problem sa instalerom

acca

Aktivan član
Poruka
1.725
Odkad sam sa win98 presao na win2000 imam sledeci problem. Neke programe ne mogu da instaliram, izbaca mi prozor gde pise da je u pitanju neki neodgovarajuci instaler. Stavio sam sve servis pak-ove i problem i dalje postoji. Na Microsoft.com ne mogu da nadjemnikakav apdejt instalera. Ako to uopste postoji. ???
 
XP cu staviti na moj kompjuter samo ako kojim cudom nekada budem morao. Ako ovaj problem ne budem mogao da resim, rado se vracam na 98, ali sigurno da ima resenja i za ovo. Samo ga ja ne znam. :wink:
 
acca:
XP cu staviti na moj kompjuter samo ako kojim cudom nekada budem morao. Ako ovaj problem ne budem mogao da resim, rado se vracam na 98, ali sigurno da ima resenja i za ovo. Samo ga ja ne znam. :wink:


a da nisi ti radio update windowsa peko windowsa 98 .... sve u svemu, moram razocarati prethodnika i reci da je windows xp nasminkan i malo doteran windows 2000 ... a sto se tice milenijuma delim misljenje
 
acca:
Nisam. Brisao sam sve, pa instalirao od pocetka.
Nego, problem se sada ne javlja. Nemam pojma zbog čega. Nista nisam menjao, sem što sam stavio IE6. Nije mi jasno kakve to veze ima???

Ako ponekad pročitaš Readme fajl uz program koji instaliraš, posebno deo sa naslovom System requirements možda ti postanje jasno ...

Npr:

=========================================================
2. System Requirements
=========================================================
* Supports Windows98se/ME/2000/NT4(ServicePack6)/XP/Server 2003
* 25MB of hard disk space
* Microsoft Internet Explorer 5.0 or higher
* A CD-ROM drive(or a DVD drive)
=========================================================
 

Back
Top