Gašenje XP-a

Qdar:
Prosto - XP neće da se "sruši" kada ugasim mašinu. Tačnije, završi sa "zatvaranjem", ali neće da ugasi kompjuter. U čemu je problem?

Defragmentiraj i ocisti comp od kojecega sto si instalirao ili pokupio sa neta pa ce se sigurno gasiti, nista nisi napisao detaljnije pa je ovo jedini moguc odgovor a ti sam znas od kada se to desava i sta si sve instalirao i kako, ako nisu neki napasnici sa neta onda su sigurno neki programcici ili aplikacije pa to deinstaliraj pa defragmentiraj to ti je 95 posto resenje :!: :!:
 
drago41:
Qdar:
Prosto - XP neće da se "sruši" kada ugasim mašinu. Tačnije, završi sa "zatvaranjem", ali neće da ugasi kompjuter. U čemu je problem?

Defragmentiraj i ocisti comp od kojecega sto si instalirao ili pokupio sa neta pa ce se sigurno gasiti, nista nisi napisao detaljnije pa je ovo jedini moguc odgovor a ti sam znas od kada se to desava i sta si sve instalirao i kako, ako nisu neki napasnici sa neta onda su sigurno neki programcici ili aplikacije pa to deinstaliraj pa defragmentiraj to ti je 95 posto resenje :!: :!:

Masina je sveze instalirana, od "programcica" nema nista - samo standardne aplikacije, a i defragmentacija je odradjena. Problem je i dalje prisutan. :roll:
 
Meni se povremeno desi da se kao ugasi ali stane
desktop bez task bara i ikona i tako stoji do sutra.
Imam jos jedan problem ali se on desava uvek kad startujem racunar otvori mi se progra files, kao da je bio u hibernaciji. Nema ga nigde u startu ali se uvek pojavi. Ako neko zna resenje neka se javi da pomogne.
Hvala.
 
Ipak, problem je rešen. U situaciji koju sam ja imao rešenje problema je sledeće: Desni klik na My Computer, pa zatim Properties, Hardver - Device menager, i tada u meniju izaberete View - Show hidden devices. Ono što je pravilo problem je onemogućen (disable) NT Apm/Legacy Support. Nakon njegovog omogućavanja sve je u redu, i komputer se konačno gasi kako Bil zapoveda! :evil: ( :lol: )
 
Nina, svaka cast, mogla si i priblizno da objasnis malo bolje, ako vec mislis da si nesto uradila. Hvala na pomoci u svakom slucaju!!! Cucemo se sa jos probematicno resivih nikad-dokazanih-sutra-resenih problema.

Pozdrav svima.

Hvala na odgovorima!

Qdar
 
Qdar:
Nina, svaka cast, mogla si i priblizno da objasnis malo bolje, ako vec mislis da si nesto uradila. Hvala na pomoci u svakom slucaju!!! Cucemo se sa jos probematicno resivih nikad-dokazanih-sutra-resenih problema.

Pozdrav svima.

Hvala na odgovorima!

Qdar

Dragi Qdar, da si se uopste javio nakon mog posta sa pitanjem objasnila bih ti. Ne mogu da pisem ako ne znam sta jesi a sta nisi uradio. Ovako ispada da sam te samo usmerila u pravom pravcu. Naravno, da si uopste nakon tvog posta proverio ovde sta je ko napisao.
Ali, kao sto ti vec rekoh, drago mi je da je problem resen.
 

Back
Top