Setelicki internet

dino.

Zainteresovan član
Poruka
243
Da sta sve treba za setelicki osim tanjira ,modema ,, da li je o sve sto mi treba .Da ja zivim u ns-u ---- Petrovaadiu ----- da li mogu tu da uvedem i kako se sve namesta ... molim neko iskusan da mi objasni plzz ,,, hala unapred
 
BlueskyMontenegro:
Ako vas zanima satelitski internet posetite nas www.rivijera.net/blueskymontenegro.htm
Ovaj znash li ti gde je petrovaradin to je u novom sadu . Nego sta mi treba sve za setelicki internet ali da odlazni i dolazni signal ide sve preko setelicke a ne ko one setelicke da dolazni ide preko setelicke a odlazni preko modema znaci kada skidam nesto ono ide ko ludo a kada hocu neku igricu da igramono isto ko preko modema 56k hocu da odlazni signal bude kao i dolazni...i napisi mi sve sto treba za setelicki net od tanjira , modema da li jos nesto treba ???
 
Tebe očigledno zanima dvosmerni satelitski internet.
Za to ti je potrebna stelitska antena, dvosmerni konvertor, stelitski modem i računar.
Sva ova oprema baš i nije jeftina, kao ni mesečna pretplata i ne znam koliko se isplati da je koristiš samo za igranje igrica.
Evo ti link ka još jednom od domaćih pružaoca ovakvih usluga http://www.satwo.net/description.php
 
Daj bree ono je skupo do bola znaci 3000 E da im dam za to ahha.Nego da li moze obicna satelicka ista kao i za tv-selicku ili mora neka posebna ? i da ja imam obicnu satelicku znaci treba mi samo taj modem jel tako i provajdera da nadjem ,a ono sto oni nude pa nisu normalni .Znaci jos modem da nadjem i to je to i provajdera ..PS: jel ima neko u Novom Sadu da to radi ako znash ? aj pozdrav
 
dino.:
Daj bree ono je skupo do bola znaci 3000 E da im dam za to ahha.Nego da li moze obicna satelicka ista kao i za tv-selicku ili mora neka posebna ? i da ja imam obicnu satelicku znaci treba mi samo taj modem jel tako i provajdera da nadjem ,a ono sto oni nude pa nisu normalni .Znaci jos modem da nadjem i to je to i provajdera ..PS: jel ima neko u Novom Sadu da to radi ako znash ? aj pozdrav
Pa obična satelicka ne može.
A kod cele te skalamerije satelitski tanjir ti je još i najjeftinija stavka. Rekao sam ti da su te igračke skupe i teško da ćeš naći svu tu opremu za džabe. Plus dodaj na sve to i mesečnu pretplatu od stotinak evrića.
A za Novi Sad baš i ne znam, proguglaj malo pa ćeš naći :wink:
 

Back
Top