Sex za vreme onih dana???

Skotina

Zainteresovan član
Poruka
437
Bas sad citam u nekom casopisu o menstruacionim danima i sexu! Nedelja pre, nedelja posle i tako to! I kazu da je sex najbolje imati za vreme menstruacije, u toj nedelji?!? :shock: Kao tada je za zenu najbolje, najvise joj prija! Ima neke veze sa hormonima valda...??? Samo mi nije jasno kako pored krvi?
Nego jel neko ovde probao sex tokom menstruacije, i kakva su iskustva??? Pitanje je i za zenski i za muski deo posetilaca!!!
 
MA NE GADIM SE BRE JA!!! NEGO SAM TO PITAO SAMO ONAKO RADI REDA, CISTO DA VIDIM! JER KOG GOD DRUGA DA SAM PITAO SVI SU ME GLEDALI ISPOD OKA I GOVORILI KAKO JE TO ODVRATNO, A JA KAO KLIMAM GLAVOM DA NE POMISLE NESTO, DA SAM BOLESTAN STO MI TAKO NESTO I PADNE NA PAMET!!!

TAKO DA STO SE MENE TICE, NE BIH IMAO PROBLEMA SA TIM!!! :wink:
 
pa shta ima da ne moze rupa postoji i dalje ta krv se ne zgrusha znash
zena tad najcesce (!!) nije plodna pa je zato zgodno izmedju ostalog, valjda...mozesh da je punish spermom npr shto je zdravo. ali neke zene su i tad plodne kako ne znam mozda drugo jajashce
a mozda je dobro da pospesi matericu da to izbaci sad lupam.
mislim mozes i inace nego da ne zatrudni

zhivele teorije
 
?:
pa shta ima da ne moze rupa postoji i dalje ta krv se ne zgrusha znash
zena tad najcesce (!!) nije plodna pa je zato zgodno izmedju ostalog, valjda...mozesh da je punish spermom npr shto je zdravo. ali neke zene su i tad plodne kako ne znam mozda drugo jajashce
a mozda je dobro da pospesi matericu da to izbaci sad lupam.
mislim mozes i inace nego da ne zatrudni

zhivele teorije
boze :roll:
 
hanibal77:
?:
pa shta ima da ne moze rupa postoji i dalje ta krv se ne zgrusha znash
zena tad najcesce (!!) nije plodna pa je zato zgodno izmedju ostalog, valjda...mozesh da je punish spermom npr shto je zdravo. ali neke zene su i tad plodne kako ne znam mozda drugo jajashce
a mozda je dobro da pospesi matericu da to izbaci sad lupam.
mislim mozes i inace nego da ne zatrudni

zhivele teorije
boze :roll:

zasto, ako kazu da je tada zdravo...valjda tada dolazi do kontrakcija pa se to brze izbacuje.
shta ti mislis
 
Nemoj jagodice takve teorije , ne zbog gadljivosti već zbog higijene....

Kad je u ovo vreme sveznalica , toliko nevernih toma, stvarno mi dodje da kao pod obavezno savetujem da vam prvi partner bude neko stariji (riba ili frajer) i tako naučite o higijeni i ne stvorite uzalud frustracije zbog neiskustva....
 
Ja sam se * par puta s mojim momkom, ali sam imala tampon i, verovali ili ne, osecaj je fantastican. Samo, morate pripaziti na koncic tampona (sigurno ne zelite kasnije da vijate tampon po, hm, znate vec cemu) pa vam preporucujem da par puta zastanete i proverite je l` sve na svom mestu.
Al` sto jes` jes`, ko nije prob`o ne zna sta propusta!
 
