Lordi ?

Mislim da sviraju neki power ili nesto slicno.Prvi put kad sam cula za njih sam videla clanak o njima u nekim novinama,izgledaju kao cudovista,zveri,ljudi-zivotinje tj. uvek su u nekim kostimima...na prvi pogled bi se reklo da sviraju neki death,black ili nesto od te sorte.Nisam ih slusala pazljivo al koliko se secam nisu mi bili losi!
 
$helobina:
Mislim da sviraju neki power ili nesto slicno.Prvi put kad sam cula za njih sam videla clanak o njima u nekim novinama,izgledaju kao cudovista,zveri,ljudi-zivotinje tj. uvek su u nekim kostimima...na prvi pogled bi se reklo da sviraju neki death,black ili nesto od te sorte.Nisam ih slusala pazljivo al koliko se secam nisu mi bili losi!

power?????????Si bre normalna :?: :?: :?: 8)
Oni su jedan od tipicnih predstavnika glam-metala...po muzici?neki blagi eho heavy-ja no cista enjaza :roll:
 
Ja sam gledao spot za "Blood Red Snadman" i nisu loši samo me malo nerviraju oni kostimi jer možda malo preteruju, nekako mi je ono ispaljenički. Uporedio sam ih sa Dimmu Borgir-om koji ne trpaju sve i svašta na sebe ali opet su nekako veći divljaci od njih. Mislim, u očima im se vidi. A kako oni uopšte mogu da sviraju u onim kostimima?
 

Back
Top