Muskarac RAK?

Onda moras da mu lazes vise od nje, a zenske vage su majstori u laganju...........I da mu se nadjes uvijek pri ruci................Moras nekako da ga uvjeris da je ona lazna a ti prava.........Zelim ti srecu..........:ortakinje:

Hvala ti :zag:, samo ne vredi da se ja mučim toliko a on ni malo , to smara, a i nije pošteno prema meni :mrgreen:
 
Koliko je bitno jednom muškom raku u podznaku vaga da se hvali,da mu se laska?
to ti je dvosekli mač - sa jedne strane, znači im priznanje, ali sa druge ne vole pritisak, i ako im se suviše pokažu emocije, oće da uteknu
dakle pohvali ga, ali zadrži integritet....
bolje izaberi jedan kompliment, ali iz sfere koja mu mnogo znači i u koju je uložio trud....
 
Poslednja izmena:
to ti je dvosekli mač - sa jedne strane, znači im priznanje, ali sa druge ne vole pritisak, i ako im se suviše pokažu emocije, oće da uteknu
dakle pohvali ga, ali zadrži integritet....
bolje izaberi jedan kompliment, ali iz sfere koja mu mnogo znači i u koju je uložio trud....

Skroz se slažem sa tobom Agi, od previše pažnje se uplaše , a premalo pažnje ih nervira pa oteraju sve u pm, neka zlatna sredina je fina :D

Mišice, isti znak i podznak ima taj tvoj ko ovaj moj, ja mislim da nam se ne piše dobro :mrgreen:
 
Skroz se slažem sa tobom Agi, od previše pažnje se uplaše , a premalo pažnje ih nervira pa oteraju sve u pm, neka zlatna sredina je fina :D

Mišice, isti znak i podznak ima taj tvoj ko ovaj moj, ja mislim da nam se ne piše dobro :mrgreen:
ćao draga...:zag:
videh i ja tvoju ''sapatnicu''....
Znam puno Rakova, zato to i pišem....
meni se desilo da se jedan Rak posle deset godina druženja zaljubi u mene i to tako što mu je samo kvrcnulo....i stvarno je bilo iznenada, nije se folirao pre toga....
 
Posle 10 godina?!?!?! Leeele , šta je čekao do tad , verovatno je do tad duboko otišao u frendzonu iz koje nema povratka :zcepanje:
ne, baš je bila neobična priča....
pravi je Rak, introvertni sanjar....
i posmatrao me je kao frenda, osećala sam to...
i on se meni dopadao, al je reko da sam klinka :eek: (imala sam tada 18, a on čitave 22 :zcepanje:)
i naravno digla sam ruke...
e onda me je posle 10 godina SANJAO i potpuno poludeo....
e zato se ja samo DRUŽIM sa vama :D
A volim vaš znak, nije da ne volim.....
 
ne, baš je bila neobična priča....
pravi je Rak, introvertni sanjar....
i posmatrao me je kao frenda, osećala sam to...
i on se meni dopadao, al je reko da sam klinka :eek: (imala sam tada 18, a on čitave 22 :zcepanje:)
i naravno digla sam ruke...
e onda me je posle 10 godina SANJAO i potpuno poludeo....
e zato se ja samo DRUŽIM sa vama :D
A volim vaš znak, nije da ne volim.....

Ahahahah a jesmo mi čudni , ne znamo šta hoćemo , i ja sam se tako pre par godina sviđala jednoj vodoliji a on meni ne , onda prošle godine, mi se bolje upoznali i počne on meni da se sviđa pa za inat nije hteo ništa kao ''kad nisi htela onda e sad neću ja'' , i ja onda dignem ruke, sad eto ti njega ponovo a onda sad ja kažem ''e pa ja sam izgubila poverenje sad u tebe '' , ahahahah eto lepo se ganjamo :rotf:
 
Ahahahah a jesmo mi čudni , ne znamo šta hoćemo , i ja sam se tako pre par godina sviđala jednoj vodoliji a on meni ne , onda prošle godine, mi se bolje upoznali i počne on meni da se sviđa pa za inat nije hteo ništa kao ''kad nisi htela onda e sad neću ja'' , i ja onda dignem ruke, sad eto ti njega ponovo a onda sad ja kažem ''e pa ja sam izgubila poverenje sad u tebe '' , ahahahah eto lepo se ganjamo :rotf:
lelelelelele promenljivi Mesec i ćudljivi Uran.....:D
mada poznajem dosta parova Rak - Vodolija
no za sinastriju i nije bitno Sunce.....
 
Poslednja izmena:
Hvala na odgovorima,divni ste.
Zlatna sredina slabo mi ide na žalost.
Još neki komentar na Veneru u Blizancima sa Sunčanim znakom Rak i podznakom Vaga. Zeznuta kombinacija težak on teška ja.
Tina želim ti puno sreće (i živaca).
 
ne, baš je bila neobična priča....
pravi je Rak, introvertni sanjar....
i posmatrao me je kao frenda, osećala sam to...
i on se meni dopadao, al je reko da sam klinka :eek: (imala sam tada 18, a on čitave 22 :zcepanje:)
i naravno digla sam ruke...
e onda me je posle 10 godina SANJAO i potpuno poludeo....
e zato se ja samo DRUŽIM sa vama :D
A volim vaš znak, nije da ne volim.....
I kako se to zavrsilo majke ti?Ja sam htjela da upecam jednog ali je otisao drugoj................I sad mislim da je vrijeme da ga malo iskusavam..........Sta mi savjetujes?Stavrano su zeznuti a muskog su roda.Nemam toliko zivaca a vremena imam..........
 
