Devojke skorpije u vezi

gost 279852

Zainteresovan član
Poruka
500
U vezi sam sa devojkom skorpijom.Cini mi se da je u onom fazonu- pre bi se pojela u sebi,nego da ja vidim kako je ona slaba osoba.Cesto zbog tog nekog ogromnog ponosa ili samouverenosti, ne znam sta je zapravo posredi,ovo ili ono. U vezi njenih emocija,kad pitam,uvek smulja neki deseti odgovor,nikad ne priznaje (a mozda kaze istinu). U vecini slucajeva sam imao devojke skorpije,ali tu neku njihovu misterioznost,jos nisam dokucio.Ako se neko razume u horoskop neka kaze,ili ako ima licna iskustva. Najbolje bi bilo da mi kaze zenska skorpija. Dali su one iskrene u vezi,dali vole da svrljaju,itd :zroll:
 
U vezi sam sa devojkom skorpijom.Cini mi se da je u onom fazonu- pre bi se pojela u sebi,nego da ja vidim kako je ona slaba osoba.Cesto zbog tog nekog ogromnog ponosa ili samouverenosti, ne znam sta je zapravo posredi,ovo ili ono. U vezi njenih emocija,kad pitam,uvek smulja neki deseti odgovor,nikad ne priznaje (a mozda kaze istinu). U vecini slucajeva sam imao devojke skorpije,ali tu neku njihovu misterioznost,jos nisam dokucio.Ako se neko razume u horoskop neka kaze,ili ako ima licna iskustva. Najbolje bi bilo da mi kaze zenska skorpija. Dali su one iskrene u vezi,dali vole da svrljaju,itd :zroll:

Хороскоп се не гледа само уз помоћу знака... :)

Да би видео каква је она особа мораш имати њене комплетне податке значи датум, време и место рођења и на основу тога видети положај свих њених планета а не само Сунца...Нађеш неког астролога или мало прогуглаш по нету и нађеш неки програмчић.... Не разумем се у хороскоп пуно али моја кева се разуме а могу ти рећи ако имаш тачне податке од онога за кога гледаш хороскоп из наталне карте можеш без проблема да прочиташ особине те особе.... ;)
 
U vezi sam sa devojkom skorpijom.Cini mi se da je u onom fazonu- pre bi se pojela u sebi,nego da ja vidim kako je ona slaba osoba.Cesto zbog tog nekog ogromnog ponosa ili samouverenosti, ne znam sta je zapravo posredi,ovo ili ono. U vezi njenih emocija,kad pitam,uvek smulja neki deseti odgovor,nikad ne priznaje (a mozda kaze istinu). U vecini slucajeva sam imao devojke skorpije,ali tu neku njihovu misterioznost,jos nisam dokucio.Ako se neko razume u horoskop neka kaze,ili ako ima licna iskustva. Najbolje bi bilo da mi kaze zenska skorpija. Dali su one iskrene u vezi,dali vole da svrljaju,itd :zroll:

vole da flertuju ali ne varaju. iskrene su ali nacin na koji ce pokazati emocije vise zavisi od meseca i znaka i polozaja u kome je.
u principu nikad nisu polovicne u emocijama, ili bas vole ili ne osecaju bas nista ali se onda i ne zadrzvaju u takvim vezama


najbolji znak. :heart:
 
vole da flertuju ali ne varaju. iskrene su ali nacin na koji ce pokazati emocije vise zavisi od meseca i znaka i polozaja u kome je.
u principu nikad nisu polovicne u emocijama, ili bas vole ili ne osecaju bas nista ali se onda i ne zadrzvaju u takvim vezama


najbolji znak. :heart:

Ај ми реци јел се интересује за друге момке кад је у дужој вези. Јел њихова заљубљеност у некога јењава, и кад нису више толико заљубљене (ко на почетку везе), шта онда?? Јел може да превари па да остане у вези самном,или неможе у очи да погледа ако то уради. Ајмооооо људи решићемо мистерију хаха

Јел зна границе, шта сме а шта не?
 
