HELENA PAPARIZOU U BGD !!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

aqurius

Početnik
Poruka
33
Grchka predstavnica za Pesmu Evrovizije, u okviru svoje promo ture, posetice Beograd, 6. i 7. aprila !!!
U sredu ( 6. aprila ) gostovace u najgledanijem talk-show programu na TV Pink, >Sav taj Pink<, odrzzace press konferenciju, a planiran je i susret sa Zeljkom Joksimovicem.
pozdrav, Aqua
 
Ovo me je tako dotaklo, nemos zamisliti koliko.

aqurius:
Grchka predstavnica za Pesmu Evrovizije, u okviru svoje promo ture, posetice Beograd, 6. i 7. aprila !!!
U sredu ( 6. aprila ) gostovace u najgledanijem talk-show programu na TV Pink, >Sav taj Pink<, odrzzace press konferenciju, a planiran je i susret sa Zeljkom Joksimovicem.
pozdrav, Aqua
 
Gwydion:
Ovo me je tako dotaklo, nemos zamisliti koliko.

aqurius:
Grchka predstavnica za Pesmu Evrovizije, u okviru svoje promo ture, posetice Beograd, 6. i 7. aprila !!!
U sredu ( 6. aprila ) gostovace u najgledanijem talk-show programu na TV Pink, >Sav taj Pink<, odrzzace press konferenciju, a planiran je i susret sa Zeljkom Joksimovicem.
pozdrav, Aqua


Covece, pa to je dogadjaj decenije, kako moze da te ne dotice :shock:
 
Po cemu je to dozivljaj decenije? Po cemu je Evrovizija uopste bitna? Koga jos normalnog zabole za to? Dogadjaj godine ce biti koncert Kraftwerk u Beogradu, a posle toga EXIT.

Spiritcraft:
Gwydion:
Ovo me je tako dotaklo, nemos zamisliti koliko.

aqurius:
Grchka predstavnica za Pesmu Evrovizije, u okviru svoje promo ture, posetice Beograd, 6. i 7. aprila !!!
U sredu ( 6. aprila ) gostovace u najgledanijem talk-show programu na TV Pink, >Sav taj Pink<, odrzzace press konferenciju, a planiran je i susret sa Zeljkom Joksimovicem.
pozdrav, Aqua



Covece, pa to je dogadjaj decenije, kako moze da te ne dotice :shock:
 
Gwydion:
Po cemu je to dozivljaj decenije? Po cemu je Evrovizija uopste bitna? Koga jos normalnog zabole za to? Dogadjaj godine ce biti koncert Kraftwerk u Beogradu, a posle toga EXIT.
Pa ako te nije briga, zasto ostavljas poruke na ovoj temi? Koja je to fora?
Btw, Evroviziju svake godine prati 100 miliona ljudi sirom Evrope :roll: :roll: . A koga zabole za Exit i koncert Kraftwerk u Beogradu?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top