Da li je...

modesti:
Problem je u tome sto ne mogu vise da je slusam a da joj nista ne kazem... problem je u tome sto ne vidi da sve prolazi pored nje dok ceka da on pronadje pet minuta za nju...problem je u tome sto mi je projateljica i sto je njena patnja postala i moja...Zbog ovoga sam pocela stvari da gledam drugacije,jako me sve to opterecuje,i strasno mi je to sto stvarno mislim da ce je tip jako zaj..... na kraju...E to je problem!Do juce bih svaku devojku koja je u njenoj situaciji zastoko napljuvala,a ovako...
Ne moraš ti da je napljuješ,to ona radi sama sebi!
Probaj iskulirati,recijoj :pošto več ne sluša savjete koje vjerovatno traži,da te jednostavno više ne smara(reci joj iako ti je teško)u naj manju ruku nečeš biti "saučesnik"u njenoj nesreči(biće ti čista savjest),a drugo možda joj takav stav pomogne da shvati šta radi.
Ako se ne desi ništa ti ćeš znati da imaš drugasricu koja i nije tako razumna kao što si mislila,drugaricu koja istresa svoje "smeče" na tebe a odbija pomoč.
Možda,bezobzira što pati,njoj se tako sviđa(postoje takve osobe) a ti se tu mučiš bez potrebe.
I nije ti neka drugarica jer prijatelji služe za utjehu ali nisu kante za otpatke :!: :!: :!:
 
firespirit:
I tebi da nacrtam. Vec sam te iskulirao na Zenskom kutku. Valjda je to trebalo da ti kaze da tvoje izjave upucene meni ostaju neinteresantne. Vise to radis da bi na neki nacin skrenula paznju na sebe.

Da znas da si mozda i u pravu. Ja sam te primetila tek kad si iskucao onaj esej o meni! :lol:

Jer jos uvek ne mozes da verujes da jedno musko nije palo na tvoju "pricu" na ovom forumu.

Pa ti si vec "pao" i sad te boli guza! :P A jel' to ona fora "ja sam jedini za tebe neosvojiv", pa kao ja se primim na to, pa kao jurim te. Eee, samo mi jos ti falis u celoj prici! :lol:

Napisi mi nesto pametno za promenu pa cu mozda i da odreagujem.

To sto nisi samokritican to je tvoj problem. 8)

Ovako, opet ti kazem, dzabe trcis zamnom sa podforuma na podforum sa pokusajem da me pecnes svojim izjavama. Samo mi ispadas smesna.

Jel' ovo ona metoda ponovljena neistina postane na kraju istina!? :?
 

Ja sam za tebe neosvojiv. Tacka. I ne primaj se na to. A da ti falim u kolekciji falim ti. Tvoja jurnjava zamnom to dokazuje. Sve sto sam rekao o tebi i dalje mislim. Tesko da ces da mi promenis misljenje. Pa cak i iznenadjujucim pricama o 7godisnjoj vezi i navodnom vencanju. A "visis" na forumu i danju i nocu. Rece mi neko na pp da si jako dobro odigrala dramu sa navodnom trudnocom, ceo forum ti je poverovao. Nesto tako sveto tebi je sala. Ne bi me cudilo da se istorija ponavlja. Iskreno, gadis mi se. Valjda sam sad bio dovoljno jasan. Postoje mnogo kvalitetnije cice od tebe na forumu cije misljenje mogu da ispostujem. Ti si daleko iza njih. Zato prestani da me juris po forumu sa svojim nebuloznim komentarima. Ja te kuliram. Jer si mi dosadna i prazna. Oseti se slobodnom da i ti radis isto a ne da juris za mojim komentarima umesto da komentarises temu.
 
