Samo za depresivne...

Tinar:
Pa znam ja to... Verujem u reinkarnaciju jer ne mogu da poverujem da zivimo samo jednom... U tome je stvar. Ne zelim da poverujem da nikad necu biti mushko ili ludi nauchnik...
Depresija je sranye i kod svakoga je drugachija... Ali, ipak je prolazna...

Podsecas me na mene iz mladjih dana, mnogo si slatka i pametna hoces da se tucamo? hahahahhah :lol: salim se bre, ali za bhc33 se vala ne salim... :mrgreen:

Pricacemo jos o tome, sada vise nisam depresivan i petak je tako da idem sada malo u provod... :D radujem se nasem sledecem razgovoru, do tada stay cooooool baby... :wink: :P
 
Steffan:
Tinar:
Slazem se ja sa Steffanom, ali zar nismo mi kovachi svoje srece? Ko je kriv shto smo upali u kolotechinu? Mi sami. Ja verujem u reinkarnaciju, tako da o tome ne brinem. :P Ali samo ti mozesh da promenish svoj zivot. Ne mozesh da chekash da ti sa neba padne neshto. Osim kishe... :(

Nije sve do nas i nasih zelja, otuda i ona nemoc kojoj ne mozemo da se odupremo i zbog koje smo svi mi tako skloni depresiji... (ludake ne racunam, Guda i kompanija)
Pa upravo zbog toga i verujes u reinkarnaciju, kako bi sebi olaksala savest... razmisli malo o tome.. :wink:

Manijace, nemoj da ti guda da po... po.... po depresiji... xixixixixixi :D uh padron! :arrow: :(

:D E aj odo ja - stig'o VIKENAD! Vik..vik..vikendica... drma mi se kabanica.... xixixixixixixixi
:(
 
Steffan:
Tinar:
Slazem se ja sa Steffanom, ali zar nismo mi kovachi svoje srece? Ko je kriv shto smo upali u kolotechinu? Mi sami. Ja verujem u reinkarnaciju, tako da o tome ne brinem. :P Ali samo ti mozesh da promenish svoj zivot. Ne mozesh da chekash da ti sa neba padne neshto. Osim kishe... :(

Nije sve do nas i nasih zelja, otuda i ona nemoc kojoj ne mozemo da se odupremo i zbog koje smo svi mi tako skloni depresiji... (ludake ne racunam, Guda i kompanija)
Pa upravo zbog toga i verujes u reinkarnaciju, kako bi sebi olaksala savest... razmisli malo o tome.. :wink:

Manijace, nemoj da ti guda da po... po.... po depresiji... xixixixixixi :D uh padron! :arrow: :(

:D E aj odo ja - stig'o VIKENAD! Vik..vik..vikendica... drma mi se kabanica.... xixixixixixixixi
:(
 
Depresija je pravi ubica
... i najčešće ne dobija pažnju okoline koju zaslužuje
mrzi me da se bavim ovim pitanjem, bilo ozbiljno ili neozbiljno, iz perspektive ličnog iskustva jer jedna moja draga osoba pati od te bolesti :cry:

jako često oboljenje savremenog čoveka

Mene lično više zanima taj psiho-sociološki aspekt i kako ga sprečiti, više nego lečiti... jer lečenje podrazumeva pravi egzorcizam za koji ja prosto nisam skovana.

Nemojte nikako zapostaviti svoje psiho probleme jer oni ozbiljno ugrožavaju imunitet i celokupno zdravstveno stanje.
 
"U stvarnosti, neuroza sadrži dušu bolesnika ili bar jedan njen bitan deo, i kada bi se njemu, shodno racionalističkoj nameri, mogla odstraniti neuroza poput bolesnog zuba, onda on time ne bi bio ni na kakvom dobitku, nego bi izgubio nešto veoma bitno, kao kad bi mislilac izgubio sumnju u istinitost svojih zaključaka ili kada bi moralan čovek bio lišen iskušenja, ili hrabar čovek oslobođen straha. Izgubiti neurozu, znači isto što i postati bespredmetan. Štaviše, život gubi svoj vrhunac a time i smisao. To ne bi bilo lečenje, nego amputacija."
 
"Ne bi trebalo pokušavati sa uklanjanjem neuroze, nego bi trebalo saznati šta ona govori, čemu nas uči i čemu se sastoje njen smisao i njena svrha. Štaviše, trebalo bi da naučimo da joj budemo zahvalni, jer ćemo je inače propustiti i tako izgubiti mogućnost upoznavanja sa onim što stvarno jesmo. Neuroza je onda zaista "rešena", kada je rešila pogrešno postavljeno Ja. Ne leči se ona, nego ona leči nas. Čovek je bolestan, ali je bolest pokušaj prirode da ga izleči. Dakle, od same bolesti možemo mnogo da naučimo što je korisno za sopstveno zdravlje, i ono što se neurotičaru pričinjava kao stvar za apsolutno odbacivanje, to je pravo zlato, koje inače nigde nismo pronašli."
 
evo, probija se sunce...i nekako mi je tesko i plakati...ma, stidim se ovog sunca, gdje ces plakati po ovakvom vremenu? A da se ja malo istresem....idem nesto destruktivno da radim...eh, da, pobila sam one puzeve, nece meni puzevi moje biljcice jesti.... :evil:
 
etotako:
Steffan:
etotako:
da se malo sredite... uzivajte u lepoti :D

Odvratno... :?

Kakvo mu je bre ono korenje na ledjima?!? I sta mu bre ono visi iz usta?!?! Bas si bolesna... kloni me se...
zanimljiva reakcija
xmmmm
to što ti ne vidiš lepotu nije krivica slike ili moja
...
što nas dovodi do toga da ti zaista imaš problem
žao mi je...

Ajde dobro, lepa je pozadina i nema lose noge.. :D

Previse si ozbiljna, opusti se malo... :wink:
 
mammy:
evo, probija se sunce...i nekako mi je tesko i plakati...ma, stidim se ovog sunca, gdje ces plakati po ovakvom vremenu? A da se ja malo istresem....idem nesto destruktivno da radim...eh, da, pobila sam one puzeve, nece meni puzevi moje biljcice jesti.... :evil:

Mamice!!! :D Nemoj plakati mama, bice sve u redu... :wink:

Nadam se da su patili sluzavi prokletnici mali!! :evil:
 
Steffan:
mammy:
evo, probija se sunce...i nekako mi je tesko i plakati...ma, stidim se ovog sunca, gdje ces plakati po ovakvom vremenu? A da se ja malo istresem....idem nesto destruktivno da radim...eh, da, pobila sam one puzeve, nece meni puzevi moje biljcice jesti.... :evil:

Mamice!!! :D Nemoj plakati mama, bice sve u redu... :wink:

Nadam se da su patili sluzavi prokletnici mali!! :evil:


E pa kad si ti uspio :D da utipkas, ma, valjda cu i ja da se nakezim :wink:
 

Back
Top