Njufaudlender

Zaboravila sam ovde vec spomenut (bila je slike Emine) FAUNDLAND KENNEL iz Debeljace. On, koliko mi je poznato, nema sajt, ali mozete pse svih ovih odgajivacnica naci na forumu ciji sam link dala.
 
Pozdrav svima,

šteta je što na ovom forumu nema više njufoljubaca, ali se nadam da će nas u budućnosti biti malo više.

Mi za sada imamo dva psa, pa evo da ih predstavimo:
Dora (Madame) - 3xPRM, 7xCAC, 2xCACIB, 1xRCACIB, JCH Srb, CH Srb
dora%20glava.JPG

Dora1.jpg


Fekete Panda Lord of the Ring - Nico - 3xPRM, 5xCAC, 1xCACIB, JCH HU
nico6.jpg

nico4.jpg


slobodno pitajte sve što Vas zanima, rado ću Vam svima odgovoriti

Srdačan pozdrav svima
 
Sasamil,

vrlo rado ću ti pomoći, ali bi morao da mi daš malo više podataka. Štenad njufića se prodaju po vrlo šarenim cenama, ali je isto tako i kvalitet štenaca veoma šaren.

bitno je da li želiš psa samo kao kućnog ljubimca, da li želiš da ga izlažeš, da li želiš da se baviš odgojem,....

obično kada čovek kupuje prvog psa određene rase biva ponesen samom rasom i karakteristikama rase, a kada dođe do kupovine drugog psa iste rase, onda već obično zna tačno šta želi.

Njufići su rasa koja je relativno skupa za nabavku, ali je veruj mi skupa i za podizanje šteneta i za svakodnevno održavanje.

Zato ako nisi sto posto siguran da želiš baš to, nemoj ni da uzimaš štene.

Svima mnogo pozdrava
 
Znam da ako zelis kvalitet moras i da platis.
Ja zelim njufica prvenstveno za kucnog ljubimca ali i da ga odvedem i na izlozbu.
Za sada nemislim da se bavim odgojem jer mi moji poslovi ogranicavaju vreme koje bi
bilo potrebno za isto, ali kasnije mozda ni to nije iskljuceno.
Uglavnom bih zeleo da kad budem kupovao stene imam pored sebe nekog ko o njima zna vise od mene.adarzim se toga da nije sramota pitati za savet -tako nema greske.
Citao sam dosta o njuficima i upoznat sam da za njih treba dosta ulaganja ali se
oni meni i mojoj porodici toliko dopadaju da mislim da su vredni i para i truda.

Pozdrav svima i hvala :)
 

Back
Top