Odbacena - Uttaran

Ja sam to izgleda opet propustila al gledaću reprizu danas u 13čas.Uglavnom je Tapasja izbegla nesreću jer joj je muž presekao kočnice,kola se zapalila pa se on i Virova mama obradovali.A valda će Vir već jednom ukapirati da mu mleko škodi:hahaha:Koliko sam videla prelistavajući Miti će se udati za ViŠnua,i rastati pa će se Mukta udati za njega.Mislim,,,sada mi je već zbrka u glavi od događanja.A ti to baš sa uživanjem pratiš,neka uživaj.:bye:
 
Mislila sam, da če se sada vse razplesti, ker se je Veer vsega sjetio i došel do kuče Jogija da se izpriča svima i upoznaje svoju kčerku Mitti. Ali sada se zopet vse zapleta. Mukta traži pravoga Višua. Gunvanti če u koaliciju sa Tejom, da se osveti Tapasy.Kaos.:roll:
 
Zar nije prosle nedelje bio neki boks. Klicko i neki autsajder. Ili su poceli i ove slabije meceve da prenose.

Valjda ce Prva sad malo da pristigne OBN. Ovde je tek Tapasja prezivela pokusaj ubistva, od Gunvanti i Tedja.

Nikako da se sretnu Ica i Tapu. To bi bilo zanimljivo. :)
 
Pa subotom nema na OBN "odbačena"Ide večeras.Čitala sam da će skratiti i da će Ića ubrzo nastradati a Tapasju će neko upucati pa će Ićino srce dati Tapasji.Jer se u sledećim epizodama Ića nespominje.Navodno prepuštaju mlađima da se pojavljuju u svim događanjima.A sredom mislim svake druge srede ima fudbal.:bye:
 
Sinoć Muktu spasao otac,razotkrili lažnog Višnua,prekinut ritual venčanja.Svi se zapanjili.A najlepši deo serije meni dosada je bio mislim u nedelju kada je bila priprema pred venčanje.Došao je Ratore doveo muziku uz koju se igralo meni vrlo neobična igra koju nigde do sada nisam videla.Mislim baš baš nešto što ću pamtiti.
 
Koji Visnu, novi ili stari.

Na Prvoj je u toku svadba, a novi Visnu je tek stigao. U najavi sutra stize Ratore, a Tedj i Gunvanti hoce da otmu Muktu. Mukta izgleda sve bolje i bolje kako serija odmice. Dreamgirl :D
 
Ovi na OBN nešto menjaju termin,čak su sinoć i skratili pa je serija trajala pola sata.Novi,lažni Višnu:hahaha:Ja već neznam ko je ko.Izgleda da će Prva stići OBN,jer ovi kažem nešto skraćuju.Sada je Tapasja još u bolnici nezna se ništa ali će se verovatno desiti nešto sa Ićom jer se Tapasja kasnije pojavljuje a Iće nema.A Muktu su oteli Lažnog Višnua ljudi,Ratore je spašava.Dobro glumi unosi malo dinamike i osveženje u seriju.
 
Nebrini neće odmaći,ovi daju po jednu epizodu,a već tri dana u 13čas. repriziraju iste epizode kako je Tapasja ranjena.Ono malo što uveče daju su događanja sa Miti u onoj zabiti gde ju je Višnu odveo u svoju porodicu.Sve je to njegova mama smislila jer je Ića ubila njegovog oca pa je ta ženidba njegova sa Miti osveta.Žele da namuče Miti.Ali se vidi da on nju ipak voliI Subri koja je udata za Kanu koga je Ića odhranila je iz Višnuove porodice.:mrgreen:.
 
Lažni Višnu ,,,nemože baš da se definiše,no meni se tako barem učinilo.Sinoć Miti čezne za mamom i tatom želi da ih čuje,Višnu joj obećao e sad šta će biti videćemo.Subri je na sastanak sa pravim Višnuom dovela umesto Mukte neku devojku,platila joj a ovaj nema pojma jer nje video Muktu.:mrgreen:
 
Danas otimaju Muktu na Prvoj. Bice zanimljivo. Nadam se da ce Ratore da isamara Tedja i Gunvanti. :)

Mislim da baš neće izkritikovati ovo dvoje već će se obratiti svima braneći ćerku.
Žalosno je jer se sinoć oprostismo od Iće koju više nećemo gledati.Pošto je nastradala spašavajući devojčicu uspeće još da kaže da donira svoje srce.Eto baš sam bila tužna i jutros me nekako ta scena proganja,iako je to samo serija.:sad2
:
 
prestala sam pratiti seriju kad su ubili Vansha, mozda sam pogledala jos koju usput, Veer nesto nije mogao imati djecu,a Icha mu davala tablete za to potajno. Nije mi se dalo kontat kako je do svega toga doslo, ali i dalje smatram da je Veer medju najzgodnijim muskarcima na svijetuuuu! :)
i dobra je muzika u seriji.
 

Back
Top