Španske sapunice

hosenfefer

Početnik
Poruka
8
Ljudi ja neznam za vas ali meni je već pun kur..(da izvinite na izrazu)ovih španskih serija,gde god da prebacim program,samo te serije se prikazuju.Kap u prepunoj čaši je bila kada su počeli da puštaju ovu našu i hrvatsku sapunicu :x
 
STO?!!!Sta im(nasa i hrvatska sapunica) fali? :D :D
Ja, kad sam jedanput,slucajno prebacila na BK... vidim DANIJEL DJOKIC.Glumio je nekog,fora, kriminalca, ja sam pocela da placem, koliko je to jadno i smesno bilo... :P Ili ono hrvatsko...
Ma, ni u jednoj ni u drugoj, niko ne ume da glumi.
:? :D
Sto se tice ovis spanskih . . .
U pocetku, bile su zanimljive, a sad ove "NOVE" su isti(da izvinem) ku*ac drugo pakovanje.Tacno se zna kako ce se zavrsiti bilo koja serija.Ja, stvarno ne znam, ko jos prati te serije...
Jedina serija ,koju mogu da pohvalim je RUBI.
Tamo nije bio happy end, nego bas suprotno od toga...
 
sve je to jadno, ali dobra stvar: naucis spanski...


moja baba je redovni gledalac tih serija, prosto je neverovatno koliko se uzivi...


ja kad vidim na tv-u spansku seriju, i vidim kako placu-pocnem da se cerekam... fuj,fuj,fuj... :lol:
 
Danas ne postoji televizija koja ne pusta sapunjaru. To je postalo kao pravilo. Ako nemas barem jednu sapunicu nevredi da se pojavljujes na TV nebu. Mislim da je Pink favorit po broju sapunjara, imaju minimum tri komada u danu.
Ne podnosim sapunice, apogotovo me nervira to sto su sve ne samo na isti kalup nego se isto i zovu - svaka u svom imenu ima ili rec "ljubav" ('Zatocenica ljubavi', 'Zabranjena ljubav', 'Izmedju ljubavi i mrznje' ...) ili ime glavne junakinje ('Rubi', 'Kasandra', 'Ljovisna', 'Esmeralda', Rosalinda' ...).
Da se coveku smuci zivot. :evil:
 

Back
Top