Odbacena - Uttaran

Ko će od koga dobiti šamarčinu? Za Tapasju se slažem, sjajno interpretira zlobnicu i istovremeno ludaču, jer njena ljubav za Virom se svela na čisto ludilo. Vir mi je bio smešan juče kada ju je saslušao i potom kazao da joj ne veruje.

A Taps neće neće da Sid ubije Iću, a posle se smeška kada je ovaj kazao da će srediti Ićki.
Zar je Tapasja na to spala da razmišlja da ubije svoju najbolju drugaricu iz detinjstva?
Sve je to kriva Nani, koja je još kao maloj punila glavu protiv Iće.
 
Odgledala sma jednu epizodu.
Kada je Tapu smestila neku otmicu (možda čak i pokušaj ubistva) Iće, ali ju je spasio neki Vir.
Ko je vir, i zašto Iću ne voli Tapu.
I neka dadilja je bila tamo, što ona takođe mrzi Iću.
 
Odgledala sma jednu epizodu.
Kada je Tapu smestila neku otmicu (možda čak i pokušaj ubistva) Iće, ali ju je spasio neki Vir.
Ko je vir, i zašto Iću ne voli Tapu.
I neka dadilja je bila tamo, što ona takođe mrzi Iću.

Ukratko. :D

Ica i Tapu su odrasle zajedno. Bile su najbolje prijateljice kao male. Tapu je cerka bogatasa, a Ica cerka sluskinje koja je radila u njihovoj vili. Iako su svi smatrali da je to prijateljstvo neprikladno i pokusali da ga raskinu, nisu uspeli. Sve je bilo lepo i krasno dok Djogi (Tapuin otac) nije odlucio da odgaji Icu kao da mu je i ona cerka.

Djogi je kriv za smrt Icinog pravog oca. Djogi je hteo da se prijavi policiji, ali ga je Pushkar, brat njegove zene, nagovorio da zataskaju ceo slucaj. Pushkar je godinama ucenjivao Djogija zbog toga. A ogroman novac koji je Djogi poslao porodici (Ici i njenoj majci Damini) pokrao. Jos im je i smestio da ih proteraju iz kuce. Nakon toga je Damini sa malom Icom zivela u Bastiju-getou gde zive siromasni, radila najteze poslove, dok nije postala sluskinja-dadilja male Tapu kod Djogija i njegove zene Divje.

I tu su Ica i Damini prezivele razna maltretiranja i ponizavanja, dok se Djogi nije uverio u njihovu ispravnost i postenje. Kada je saznao ko su njih dve, izbacio je Pushkara iz kuce, a njih primio u vilu kao da su deo porodice. Od tada je gledao na Icu kao na svoju cerku, poslao je u dobru skolu, ucio je svaki dan da dostigne drugu decu i prirasla mu je za srce nevezano za njegovu zelju da se iskupi za ono sto je uradio.

To je izazvalo napade besa i ljubomore kod male Tapu. Koja je potpala pod los uticaj Nani - Divjine tetke, uvrtela u glavu da Ica hoce da joj otme roditelje i da zauzme njeno mesto. Zbog toga je pokusala da ubije malu Icu kad je bila mala. I sada ponovo. U medjuvremenu je bio jedan period kada su opet bile kao sestre, ali je Ica morala da pazi na svaki korak, svaku rec, da slucajno ne nazove Djogija ocem ili uradi nesto sto bi izazvalo novi napad ludila kod Tapu.

Ica je zavolela Djogija kao pravog oca. I veoma ga voli i postuje.

Elem, doslo je vreme da se razmislja o udaji pre svega Tapu kao starije. U tom smislu Djogi ju je upoznao sa Virom koji pripada njihovom stalezu, sin bogatasa, takoreci aistokrata, skolovao se u Americi itd. Ali se on nije dopao Tapu. Nije joj bio dovoljno moderan, a i bila je u vezi sa Sidom, to je onaj sto ga je nagovorila da otme Icu.

