U susret 9. Martu

Maršalov Prijatelj

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.509
vuk-draskovic.jpg
 
Najveća greška Miloševića !!!

Trebalo je 9. marta da obesi vuka na sred Terazija i to javno. Zbog tog njegovog propusta danas imamo najezdu nacista i demokrata a Srbiju okupiranu.

najveća greška srpskog naroda. taj dan potkleknuo je pred tiraninom. da je tada završio u smeću izbjegli bi se ratovi 90-tih, srbiji nitko nebi uzeo kosovo, bili bi ekonomski jaka država
 
На против ја јасно могу да видим да се Вук мења и просто речено одавно ми изгледа као подвојена личност

Opčinjenost Vukom i razočarenje se vidi u vašim komentarima kako sa ovim tako i sa prethodnim nickom.
Ne pitajte kako sam to zaključio, nešto Vas je odalo...

Eto, muževan glas al ima Danu, a ti kao celi život sviraš istu ploču pa sad Vuk podvojen?
 
Opčinjenost Vukom i razočarenje se vidi u vašim komentarima kako sa ovim tako i sa prethodnim nickom.
Ne pitajte kako sam to zaključio, nešto Vas je odalo...

Eto, muževan glas al ima Danu, a ti kao celi život sviraš istu ploču pa sad Vuk podvojen?

Вук манити је више него подвојена личност он је озбиљан случај за посматрање
 
Ех, да смо тада победили...Имали би Србску војску а не ЈНА, одбранили би све националне интересе.

Комунисти нас упропастише.:dash:
 
Ех, да смо тада победили...Имали би Србску војску а не ЈНА, одбранили би све националне интересе.

Комунисти нас упропастише.:dash:

Имао би да ти не кажем шта НАТО ПАКТ за вратом ,располовљену Србију ако би је уопште и било и поклану српску децу по Крајини и Босни и Космету.ЕТО ШТА БИ ИМАО
 
Имао би да ти не кажем шта НАТО ПАКТ за вратом ,располовљену Србију ако би је уопште и било и поклану српску децу по Крајини и Босни и Космету.ЕТО ШТА БИ ИМАО
:rotf:..
Па, то смо већ имали са твојим комунистима које је предводио Слоба.
 

Back
Top