O pokojniku sve najlepse

vaxy

Početnik
Poruka
5
Несумњиво да је ђинђић имао квалитете који су га издвајали. Знао је да говори добро немачки и био је начитан, али изјава његове удовице да је он причао као да је био с Марса, а ми земљани га нисмо разумели не стоји. Он се изражавао једним метафоричким стилом и то на моменте с претеривањем, начин изражавања који ја нисам приметио код неког другог. Све то одаје једну врсту уметничког лудила у његовој глави, јер уметници су људи који реалан свет виде на други начин,па га песник види кроз игру речи, а сликар кроз преливе боја. За њега је нпр. месец жута погача коју је тата окачио на небо, а за мене је месец небеско тело и земљин сателит. То је разлика између мене и њега, што ће он да каже ово прво, а ја ово друго. То што ми је он причао да је патриотизам да слободно путујеш светом и да ће он својом политиком да нам омогући да будемо грађани Европе ја у то нисам веровао ни тада, а богами не верујем ни сада. Уједињена Европа је оно исто за шта се борио и Хитлер: Европа без граница под културном и економском доминацијом нацистичке Немачке и аријевске расе. Интересантно да је то постало неизбежно у 21. веку и да практично нико неће избећи тај процес, и сви га добровољно прихватају, а да су се четрдесетих година прошлог века тако крваво борили против таквих тенденција. Једина разлика сада је што је културолошка доминација американизма, а економска светског (интернационалног) империјализма или капитализма. Последица тих тенденција је и тај циркус звани Хашки трибунал.
Него кад смо код Хашког трибнала, где су бре оних пет милиона долара од уцене за Милошевићеву главу? Да не лежи ту кључ за решење његовог убиства?
 
Mindjic je samo jedna obicna ********* i to ne spore ovi njegovi, stvar je u tome, sto obicni smrtnici koji podrzavaju DS (debilnu stoku) to ne shvataju i njega velicaju kao borca protiv komunizma. Seselj je isto rekao da se obrazovao kroz marksizam i time se dici... Vidi li neko slicnost sa ovom dvojicom a ciji se pripadnici najvise "krve" cak i na ovom forumu?

Njegovo izrazavanje je tako, sto on zna da su njegovi sledbenici, prejeli buniku i imaju halucinacije, zato im i govori u tom stilu. Mozda bih trebao i ja da probam tu halucinativnu biljku da bih shvatio o cemu to ovi ovde pricaju... ali dzaba kada me opet realnost demantuje u svemu. Ni bunika ne pomaze, verovatno sam otporan?! A znam da je njima lepo!
 
PETOKOLONAS:
Ti si bre DEBILNA STOKATI verovatno nemas pojma sta znaci "TVOJ"nick Kazanova.Ili si neka PEDERCINA pa koristis ovaj forum,ne bi li nasao nekog toplog brata za svoje izopacene,protivprirodne porive i bludi.J...m ti mamu PEDERSKU.

aaalo...covece...nemoj to...

Martin Luter King, Gandi...'ajmo to malo...
pa nismo mi SRS, bre...
nemojte im davati povoda...
 
PETOKOLONAS:
Ti si bre DEBILNA STOKATI verovatno nemas pojma sta znaci "TVOJ"nick Kazanova.Ili si neka PEDERCINA pa koristis ovaj forum,ne bi li nasao nekog toplog brata za svoje izopacene,protivprirodne porive i bludi.J...m ti mamu PEDERSKU.


uuuu...kakva kultura i stepen civilizacije, a i pismenosti...i zbog toga me ne cudi sta i koga brani :D
 
PETOKOLONAS:
Ti si bre DEBILNA STOKATI verovatno nemas pojma sta znaci "TVOJ"nick Kazanova.Ili si neka PEDERCINA pa koristis ovaj forum,ne bi li nasao nekog toplog brata za svoje izopacene,protivprirodne porive i bludi.J...m ti mamu PEDERSKU.

Gospon Horvat, pa vama duhovitost je doista veoma jaca strana... vi jos nijeste promenili vas krasopis, kak je krasno jest bunike!

Vrijeme je otoplilo, pa i ja sam se ugrijao, hocete li podmetnuti vasu pozadinu, da ne gubim vrijeme trazit slicnog vama... je li vama jos studen? No taj cemo problem rijesiti, samo se vi poturite.

Srdacno vas: Kazanova!

P.S.

Gospon Horvat, kaj ste danas pusili (sisali) pa ste ovdje zalutali?
 
Hehehehehehehe
Verovatno si taj tvoj "krasopis"i izgovor naucio od
svoga lidera SEKIJA.On je "cist" Srbin (sto mu i prezime govori).Osim toga, izgleda da te je jos necemu
naucio,dok je bio u zatvoru Zenica(seti se da su poslanici mjaukali kada ON izadje za govornicu).Bio covek zatvorska MACA Verovatno si njegov maternji jezik
naucio dok si branio granicu Ogulin-Virovitica,tu si svojim telom stito njega(On se znojio iza tebe),:)hehehehe
ON je bio TOPDZIJA a TI FURUNDZIJA :D

P.S.Sto se tice mojih reci iz predhodnog teksta,uzmi malo knjigu pa pogledaj cije su to reci(znas, ono cetvrtasto sa koricama i mnogo listova u sredini) :D
 
Muljav je , za jednog filozofa i nekoga ko je shvatao da mora da obezbedi neuplitanje specijalaca inače će svi hrabri nestati do prvog kafića , prilično je naivno držao Čedu i ostale bitange oko sebe....

Mada je inteligentan , i brz , čak brzoplet.

P.S. Čedina najčešća rečenica je "naše društvo je opterećeno"

Osim ako je čeda bio dil sa Legijom i zemuncima.....
 
vaxy:
Несумњиво да је ђинђић имао квалитете који су га издвајали. Знао је да говори добро немачки и био је начитан, али изјава његове удовице да је он причао као да је био с Марса, а ми земљани га нисмо разумели не стоји. Он се изражавао једним метафоричким стилом и то на моменте с претеривањем, начин изражавања који ја нисам приметио код неког другог. Све то одаје једну врсту уметничког лудила у његовој глави, јер уметници су људи који реалан свет виде на други начин,па га песник види кроз игру речи, а сликар кроз преливе боја. За њега је нпр. месец жута погача коју је тата окачио на небо, а за мене је месец небеско тело и земљин сателит. То је разлика између мене и њега, што ће он да каже ово прво, а ја ово друго. То што ми је он причао да је патриотизам да слободно путујеш светом и да ће он својом политиком да нам омогући да будемо грађани Европе ја у то нисам веровао ни тада, а богами не верујем ни сада. Уједињена Европа је оно исто за шта се борио и Хитлер: Европа без граница под културном и економском доминацијом нацистичке Немачке и аријевске расе. Интересантно да је то постало неизбежно у 21. веку и да практично нико неће избећи тај процес, и сви га добровољно прихватају, а да су се четрдесетих година прошлог века тако крваво борили против таквих тенденција. Једина разлика сада је што је културолошка доминација американизма, а економска светског (интернационалног) империјализма или капитализма. Последица тих тенденција је и тај циркус звани Хашки трибунал.
Него кад смо код Хашког трибнала, где су бре оних пет милиона долара од уцене за Милошевићеву главу? Да не лежи ту кључ за решење његовог убиства?
Ja u skorije vreme nisam procitao vece sranje od ovoga, COVECE ko tebi puni glavu
@ KAZANOVU
TI SI JEDAN NEVASPITANI INDIJANAC
 

Back
Top