Poslednja zvezdina nada.Sreda 11.5.

zlajat:
U sredu umire i poslednja ovosezonska nada musavima da mogu nesto da urade ove godine.musavi prsli ste!

:twisted: 3:0 [Zigic,Pantelic,Zigic]
2000 mrtvih grobara + cika"CRNI" na terazijama O(T)KACEN od banderu !!! :twisted:

Elem, i onako je sampionat namesten svake godine, fudbal se igra zbog para,da neko kupi novine,gleda sportsku emisiju,bije svoj rod,dere se,nervira a ko ce biti prvak se unapred zna ali svake godine.

Ja bih preporucio Zvezdi i Partizanu da osnuju privatnu ligu, 24 meca godisnje [Bice bar 5 puta vise navijaca ukupno],medjusobno,pa da se vidi koje bolji.

Tekme se igraju subotom uvece 19:00 a posle tekmi na nekom splavu se dodeljuju nagrade tipa IGRAC TEKME,'CLEAN' Mreza i sl.Ali kad neko pobedi to bude samo za njihove navijace a ako je nereseno onda svi igraci dodju i gledaju kako se stoka bije isped dok sve ne pokupe dzukci.

A Dzaja i Vujin bolje da beze iz Zvezde ako se nesto ne promeni jer (msilim na evropu,domace prv. me ne zanima jer je namesteno)ako budete prodavali tekme u evropi jescete travu ispred marakane dok vas mlate po tabanima.

A onom Bogdanovicu iz KK'PARTIZAN' porucujem licno:
<GADJACU TE CIGLOM,IZDAJICE ******KA AKO TE BUDEM VIDEO NEKADA> a na spisku su i: Dostanic,Sasa Ilic,Zecevic,Vujosevic(Njega bi ko onaj iz maratonaca seko komad po komad),ima jos ali dosta za danas.

A uporedo se igra LIGA KUP sa 12klubova, pa ako neko bude 3-5godina prvi uzastopno igra MINI-LIGU za popunu ove pomenute CZ-PAR lige.

Sta kazete ?

Pozdrav!!! :) :( :o
http://totalsex.freeweb-hosting.com
 
pa da, vi grobari ste i navikli da jedete govna...
vama je to lepo, taman, bas vam stoji!
a posto nemate sta pametno da kazete, evo idem u klonju da vam napravim dezert, pa da uzivate malo!

poz

prognoza
2:0 za cz ( pantelic, jankovic)

p.s. a sto se tice proslosti: e, mislim da se zna kome je tudjman bio vlasnik kluba, srbi moji...
 

Back
Top