recite mi neka zenska imena

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Heh,oprostice mi tvorac ovog Topic-a,tek moram vam ispricam nest:
Bio ja Kum.Ono...porodila se kuma,mi vec sarmantno zagrejani ispod stola,kad rekose:SIN!
Ok,da je ziv i zdrav...
kakvo ime,kume....pita kumasin.Ja stao,onako mrtav ozbiljan,kazem:SOFRONIJE!Ajoj...komesanje,zbrka,frka...kako bre kume Sofronije?Nemoj ,molim te.ja i dalje ozbiljan.Kazem:pa tako,ali cemo ga zvati FONE! I gle,odma oni to prihvatise.Znaci ime ne,ali ako je nadimak onako zvucan...hehhehe...to moze,a?E nije nego...normalno dao sam ime Predrag........
 
Izvorinka,Naca,Jana.Malina,kupina,Kruska,Nastazija,Arabela;Davorka,Javorka,Bisenija,Branka,Stanka.Dara,Caja,Milunka,Spasenija,Zivodarka,Kosara,Gospava,NatalijaDina,Draginja,Nadezda,Radmla,Milijana.Izabel,Radenka,Dragica,Culanka,

Etoti pa biraj imena koja nisu klise.Sve zenetine iz moje zgrade.Kakvo ime takve zene.Samo ime malo odredjuje licnost.To je sudbina.Razmislite o vasim imenjacima svi imaju mnogo karakternih slicnosti sa vama.Ime netreba samo lupiti zato sto se vama svidja.
To ime treba lepo da se slaze sa prezimenom a sem toga neko treba i da ga nosi citav zivot
 
Definitivno na ovim prostorima ljudi imaju malo maste i originalnosti,zato i imamo toliko sezonskih imena.Licno bih svom detetu pre dala ime Visnja,koje je ovde neko pomenuo,nego Kristina,Katarina,Teodora,Andjela-kojih se u par poslednjih godina rodilo toliko da mi je muka kada cujem neko od navedenih imena.A da zaboravila sam i sve popularnije Anastasija :roll:Zamislite Anastasija Milosavljevic ili Sretenovic...A znam za takve slucajeve.
Meni lepa imena su Ana,Nevena,Ema ili Emilija,Lenka,Sara,Iva ili Ivana,Maja,Una...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top