Reprezentacija Jugoslavije 1987.

zanimljivo da su Skoro i Mihajlovic igrali za YU protiv Engleske na vembliju u prijateljskoj decembra 89..ali ipak nisu isli na prvenstvo i Radmilo to nikad nije oprostio Osimu..a sad sta bi bilo kad bi bilo tesko je reci glupo je kad ljudi kazu da bi 1992 osvojili euro ljudi zaboravljaju da smo tad isli samo kao Srbija i CG..ali da smo i takvi bili medju jacim sastavima jesmo..ali tesko ni Osim vise nije bio selektor

Omerovic, Lekovic, Stanojkovic, Radinovic, Dubajic, Petric, Brnovic, Milanic, Novak, Savicevic, Stojkovic, Mijatovic, Jugovic, Jokanovic, Vujacic, Mihajlovic, Najdoski, Jakovljevic, Krcmarevic, Petkovic - sastav SR Jugoslavije koji je izbacen sa EP 1992. godine nekoliko dana pre pocetka. Mislim da je mogao daleko da dogura.



kazem da su obojica na tom ep postigli po 5 komada,a Klajvert jeste bolji.

Ali je Savo odigrao utakmicu manje na prvenstvu od Klajverta ;)
 
Pročito sam temu...Osim
je kulta ličnost zbog Zelje igrali su strašan fudbal...a priča Osimiva Jugoslavija 90te je mit nema Osima 90te postoji samo Piksi koji nosi sam reprezentaciju...Osim jednostavno nije osjetijo da je j tom trenutku imo najtalentovanijw igrače sa prostora bivše juge i držo ih na klupi odmah sledeće godine su ti isti uzeli kup šampiona i dokazali mu kolko je pogrešio kao i ostali koji nisu iz Zvezde su dominirali eveopskih fudbalom
sledecih 10 godina...Znači Osim je tu pao nesporim ja njega kao trenera nego jednostavno loša procena to
mi je bila greška dešava se i najboljima samo nemojte molim vas da mu taj potez propisujete kao neku mudrost tim bitniji od imena jer ta priča je *****....
 

Back
Top