Ponedeljak...

disney_girl

Obećava
Poruka
79
Posto u mojoj gimazniji(necu da navodim koja je)nista nisu rekli za ponedeljak,da pitam ovde da li neko mozda zna...Idem popodne u skolu,a ne znam da li ce uopste biti nastave...Zanima me da li i mi iz popodnevne smene treba da idemo do Hrama i da prisustvujemo javnom casu...Ako neko ima tu inormaciju,iz bilo koje srednje skole da je,molim neka mi saopsti..Thanx
 
koliko sam ja razumeo ministra na TV-u rekao je da ce SVE SKOLE (osnovne, srednje) imati javni cas u 10. Posle toga OSNOVCI nastavljaju normalno a SREDNJOSKOLCI ne rade nego idu na molitvenu setnju. Jedino nisam siguran da li i popodnevna smena SREDNJIH SKOLA ne radi
 
Значи ово је невероватно...код нас на школи нема обавештења да се сутра не иде у школу,нити нам је ико ишта рекао :x :x :x :x Ниједна средња школа неће држати наставу сутра,нећемо ваљда ми ићи :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
 
Bliznakinja:
Значи ово је невероватно...код нас на школи нема обавештења да се сутра не иде у школу,нити нам је ико ишта рекао :x :x :x :x Ниједна средња школа неће држати наставу сутра,нећемо ваљда ми ићи :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:


Ti mora da si iz moje skole... :D :D :D
 
disney_girl:
Bliznakinja:
Значи ово је невероватно...код нас на школи нема обавештења да се сутра не иде у школу,нити нам је ико ишта рекао :x :x :x :x Ниједна средња школа неће држати наставу сутра,нећемо ваљда ми ићи :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:


Ti mora da si iz moje skole... :D :D :D

Ма јок ја нисам гимн. :)
 

Back
Top