Karcinomi

cojka

Zainteresovan član
Poruka
128
Da li je pojava karcinoma vezana za godine zivota, tj. da li osoba izmedju 20-25 godina moze da oboli od neke vrste karcinoma recimo vezano za ginekologiju?
 
Trenutno cekam red na pregled kod ginekologa,jer se zakazuje pa se ceka. Osecam peckanje u predelu levog jajnika i ponekad mi se desi da me zigne ceo donji stomak i to kao da mi neko zabode noz u stomak.I uz sve to me koci desna noga,neznam da li to ima neke veze sa ginekoloskim problemom. Pre par dana mi je umrla komsinica od karcinoma na jajniku, pa mi se samo to mota po glavi.
 
cojka:
Trenutno cekam red na pregled kod ginekologa,jer se zakazuje pa se ceka. Osecam peckanje u predelu levog jajnika i ponekad mi se desi da me zigne ceo donji stomak i to kao da mi neko zabode noz u stomak.I uz sve to me koci desna noga,neznam da li to ima neke veze sa ginekoloskim problemom. Pre par dana mi je umrla komsinica od karcinoma na jajniku, pa mi se samo to mota po glavi.

A jesi ti bila kod lekara pre nego sto si krenula kod ginekologa? Svasta moze da daje bolove i porobadanja, slepo crevo, upala besike, kamen u bubregu.....nemoj da ti se motaju gluposti po glavi, svakako je verovatnoca da imas rak (bilo cega?) potpuno neznatna da ne kazem ravna nuli. Opusti se i sacekaj mirno pregled.
 
Isprepada me...e sledeci put kad postavljate takva pitanja malo pojasnite sta vas interesuje da se ja ne slogiram ispred kompa.
Sto kaze Wdw idi lepo kod lekara i sacekaj ginekoloski pregled, moze biti u pitanju od upale slepog creva do upale jajnika ali karcinom nije sigurno.
Uzivaj.
 
Hvala na odgovoru, puno mi znaci. Jos uvek sam pod stresom zbog komsinice, pa mi se svasta mota po glavi. A sada idem mirno u krevet na spavanje, divni ste nemam reci, eh kad bi nam svi lekari bili kao vi, gde bi nam bio kraj.
 

Back
Top