[b]P I R S I N G[/b]

biljanoid

Početnik
Poruka
7
Zdravo svima!
Zovem se Biljana, pa bi htela da pitam za savet, a jos tacnije – treba mi tudje misljenje! Hocu da uradim jos jedan pirsing (usi ne racunam, a imam inace vec probusen nos I jezik). Odluka bi bila mnogo laksa da bi stvar o kojoj je rec..eeee…klasicnija.. Planiram pirsing..genitalija. Zanima me vase misljenje povodom tog “cina”. Kakav imate ka njemu odnos? Da li budi neke aociacije? Zanima me misljenje sa strane estetike, a ne zdravstvene? POSEBNO mi znaci misljene sa stane muskaraca. Da li je mindjusa “tamo dole” u redu ili suvisna?
 
double.apadravya.jpg

multi.outer.labia.gif


oh predivno, nema shta :mrgreen:
pretpostavljam samo da uz pirsing daju dalje uputstvo za upotrebu sopstvenih genitalija
 
AAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
pa jeli ovaj normalan majku mu blesavu jooooojjjj
goni ga u q.rac kakva dijabola dal ga je boleloooo
nelagodni mi na njegov red

Biljana uradi ali dok nevidim nista nemogu da ti kazem da li je lepo.
sta te briga ako ti se nesvidi mozes da skines pozzz
 
Uf... Poznata mi je problematika pitanja pirsinga - biti ili ne biti, pitanje je sad...? :roll:
Meni se licno ne svidjaju bilo kakvi pirsinzi locirani na bilo kom mestu na telu... S obzirom da te interesuje misljenje muskog dela foruma najvise, evo ti odgovora jednog od njih: pirsing genitalija, klitorisa itd. je najcesce samo smetnja i problem posmatrajuci i sa zdravstvene i sa seksualne tacke gledista! :roll: Mozda da ipak malo razmislis i, ako vec toliko zelis jos jedan pirsing, odlucis se za neko drugo mesto, na primer pupak... :wink:

Ali imaj na umu da ipak ne treba preterivati! :roll: Sta ako se jednog dana probudis i shvatis da je to bio samo tvoj hir i da ti se to vise ne svidja... :idea: Mozes da racunas i na to da pirsing izadje iz mode i ti se potom osecas kao modni promasaj... :lol: :lol: :lol:

Svideo mi se pirsing (zapravo dva-jedan pored drugog) na desnoj obrvi jednog decka, ali kad sam razmisljao o tome da i ja isto to uradim-nije mi bilo svejedno, tako da sam to pitanje jos uvek ostavio otvorenim, za sada...
Pre nego sto definitivno odlucis - dobro razmisli, jer posle nema povratka! 8)
 
a sta se dogadja kada dodjes na aerodrom Dr. Zoran Djindjic i pri prolasku kroz detektor metala ti kazu "molim vas uklonite metalne predmete iz dzepova" a ono opet pisti... pa onda strip search... razmisli malo nije to tek tako naivno
 
Stoji kurton pred ogledalom...i kaze: "koji **** danas da navucem?

Kad sam ja ugledao pirsing na klitu, nisam vjerovao sopstvenim ocima (al' ono bas bukvalno - NISAM VJEROVAO sopstvenim ocima)
Prva misao je bila: Pa...jesu joj totalnu anesteziju davali !?
 
Max_Dolphin:
Uf... Poznata mi je problematika pitanja pirsinga - biti ili ne biti, pitanje je sad...? :roll:
Meni se licno ne svidjaju bilo kakvi pirsinzi locirani na bilo kom mestu na telu... S obzirom da te interesuje misljenje muskog dela foruma najvise, evo ti odgovora jednog od njih: pirsing genitalija, klitorisa itd. je najcesce samo smetnja i problem posmatrajuci i sa zdravstvene i sa seksualne tacke gledista! :roll: Mozda da ipak malo razmislis i, ako vec toliko zelis jos jedan pirsing, odlucis se za neko drugo mesto, na primer pupak... :wink:

Ali imaj na umu da ipak ne treba preterivati! :roll: Sta ako se jednog dana probudis i shvatis da je to bio samo tvoj hir i da ti se to vise ne svidja... :idea: Mozes da racunas i na to da pirsing izadje iz mode i ti se potom osecas kao modni promasaj... :lol: :lol: :lol:

Svideo mi se pirsing (zapravo dva-jedan pored drugog) na desnoj obrvi jednog decka, ali kad sam razmisljao o tome da i ja isto to uradim-nije mi bilo svejedno, tako da sam to pitanje jos uvek ostavio otvorenim, za sada...
Pre nego sto definitivno odlucis - dobro razmisli, jer posle nema povratka! 8)
U vezi obrve - ne razmisljaj! idi i uradi to! :D Muskarcima uopste najbolje stoji pirsing obrve, izgleda veoma primamljivo, ali naravno ako je u odgovarajucem 'stajlingu', odnosno da ne bude pirsing na obrvi, na vratu-kajla, na kosi-zejtin, u ocima-bezumlje i znanje svih reci 'Granda', u trenerci, u ciji je donji deo uvucen gornji i sl.
Sto se mog 'pirsica' tice, ne bi ja preterivala, samo bi se jednom..ovaj..'okitila' 8)

A one fotke na prvoj str SU ODVRATNE!! Ko ih i gde nadje! 'ONO' je ocajno!! Sem toga musko 'stvorenje' i onako se ne dici preteranom lepotom i privlacnoscu, ALI ONO..!! Dodouse i zensko nije nesto bolje. Kad bolje razmislim, bili bi idealan par..
 
jagodica:
da li kod nas postoji uopste neko ko to ume da uradi
na kom delu genitalija oces da uradis
Ma postoji u svakom boljem, odnosno poznatijem i 'sterilnijem' pirsing salonu, samo u njemu ne vise fotke bas svega sto umeju da rade i ne drze u izlogu bas sve pirsing-lutke-modele. Sto se tice mesta razmisljalja sam o kozici koja se nalazi iznad kli..risa..
 
Jeli, a kako to da je tema pirsinga presla u pricanje viceva? :shock:
Znam jedan perverzan:
Nasle se jednom na ulici papuce i q.rc. Pocnu papuce da se jadaju:' Jaoj, kako nam je zivot odvratan! Prvu polovinu dana smo u prljavom ormanu sa bubasvabama i pacovima, zatim nas obuju prljave, smrdljive noge, posle zvaka balavi, linjavi pas! Fuj!'. Na sta q.rac odgovori:' O, pa vama je zivot med i mleko u poredjaju sa mojim. Svaki dan po tri pute navlace mi kesu na glavu i dave me, dave me dok se ne ispovracam'
:lol: :wink:
 
U svakom slucaju pazi(te) da ti ne presjeku neki nervni kanal! To bi ti bilo prilicno kretenski...

Nego ovaj, sta bi pitanje? Sta mi muskarci mislimo???
Meni je ql dok god je neupadljivo,
dok se neki moji prijatelji najeze kad ih vide,
kod se ja najezim kad vidim neke od onih silikonskih plavusa u koje oni gledaju
I tako to...
100 ljudi - 100 cudi

Ali
posto neces stavljati pirsing muskarcima nego sebi,
onda je najvaznije sta ti sama mislis.
Zar ne :?:
 
Ja sam citao da zene kada urade pirsing na vagini(da se strucno izrazim) naradenih nekoliko meseci dozivljavaju orgazam pri hodanju.Pa sad ako neka ima jel kaze jer to tacno? Ja sam busio usi,ali me nesto svrbelo i malo krvarilo pa sam morao da skinem posle nekog vremena.Mozda cu opet.
A nesto me posebno i ne pali...mozda malo ako je na pupku,mada nisam siguran.
 

Back
Top