?:
hanibal77:
?:
pa shta ima da ne moze rupa postoji i dalje ta krv se ne zgrusha znash
zena tad najcesce (!!) nije plodna pa je zato zgodno izmedju ostalog, valjda...mozesh da je punish spermom npr shto je zdravo. ali neke zene su i tad plodne kako ne znam mozda drugo jajashce
a mozda je dobro da pospesi matericu da to izbaci sad lupam.
mislim mozes i inace nego da ne zatrudni

zhivele teorije
boze :roll:

zasto, ako kazu da je tada zdravo...valjda tada dolazi do kontrakcija pa se to brze izbacuje.
shta ti mislis
slazem se :wink:
 
Bilo par puta, sa sve krvavim flekama po parketu. Ali dok sam bila mlada( i luda). Sad se ipak uzdrzim tih para dana. Eventualno poslednji dolazi u obzir. Sex ko sex. Niti bolji niti losiji. Ali sam primetila da kad mi par dana kasni (kod mene vrlo uobicajena pojava), ako hocu da dobijem samo se po*ebem, i eto ti sutradan menstruacije. :oops: :?
Mada nemam pojma kakvo objasnjenje stoji iza toga?! Ako ima neko pametan, neka mi objasni.
 
Aphroditi:
Bilo par puta, sa sve krvavim flekama po parketu. Ali dok sam bila mlada( i luda). Sad se ipak uzdrzim tih para dana. Eventualno poslednji dolazi u obzir. Sex ko sex. Niti bolji niti losiji. Ali sam primetila da kad mi par dana kasni (kod mene vrlo uobicajena pojava), ako hocu da dobijem samo se po*ebem, i eto ti sutradan menstruacije. :oops: :?
Mada nemam pojma kakvo objasnjenje stoji iza toga?! Ako ima neko pametan, neka mi objasni.

Pa i sudopera kada se zapusi samo se malo prodzara i to je to radi kao nova 8)
 
Ice_Georgius:
Aphroditi:
Bilo par puta, sa sve krvavim flekama po parketu. Ali dok sam bila mlada( i luda). Sad se ipak uzdrzim tih para dana. Eventualno poslednji dolazi u obzir. Sex ko sex. Niti bolji niti losiji. Ali sam primetila da kad mi par dana kasni (kod mene vrlo uobicajena pojava), ako hocu da dobijem samo se po*ebem, i eto ti sutradan menstruacije. :oops: :?
Mada nemam pojma kakvo objasnjenje stoji iza toga?! Ako ima neko pametan, neka mi objasni.

Pa i sudopera kada se zapusi samo se malo prodzara i to je to radi kao nova 8)

Eto ti pametnice! :shock: :D
 
migud:
Ja sam se * par puta s mojim momkom, ali sam imala tampon i, verovali ili ne, osecaj je fantastican. Samo, morate pripaziti na koncic tampona (sigurno ne zelite kasnije da vijate tampon po, hm, znate vec cemu) pa vam preporucujem da par puta zastanete i proverite je l` sve na svom mestu.
Al` sto jes` jes`, ko nije prob`o ne zna sta propusta!

Nisi izvadila tampon???

Ja mogu opusteno da imam seks svaki dan menstruacije osim prvog kada me boli stomak i kada kao i ide nesto... posle toga skoro i da nemam... valjda ima veze sa pilulama...
 
Aphroditi:
Ice_Georgius:
Aphroditi:
Bilo par puta, sa sve krvavim flekama po parketu. Ali dok sam bila mlada( i luda). Sad se ipak uzdrzim tih para dana. Eventualno poslednji dolazi u obzir. Sex ko sex. Niti bolji niti losiji. Ali sam primetila da kad mi par dana kasni (kod mene vrlo uobicajena pojava), ako hocu da dobijem samo se po*ebem, i eto ti sutradan menstruacije. :oops: :?
Mada nemam pojma kakvo objasnjenje stoji iza toga?! Ako ima neko pametan, neka mi objasni.

Pa i sudopera kada se zapusi samo se malo prodzara i to je to radi kao nova 8)

Eto ti pametnice! :shock: :D

Nema na cemu u svako doba :)
 

Back
Top