Veruj ti u sta god hoces, to je tvoja stvar. Ali ako komentarises druge moras da budes spreman da i tebe komentarisu. Vidim da sam te pogodila, post ti je pun mrznje (mada su ti skoro svi slicni). A tvrdim i dalje da si bolesnik.
A slican se slicnom raduje. A mi smo ko dupe i oko. Ti si dupe, a ja oko! :) Smaras i dosadan si. Jako.8)

ps. za mnom se pise odvojeno, a meni je neko na pp rekao da ti je pisa mala, a ja se sa takvima ne druzim! :lol:
 
modesti:
Pazite pricu:moja drugarica,pametna zrela osoba koja nikada u zivotu nije napravila ni jedan kiks,uspesna,ja joj uvek zavidela na svemu:uspehu u skoli,nacinu ponasanja,odnosu sa muskarcima(nije imala bogato ali je imala kvalitetno iskustvo).Dakle,dolazi kod mene sa suzama i neverovatnom pricom:u vezi je sa ozenjenim muskarcem,dosta starijim od nje koji ima savrsenu i uspesnu zenu i decu,savrsen zivot...i sve tako savrseno da ne znam sta da joj kazem.Sve je pocelo bez veze i doslo je do toga da je ona ludo zaljubljena u njega i da oseca da ne moze bez njega i sebe nevidjeno ponizava.I trazi savet a ja ne znam sta da joj kazem.Nesto tipa:"Duso on je sa tobom samo da bi nesto kresnuo sa vremena na vreme" bilo bi pogubno za nju...Ironija je sto ona zivot propusta pored sebe i to sve zarad njega...I ne vidi da on nikada nece ostaviti svoju suprugu zbog nje... To gotovo niko nikada i ne uradi...A kako to da joj kazem?Treba mi jos necije misljenje...
Daleko od prave, racionalne ljubavi, posvećene, nesebične, bezuslovne...daleko i od čisto emocionalne ljubavi iliti zaljubljenosti - osećanja koje "obara s nogu" ali sklonog stvaranju iluzija, posesivnog, koje duboko u sebi krije egoizam i nije u stanju da reši pitanje trajanja afekta zaljubljenosti.....a, najdalje od pameti i zrelosti.
Da je zrela i pametna, ne bi se dogodilo da u jednoj takvoj vezi ima nerealna očekivanja ("...ne vidi da on nikada neće ostaviti svoju suprugu..."), niti da oseti da "ne može bez njega" (kakav nedostatak samopouzdanja i realnog doživljaja sopstvene vrednosti!), niti bi se prepustila samoponiženju.
Njene pozicije su vrlo jasne. Pitanje je samo da li će ona uspeti da se natera što skorijem otrežnjenju po pitanju mazohizma u toj vezi i biti sposobna da prihvati onoliko koliko realna situacija nudi ili se, jednostavno, okrenuti i otići. Dobrog saveta nema. Moraće sama.
A, šta će se uistinu dogoditi.....život ponekad ume da iznenadi, nema pouzdanih orijentira.
 
Hoho, modesti, neki su mi momenti tvoje priče nedopustivo promakli.
Vidim da uopšte ne razumeš situaciju u kojoj se našla tvoja drugarica, pa ostrašćeno i brzopleto daješ oprečne komentare, iako mi se u prvom momentu učinilo da si dotakla samu suštinu stvari. Ona je, kako ti kažeš "ludo zaljubljena"...ja bih pre rekla da je to već opsesija, s dobrim izgledima da preraste u čistu patologiju, ali moj doživljaj u ovom trenutku nema relevantnost.
Čuj, ovo si izjavila potom
modesti:
...moja drugarica u ovom slucaju,je zaljubljena bez zelje da poseduje nekog...
a onda
modesti:
...problem je u tome sto mi je projateljica i sto je njena patnja postala i moja...
Sasvim je nesumnjivo da se ovde ne radi o ljubavi bez želje za posedovanjem. Lepo je to reći, ali u ovom slučaju nema veze s istinom.
Čak ti to nazivaš zaljubljenošću (!?) koja se po svojoj suštini razilazi s neposedovanjem.
Pa, i da je sve to "tako nekako"...otkud onda patnja!?
 