I kako se to zavrsilo majke ti?Ja sam htjela da upecam jednog ali je otisao drugoj................I sad mislim da je vrijeme da ga malo iskusavam..........Sta mi savjetujes?Stavrano su zeznuti a muskog su roda.Nemam toliko zivaca a vremena imam..........
ovo boldovano mi je poznato....:)
Mene kad neko odjavi, nema šanse da mi se povampiri ljubav...nikad se nismo smuvali jer je prestao da mi se dopada....
Završilo se tako što sam preko njega upoznala sadašnjeg muža:zcepanje:
Ti si beše Lavica?
Pokaži se u punom sjaju.....
attachment.php

Ali kao žena....ne kao vladar....to ide posle,kad je već uhvaćen.......;)
 
''Natera'' mene jedan Rak da se zbog njega registrujem. Astrologija mi je poslednja nada da saznam da li da dignem ruke ili ne.
Da pređem na stvar. Dotičnom sam se sviđala pre dve, tri godine (ubiću se ako se on slučajno vrzma po forumima i skonta ko sam xD), što sam ja u skorije vreme saznala. Sviđao se i on meni, ali, naravno, nije znao. Kako god, napravila sam prvi korak (koji on možda nije ni doživeo kao prvi korak), ali nisam dobila povratnu informaciju. Inače se srećemo u prolazu s vremena na vreme i uvek bude nekih pogleda, ali ja nikako nisam dobra u tome i kontam da sam delovala pogubljeno i dvosmisleno. Znači - da li Rakovi zaborave devojke koje su im se sviđale neko vreme, ali među njima ničeg nije bilo? Prave li prvi korak ili je za njih karakteristično da to prepuštaju devojkama i da čak i ne kontaju signale? :D Inače, u podznaku sam Škorpija i redovno padam na vodene znakove, ali njih je najteže pročitati. :(
 
''Natera'' mene jedan Rak da se zbog njega registrujem. Astrologija mi je poslednja nada da saznam da li da dignem ruke ili ne.
Da pređem na stvar. Dotičnom sam se sviđala pre dve, tri godine (ubiću se ako se on slučajno vrzma po forumima i skonta ko sam xD), što sam ja u skorije vreme saznala. Sviđao se i on meni, ali, naravno, nije znao. Kako god, napravila sam prvi korak (koji on možda nije ni doživeo kao prvi korak), ali nisam dobila povratnu informaciju. Inače se srećemo u prolazu s vremena na vreme i uvek bude nekih pogleda, ali ja nikako nisam dobra u tome i kontam da sam delovala pogubljeno i dvosmisleno. Znači - da li Rakovi zaborave devojke koje su im se sviđale neko vreme, ali među njima ničeg nije bilo? Prave li prvi korak ili je za njih karakteristično da to prepuštaju devojkama i da čak i ne kontaju signale? :D Inače, u podznaku sam Škorpija i redovno padam na vodene znakove, ali njih je najteže pročitati. :(
ne brini, čak i ako se vrzma, nije sigurno jedini Rak, a situacija koju si opisala ne daje informacije po kojima bi te mogao prepoznati...
Malo je nezahvalno davati prognoze jer je svaki čovek Univerzum za sebe, no da pokušam.
Mislim da je utešno što Rakovi mnogo toga pamte, al to neće da pokažu....verujem da te nije zaboravio
Prave prvi korak tek kad su potpuno sigurni ili ako imaju podznak i bitne planete u Vatrenim znacima (mi smo poznati kao navalentni :zcepanje:)
Ne vole sigurno ogoljeno muvanje, to ih baš odbija, no ne deluješ mi kao takav tip
Znam takođe da vole smisao za humor, a i šala ih opusti....
Kontaju signale ali i sumnjaju u njih
Po meni, treba da iskoristiš taj moćni podznak i kad ga sledeći put sretneš, pogledaj ga pravo u oči zavodnički...
i ništa više za početak.....treba mu malo vremena...
dakle zavodi signalima, diskretnim a opet dovoljno jasnim
slabi su na sex, ma koliko bili zatvoreni....
 
Slabi su ti oni čitači signala, pogotovu tih suptilnih, ne kontaju to oni, ako si mu se ikad sviđala, nije te zaboravio sigurno , e sad ako si mu nešto uradila u prošlosti što je povredilo njegovu ''dušu'' (čitaj ego), ne brini ni to nije zaboravio :mrgreen:
Može može, nije loše to sa tim očnim kontaktom, vole oni to, i sami ga koriste kad ''zavode'' a imaju prokleto lepe oči :dash:
Samo nemoj da budeš mnogo agresivna i brzopleta, jer tad mogu da pobegnu, duhovitonst cene (a i to cene svi nevezano za znak), srećno ti bilo...
A koji si znak, ako si vatra, onda će ti još više sreće trebati :D
 

Back
Top