Stalno je izbegavala Vira i vukla Icu sa sobom na sastanke, a onda ih ostavljala same. I tako su se oni zaljubili i uz mnogo peripetija odlucili ida se vencaju. Naravno to u prvom momentu nije dolazilo u obzir jer je Ica samo cerka sluskinje za Virove roditelje. A i Nani je tu umesala prste i htela da uda Icu za nekog nepismenog pijanca. Ali uz mnogo muka su nekako dosli do vencanja.

U medjuvremenu Tapu, kada vidi Virovo bogatstvo i poklone kojima svakodnevno obasipa Icu, postaje ponovo ljuborna i odlucuje da se umesa i napravi spletku da se ona uda za Vira. U tome je uspela, ali Vir i pored njenih napora ne zeli da ima nista sa njom i misli samo na Icu. Zbog prevare na vencanju Tapu je pala u nemilost kod Djogija, koji sada priznaje samo Icu kao svoju cerku. Tako se doslo do toga da Tapu ponovo zamrzi Icu i hoce da je ukloni.

Vir se slucajno nasao na licu mesta jer je isao da poseti brata u bolnici gde je bio i Icin djak. I video je kada Sid otima Icu.

:D
 
Hvala, vrlo je detaljno. Sada sam u toku.
Dakle, Vir je muž od Tapu.
A ko zna za Sida kao bivšeg dečka Tapuinog? Mislim, ima li šanse da se prepozna?

I da, kako se majka od Tapu prihvatila Iću?

I kako je došlo do toga da se Vir oženi Tapu?
 
Hvala, vrlo je detaljno. Sada sam u toku.
Dakle, Vir je muž od Tapu.
A ko zna za Sida kao bivšeg dečka Tapuinog? Mislim, ima li šanse da se prepozna?

I da, kako se majka od Tapu prihvatila Iću?

I kako je došlo do toga da se Vir oženi Tapu?

Ica zna za Sida. Posto je stalno pokrivala Tapu dok je ostajala do kasno da bi se vidjala sa njim. :D

Divja je kao i Nani bila veoma protiv Ice I Damini. Pravila im je mnogo problema, ali se promenila kad joj je Djogi ispricao za saobracajnu nesrecu u kojoj je poginuo Icin otac. U to vreme je Divja bila u bolnici, nije mogla da hoda jedno vreme i tada je Damini odlucila da ona i Ica ostanu, iako je saznala istinu o sudbini svog muza, ostala je u kuci i brinula o Divji i Tapu i tu su se zblizile.

Divja je prihvatila Icu i dosta se angazovala oko priprema za njeno vencanje i nedavno kada su odlazili na odmor dala je Ici kljuceve od kuce i na taj nacin ju je stavila ispred Nani i ostalih. Ceni Icu, ali je voli manje nego Djogi i naravno vise voli Tapu od Ice.

Tapu se udala na prevaru za Vira. Prvo je pokusavala da ponizi Icu pred Virovom porodicom, sto joj je uspelo i Virova majka je zavolela Tapu, dok za Icu misli da je neka nevaspitana indijanka. Onda je pokusala da zavede Vira, na kraju mu je pred svadbu priznala svoja osecanja, ali bez efekta. Na kraju je na samom vencanju isekla vene i zapretila Ici da ce se ubiti ako se Ica uda za Vira.

Onda je Ica bila pred izborom, da se uda za Vira, a da se Tapu samoubije ili da prepusti svoje mesto Tapu. Tu su naravno bili i Nani i Pushkar, da dodatno izvrse pritisak na Icu i na kraju je Ica popustila.

E sad kako im je to uspelo. Indijke se udaju pod velom, ali ne providnim kao zene sa zapada, vec nekim specijalnim koji je malo umetnicko delo. Damini je godinama sila veo za Icu, da Ica ima nesto lepo za vencanje. Tapu se jednostavno udala pod tim velom, tako da niko nije primetio da to nije Ica. Tu su pomogli i zaverenici, a i Vans, Virov brat je zavrsio u bolnici to vece zbog droge, pa su morali da ubrzaju vencanje.

