzi auto perionicu.Pre dva meseca svima u zgradi stigose racuni za vodu otprilike soma veci...Ma uzbudjujuce strasno :roll:
Opet kazem,Moskva je uvela zakon(pre nekih 6-7 godina)da svako ko sa strane dodje da se nastani u Moskvi mora da nabavi brdo nekih papira,dokumenata,sta on tu radi,zasto je dosao itd i jos da uplati oko 4000 dolara u gradsku kasu...
Ja bi ovde uveo i neki gradjanski kurs lepog ponasanja,kada vec ljudi hoce da se asimiluju da im se lepo pomogne :wink:
A ono sto se kuckanja,lupanja,busenja i ostalih gluposti tice,to dozivljavam svako jutro,tacno od 08h.GRRRRRRRRR :evil:
 
Uopšte nije stvar ko je odakle došao. Došljaci ne kontaju da Beogradjanima ne smeta niko sa strane, Beogradjani nemaju ništa protiv finih ljudi koji su došli sa strane i žive u njemu. I Beogradjana ima raznih, većih seljaka nego što su ovi sa brda. Pa valjda svakom smeta samo nekultura, pljuvanje po gradu u kom živiš (pa što si izabraoo baš Bgd za život ako ima bolje), mi nismo birali mi smo tu rodjeni, odrasli, živimo tu i dalje jer nemamo gde da odemo, imamo samo jedan grad. A vrlo je retko da neko ima sreće kao Slatko volim koji hvali svoje komšije, pozdrav celoj zgradi kad su tako fini!!! :D :D :D
 
banchi:
Uopšte nije stvar ko je odakle došao. Došljaci ne kontaju da Beogradjanima ne smeta niko sa strane, Beogradjani nemaju ništa protiv finih ljudi koji su došli sa strane i žive u njemu. I Beogradjana ima raznih, većih seljaka nego što su ovi sa brda. Pa valjda svakom smeta samo nekultura, pljuvanje po gradu u kom živiš (pa što si izabraoo baš Bgd za život ako ima bolje), mi nismo birali mi smo tu rodjeni, odrasli, živimo tu i dalje jer nemamo gde da odemo, imamo samo jedan grad. A vrlo je retko da neko ima sreće kao Slatko volim koji hvali svoje komšije, pozdrav celoj zgradi kad su tako fini!!! :D :D :D
TAKO JE RECI IM !!! :lol:
 
Iggy:
Ja sam ipak za jednu veliku cistku! ZA CISTU BEOGRADSKU SVEST!

situacija od bukvalno pre 10 minuta. stajala sam u busu pored mesta gde pise "rezervisano za osobe sa decom i trudnice". usla je gospodja sa detetom, dvoje su ustali, ona i dete seli... na 2 mesta, naravno. nisam mogla da izdrzim da je ne pitam da li joj je neprijatno sto sede na 2 mesta a ja trudnica stojim pored (naravno, gospodja je vrlo zainteresovano odmeravala moj stomak sve vreme). rekla je "ko te yebe, i ja volim da sjedim".
nova ili stara "beogradjanka", meni je svejedno, ali bez trunke vaspitanja i morala...
 
banchi:
:x Shishmise, ja sam mladja od tih mojih komšija i nisam zvocalo, gunđalo ili tako nešto. A , bilo je ljudi kojima smo pričali, imali reakciju kao ti, pa kad dodju kod nas u goste , počnu da nas pitaju šta je ovo, šta se ovo čuje, i to recimo kad se komšije penju uze stepenice( to je kao da marširaju vojnici, a ne majka i dvoje dece). Pitala bih te da te komšijska deca bude loptom svake nedelje u 8 ujutru, jer tapkaju loptu u sobi, iznad moje spavaće sobe. A gde to ima, da detetu jednom curila krv iz nosa, normalno ostao je trag po stepenicama, mesec dana njegova majka to nije izbrisala, ja je pustila da vidim kad će, normalno neće nikad, uzmem izbrišem i ebiga. Znam da ih niko ne može promeniti, samo što eto moramo da to istrpimo, dok ne bude prrilike (parice, povoljni krediti i tako to) pa da se ode odatle.
nemoj se ljutish nisam nishta loshe mislio !!! a posle ovog shto si ispisala ne mogu da verujem da je kod tebe u zgradi tolika koncetracija "ludaka" !!!
bezi odatle shta da ti kazem !!!
 
shishmish01:
banchi:
:x Shishmise, ja sam mladja od tih mojih komšija i nisam zvocalo, gunđalo ili tako nešto. A , bilo je ljudi kojima smo pričali, imali reakciju kao ti, pa kad dodju kod nas u goste , počnu da nas pitaju šta je ovo, šta se ovo čuje, i to recimo kad se komšije penju uze stepenice( to je kao da marširaju vojnici, a ne majka i dvoje dece). Pitala bih te da te komšijska deca bude loptom svake nedelje u 8 ujutru, jer tapkaju loptu u sobi, iznad moje spavaće sobe. A gde to ima, da detetu jednom curila krv iz nosa, normalno ostao je trag po stepenicama, mesec dana njegova majka to nije izbrisala, ja je pustila da vidim kad će, normalno neće nikad, uzmem izbrišem i ebiga. Znam da ih niko ne može promeniti, samo što eto moramo da to istrpimo, dok ne bude prrilike (parice, povoljni krediti i tako to) pa da se ode odatle.
nemoj se ljutish nisam nishta loshe mislio !!! a posle ovog shto si ispisala ne mogu da verujem da je kod tebe u zgradi tolika koncetracija "ludaka" !!!
bezi odatle shta da ti kazem !!!
BRATE PA TI SI NEKRUNISANI KRALJ FORUMA,IMA TE SVUGDE
 

Back
Top