divlja-u-srcu:
Veruj ti u sta god hoces, to je tvoja stvar. Ali ako komentarises druge moras da budes spreman da i tebe komentarisu. Vidim da sam te pogodila, post ti je pun mrznje (mada su ti skoro svi slicni). A tvrdim i dalje da si bolesnik.
A slican se slicnom raduje. A mi smo ko dupe i oko. Ti si dupe, a ja oko! :) Smaras i dosadan si. Jako.8)

ps. za mnom se pise odvojeno, a meni je neko na pp rekao da ti je pisa mala, a ja se sa takvima ne druzim! :lol:

Tri puta si menjala komentar. Zbogom pameti. Stvarno me zabavljas. Ne mozes ni par recenica da sastavis odjednom. Lepo sam ti odgovorio stamislim. Nisam do sada sumnjao bar u tvoj intelekt. Sada je ozbiljno pod znakom pitanja. I zbog nemogucnosti sastavljanja komentara bez menjanja i zbog sadrzaja koji vise prilici predskolskom uzrastu i zbog ne prihvatanja mog misljenja o tebi na koje imam pravo. Prihvati cinjenicu onakvu kakva je. Procitaj jos jednom moj prethodni komentar.
 
Omen:
Hoho, modesti, neki su mi momenti tvoje priče nedopustivo promakli.
Vidim da uopšte ne razumeš situaciju u kojoj se našla tvoja drugarica, pa ostrašćeno i brzopleto daješ oprečne komentare, iako mi se u prvom momentu učinilo da si dotakla samu suštinu stvari. Ona je, kako ti kažeš "ludo zaljubljena"...ja bih pre rekla da je to već opsesija, s dobrim izgledima da preraste u čistu patologiju, ali moj doživljaj u ovom trenutku nema relevantnost.
Čuj, ovo si izjavila potom
modesti:
...moja drugarica u ovom slucaju,je zaljubljena bez zelje da poseduje nekog...
a onda
modesti:
...problem je u tome sto mi je projateljica i sto je njena patnja postala i moja...
Sasvim je nesumnjivo da se ovde ne radi o ljubavi bez želje za posedovanjem. Lepo je to reći, ali u ovom slučaju nema veze s istinom.
Čak ti to nazivaš zaljubljenošću (!?) koja se po svojoj suštini razilazi s neposedovanjem.
Pa, i da je sve to "tako nekako"...otkud onda patnja!?

Upravo ono sto sam i sam rekao. Odusevljen sam. I prethodnim i ovim komentarom.
 
kojote:
Omen:
Bla, bla bla ble, blu, bla bla bla bla, bee ble ble ble bee, bla bla bla bla blaaaa!?

...O :P ... pametnice moja! Kako si mi ti pameetnaa! :D
Ponosan sam. Na tebe, pored tebe, u tebi.. :) :P
P.S. Hoces da mi, molim te, pojasnis malo ovu, podvucenu, recenicu. Nesto mi nije :roll:
Eh, pa sad ovako izvučeno iz konteksta.....zaista i nema puno smisla.
Valjda sam mislila na leblebije... :roll:
 
Omen:
kojote:
Omen:
Bla, bla bla ble, blu, bla bla bla bla, bee ble ble ble bee, bla bla bla bla blaaaa!?

...O :P ... pametnice moja! Kako si mi ti pameetnaa! :D
Ponosan sam. Na tebe, pored tebe, u tebi.. :) :P
P.S. Hoces da mi, molim te, pojasnis malo ovu, podvucenu, recenicu. Nesto mi nije :roll:
Eh, pa sad ovako izvučeno iz kontejnera, ti svinjo prljava, hohstaplercino...zaista i nema puno smisla da ti dalje komplimentiram.
Valjda sam mislila na parenje, leblebletanje, sevu u mraku, a i na svetlu...kojote, svinjo jedna sovinisticka...volim te :roll:
Volim i ja tebe, sreco moja narecita :roll:
 
firespirit:
divlja-u-srcu:
Veruj ti u sta god hoces, to je tvoja stvar. Ali ako komentarises druge moras da budes spreman da i tebe komentarisu. Vidim da sam te pogodila, post ti je pun mrznje (mada su ti skoro svi slicni). A tvrdim i dalje da si bolesnik.
A slican se slicnom raduje. A mi smo ko dupe i oko. Ti si dupe, a ja oko! :) Smaras i dosadan si. Jako.8)

ps. za mnom se pise odvojeno, a meni je neko na pp rekao da ti je pisa mala, a ja se sa takvima ne druzim! :lol:

Tri puta si menjala komentar. Zbogom pameti. Stvarno me zabavljas. Ne mozes ni par recenica da sastavis odjednom. Lepo sam ti odgovorio stamislim. Nisam do sada sumnjao bar u tvoj intelekt. Sada je ozbiljno pod znakom pitanja. I zbog nemogucnosti sastavljanja komentara bez menjanja i zbog sadrzaja koji vise prilici predskolskom uzrastu i zbog ne prihvatanja mog misljenja o tebi na koje imam pravo. Prihvati cinjenicu onakvu kakva je. Procitaj jos jednom moj prethodni komentar.

Pa naravno kad pricam da trojicom na icq-u, pa ne mogu da ti se posvetim u potpunosti! :lol:
A i oni dobacuju, ovo za pisu je njihova ideja! 8)
 
modesti:
Pazite pricu:moja drugarica,pametna zrela osoba koja nikada u zivotu nije napravila ni jedan kiks,uspesna,ja joj uvek zavidela na svemu:uspehu u skoli,nacinu ponasanja,odnosu sa muskarcima(nije imala bogato ali je imala kvalitetno iskustvo).Dakle,dolazi kod mene sa suzama i neverovatnom pricom:u vezi je sa ozenjenim muskarcem,dosta starijim od nje koji ima savrsenu i uspesnu zenu i decu,savrsen zivot...i sve tako savrseno da ne znam sta da joj kazem.Sve je pocelo bez veze i doslo je do toga da je ona ludo zaljubljena u njega i da oseca da ne moze bez njega i sebe nevidjeno ponizava.I trazi savet a ja ne znam sta da joj kazem.Nesto tipa:"Duso on je sa tobom samo da bi nesto kresnuo sa vremena na vreme" bilo bi pogubno za nju...Ironija je sto ona zivot propusta pored sebe i to sve zarad njega...I ne vidi da on nikada nece ostaviti svoju suprugu zbog nje... To gotovo niko nikada i ne uradi...A kako to da joj kazem?Treba mi jos necije misljenje...
Retko ko ne prodje "zaljubljenost u ozenjenog muskarca" to mora jednom da se desi da bi se i na kraju krajeva razbila ta iluzija da ce se oni razvesti i izabrati upravo nas :wink: Neka je neka prodje tu fazu tu tesko da ce pomoci ubedjivanja...sedi cuti pusti je da place ako joj se place i nikako ne podgrejavaj njene nade u smislu "Mozda te ipak voli cim je to i to uradio,,, :roll:
 
A ja mislim da si se vec isprimao! :P
Ovako se ponasa skorpija koja namirise zenu bika! :lol:
Al' posto nisi bio dobar, odsad si na IGNORE!
Al' posto imam veliko srce, saljem ti poljupcic za kraj!

5.gif
 
divlja-u-srcu:
A ja mislim da si se vec isprimao! :P
Ovako se ponasa skorpija koja namirise zenu bika! :lol:

Nastavi da zivis u iluziji.I nisam skorpija.

divlja-u-srcu:
Al' posto nisi bio dobar, odsad si na IGNORE!

Hvalim te boze. Konacno.

divlja-u-srcu:
Al' posto imam veliko srce, saljem ti poljupcic za kraj!

5.gif
[/b]

Mislis veliki ego. Zadrzi. Ne padam na te decije gluposti. Vozdra.
 

Back
Top