Sve je otkriveno tek kada su stigli kuci. Ali onda je vec bilo kasno. Niko od Virove porodice, nije hteo da tu nesto menja, jer su svi zeleli Tapu za snaju. A Djogi se razboleo kad je cuo sta se desilo, odrekao se Tapu, a strefila ga je srcka kada je Ica htela da napusti kucu posle svega sto se desilo na vencanju.

Tako da je tu sad pat pozicija. Vir nece da ima nista sa Tapu, a Tapu nece da se razvede od njega. A jos ga i roditelji pritiskaju da prihvati Tapu i zaboravi Icu.

Dok su Djogi i Divja ljuti na Tapu, ali ipak im je cerka i zele joj sve najbolje. A Djogiju je posebno zao jer je cekao to vencanje, da bi konacno mogao mirno da spava, da moze da kaze da je ucinio nesto dobro za Icu, da ju je skolovao, izveo na pravi put, zamenio oca i na kraju je udao za pravog coveka koji je voli.

:D
 
E da zaboravih da ti kazem. OBN kasni sa epizodama. Tamo je tek poceo deo sa velikom Icom i Tapu.

U poslednjoj epizodi na OBNu se Vir pojavio po prvi put i upoznao sa Tapu i Icom. Te epizode idu od 10 uvece. :D
 
Pokušaću to da pratim. Hvala mnogo.

Mada, kopka me i nastavak, mada mi se čini da neće Ica odati Tapu, jer su sve indijske protagonistkinje svetice.

A engleskog koliko nećeš u tim serijama.

A šta je sa Vanšom, što je tamo, samo zbog droge?

I šta je sa tim malim što je umro, ko je taj?
 
Engleski je ono kao moda. I stalno ga ubacuju kad pricaju.

Vans je u bolnici zbog droge. A taj mali je bio Icin djak. Ica ima skolu u Bastiju za siromasnu decu. Bila je i u novinama kada je tog malog dovela u skolu, jer ga je porodica maltretirala. Kasnije je poceo da se drogira kad je Ica prestala da dolazi u skolu zbog vencanja, a porodica ga ponovo izbacila na ulicu. Vans se sprijateljio sa njim u bolnici, a i svidja mu se Ica. :D
 
Nije me bilo par dana pa sam sada odgledao sve epizode od utorka do sada. Svasta se desava. Tapu postaje opasna igracica. :D

E da, ako neko zna gde kod nas mogu da se kupe ovakve zanimljive kosulje i sakoi kakve nosi Vir nek mi kaze. :D
 
Opt davim, ali šta se desilo? Znam poslednje da se Ića osvestila?
A koristim mobilni internet uglavnom kod kuće, te ne mogu da odgledam?

Ica se osvestila, ali nije odala Tapu. Bilo joj je odmah jasno ko stoji iza otmice. Ali nije htela to da priredi Djogiju i Divji, da Tapu ode u zatvor. Onda joj se Tapu izvinjavala i obecala da ce joj vratiti Vira. I sad glumi da opet voli Icu, mazi je i pazi, toliko da je cak i Djogiju pao kamen sa srca i spreman je da joj oprosti.

Tapu je svima razglasila da ce se razvesti od Vira, ali joj to ne pada na pamet. Posebno jer je provalila da je Ica uciteljica za kojom traga Virova porodica. Sad je smislila spletku da zadrzi Vira tako sto ce povezati Icu i Vansa. Laze roditelje, laze Icu, laze Damini, Virove roditelje, cak je isla i kod Vansa, postala je gora nego Nani.
 
Glumi da bi joj roditelji oprostili. I da Virovi roditelji i dalje misle da je ona super, a Ica losa.

Ali bice zanimljivo sutra kad je Vir vidi sa Sidom. I moram da priznam da mi je drago sto se Guvanti przi zbog toga sto i Vir i Vans zele Icu. :D
 
Odlicna epizoda. Kakve scene. Prvo Vir kad zatekne Tapu u svojoj sobi, samo sto se nije slogirao. Pa Pushkar kad bode Rohini viljuskom da ucuti na veceri. :D I na kraju molitva. Vesto su to odigrali.

Za ono na kraju sam ubedjen da je Chanda, prisluskivala Vira i Icu. Ali ako nek nervira malo Tapu. :D
 

Back
Top