Windows XP-SP1 i SP2

bojance

Zainteresovan član
Poruka
265
Pre koji dan sam skinuo sa Microsoftovog sajta srpski interfejs XP-a na latinici.Ali posto nemam ni jedan SP ne mogu da ga instaliram.Inace,da li mogu da stavim SP2 bez prethodnog instaliranja SP1?Kakve u stvari promene u XP-u donose ti Service packovi i koliko je to bezbedno?Znam da je ova tema vec otrcana ali pomozite mi jer mi je zaista potreban taj XP interfejs na latinici.Unapred zahvalan!
 
Pa mozda neces vjerovati ali prvi lang pak za srpski sam negdje imao i mogao je da se instalira i bez i jednog SP-a.. Sad procedura njegove instalacije je malo kompikovana...

Sto se tice SP-ova 1 i 2.. Moje iskustvo kaze, mada svako ima svoje misljenje, da je SP2 i te kako dobro dosao na racunar posebno na one koji su da kazem neprekidno u konekciji...

U svakom slucaju sa SP2 ne gubis nego samo dobijas..

Pored toga, ako ti se ne svidja mozes da ga deinstaliras.. Prosto kao pasulj (grah).....
 
Ljudi su imali dosta problema nakon sto updatejtovali Win sa SP2,mada to ne znaci za sve koji su to uradili.Neko ga preporucuje a neko osporava tako da je njegovo koriscenje individualna stvar(zavisi zasta koristis Win).Inace SP1 i SP2 sadrze u sebi neke zakrpe tj.SP su zakrpe za Win.(npr.uoceni su neki bezbedonosni propusti u Win-u koji su ovime zakrpljeni.....)
Ja licno nemam ni jedan SP i nemam nikakvih problema sa virusima,crvima idrugim domacim zivotinjama A mozda ih i imam ali ne znam za njih.
Ako se vec odlucis za instalaciju SP2 moja ti je preporuka da ponovo istaliras Win a odmah posle toga SP2 a zatim drivere za plocu.....
Najbolje bi ti bilo ako si u mogucnosti da nabavis instalacioni disk Win-a sa integrisanim SP2.
Ovo je samo moje licno misljenje a ti se jos raspitaj oko toga jer ima dosta tekstova na tu temu.
Poz!
 
Meni se ovi Service packovi uopste ne svidjaju,jer mi je poznato da su mnogi ljudi imali problema sa tim.Inace ja se bez ijednog SP dobro zasticujem drugim anti-virusima,firewallima...A i taj SP2 mi treba samo zato sto hocu da stavim XP interfejs na srpskom.E sad,ko sto neko rece,moguce je da to uradim bez ijednog instaliranja SP-ova,ali kada sam downloadovao taj dodatak,zahtevao je SP1 ili jaci.Da li neko zna kako mogu da ga ubacim bez SP-ova,i odakle da taj dodatak downloadujem.Secam se da je ovaj bio tezak nekih 4,5 MB.Pomozite mi molim vas,jer mi ovo zaista treba.Unapred zahvalan!
 
bojance:
Meni se ovi Service packovi uopste ne svidjaju,jer mi je poznato da su mnogi ljudi imali problema sa tim.Inace ja se bez ijednog SP dobro zasticujem drugim anti-virusima,firewallima...A i taj SP2 mi treba samo zato sto hocu da stavim XP interfejs na srpskom.E sad,ko sto neko rece,moguce je da to uradim bez ijednog instaliranja SP-ova,ali kada sam downloadovao taj dodatak,zahtevao je SP1 ili jaci.Da li neko zna kako mogu da ga ubacim bez SP-ova,i odakle da taj dodatak downloadujem.Secam se da je ovaj bio tezak nekih 4,5 MB.Pomozite mi molim vas,jer mi ovo zaista treba.Unapred zahvalan!

Probaj da nadjes : Windows 2003 & XP
Anti Product Activation Crack 1.6.2 sa njume ne treba da ti win zavisi od bilo kakvih abdejta pa time ni od sp1 odnosno sp2 :idea: :wink: :wink:
 
Nisam uspeo da downloadujem taj Windows 2003&XP Anti Activation Crack 1.6.2 pa me zanima da li to mogu da uradim na drugi nacin.Mislim,da li negde ima da se downloaduje neki drugi srpski interfejs za XP koji ne trazi instalirane service packove?Hvala unapred!
 
bojance:
Nisam uspeo da downloadujem taj Windows 2003&XP Anti Activation Crack 1.6.2 pa me zanima da li to mogu da uradim na drugi nacin.Mislim,da li negde ima da se downloaduje neki drugi srpski interfejs za XP koji ne trazi instalirane service packove?Hvala unapred!

Ono ima dase nadje na X sajtova (ako nemas dobru zastitu ne idi tamo!) a mislim da ne postoji drugi srpski ili hrvatski interfejs paket koji ne trazi SP i to zato sto SP ne moze da se instalira ako ti OS XP nije regularan odnosno ako se instalira sa serialom sa crne liste, moze samo sa BELE liste :D :idea:
 
bojance:
Ok,instalirao sam SP2 i sve radi kako treba ali velik je on,bre!Skoro 1gb.Jel mogu nekako da ga smanjim (da mu obrisem nesto nepotrebno i tako to...)?

Imas dve mogucnosti, ili instaliraj cist XP pa SP2, ili instaliraj XP sa ugradjenim SP2, to ti je najmanje Mb-ajta a ako imas cist XP bez SP1-2 onda moras da nadjes ono sto sam ti napisao a lako se nalazi nemoj da ti crtam to se zove produkt anti key pa uzmi pa odguglaj ionako sam na ivici da mi obrisu a hocu da ti pomognem samo pazi onda nemas ni zastitu kroz preuzimanje kriticnih i siguronosnih zakrpa pa se preracunaj :!: :idea: :?: :roll:
 

Back
Top