Ај ми реци јел се интересује за друге момке кад је у дужој вези. Јел њихова заљубљеност у некога јењава, и кад нису више толико заљубљене (ко на почетку везе), шта онда?? Јел може да превари па да остане у вези самном,или неможе у очи да погледа ако то уради. Ајмооооо људи решићемо мистерију хаха

Јел зна границе, шта сме а шта не?

ne zna, voli situacije u kojima skace adrenalin, voli rizik, vruc flert, pa cak i bezazleno svrljanje, voli da iskoriscava tipove u sexualnom smislu, ali uvek se vraca pravoj ljubavi. verna mu je koliko joj to priroda dozvoljava.
eto, najblize objasnjenje jedne vrlo bliske zenske skorpije
 
ne zna, voli situacije u kojima skace adrenalin, voli rizik, vruc flert, pa cak i bezazleno svrljanje, voli da iskoriscava tipove u sexualnom smislu, ali uvek se vraca pravoj ljubavi. verna mu je koliko joj to priroda dozvoljava.
eto, najblize objasnjenje jedne vrlo bliske zenske skorpije

Surovo brate, surovo. Doduse, upravu si. MADA zaboravio sam da napomenem, da svaki horoskopski znak ima par tipova (tog znaka). Furao sam i sa takvima koje su "iskoriscavale muskarce za keks" "imale adrenalin" i sve sto ti navodis. Mene interesuju ove mirne,tradicionalne, ne nimfomanke. One koje su u dugoj vezi. Bas to, dal one samo izgledaju mirne ili su samo, prekrivene nimfomanke. Dal skorpija,zenska, uopste moze da voli svog partneraz i samo jednog TO JE PRAVO PITANJE
 
Poslednja izmena:
ja sve vreme gore i pricam o normalnoj skorpionki, koja uopste nije nimfo. naprotiv, ima periode totalne nezainteresovanosti i periode ludila, tad kad je uhvate bube, ume i da prevari, ako je njen covek ne zadovolji. a inace, govoreci o vernosti istih, one umeju i te kako da budu jako verne, i pozrtvovane, da im drugi tipovi uopste ne padaju napamet, ali samo ako je njen partner u potpunosti zadovoljava, ovde ne mislim samo na sex. onog trenutka kad je razocara partner, makar to bila i samo suprotstavljena misljenja, partner se srozvaa u njenim ocima, i trazi drugog ili makar provod da tako kazni za razocaranje . . .
toliko od mene :)
 
ja sve vreme gore i pricam o normalnoj skorpionki, koja uopste nije nimfo. naprotiv, ima periode totalne nezainteresovanosti i periode ludila, tad kad je uhvate bube, ume i da prevari, ako je njen covek ne zadovolji. a inace, govoreci o vernosti istih, one umeju i te kako da budu jako verne, i pozrtvovane, da im drugi tipovi uopste ne padaju napamet, ali samo ako je njen partner u potpunosti zadovoljava, ovde ne mislim samo na sex. onog trenutka kad je razocara partner, makar to bila i samo suprotstavljena misljenja, partner se srozvaa u njenim ocima, i trazi drugog ili makar provod da tako kazni za razocaranje . . .
toliko od mene :)

Hvala
 
nema na sta :D
nadam se da sam pomogao, mada, nije sve u horoskoppu, ima neceg i u vaspitanju, nivou obrazovanja...
ova o kojoj sam ti pisao visoko je obrazovana, intelektualka, prilicno detinjasta za svoje godine, ali umetnicka dusa, jako intuitivna.
sa druge starne poznajem jednu skorpionku, za koju mogu samo da kazem da je dno svakog dna, ni orah iz ruke joj ne bih uzeo. jako zlo i nadmeno bice...
i da, gotovo da su sve skorpionke programirane da imaju duuuuge veze, jos od rane mladosti
 
O da. Brate, ako udjes u vezu sa Skorpijom ima da te izmrcvari koliko ce se zadrzati kod tebe. Naravno, mora da bude obostrano, ali samo ako nanjusi da si za vezu... BAM! 5 godina, 3, 2, 10, ti vidi.
To ti je onaj tip devojke koji kada je pitaju u njenoj 30 godini sa koliko ih je bila ce reci 3... A najgore je sto nece slagati.
Svaka skorpijica koju znam je takva. B-)
 
pa ne bih se slozio sa tobom u potpunosti. da, recice ti da su imale samo 3 ozbiljne veze, a gde su tu kombinacije izmedju za koje samo one znaju?! gde su svi oni sa kojima je htela da kazni svog partnera za ne znam sta . . .
a da su staticne i stabilne u vezi i lako se vezu, to jeste
 
pa ne bih se slozio sa tobom u potpunosti. da, recice ti da su imale samo 3 ozbiljne veze, a gde su tu kombinacije izmedju za koje samo one znaju?! gde su svi oni sa kojima je htela da kazni svog partnera za ne znam sta . . .
a da su staticne i stabilne u vezi i lako se vezu, to jeste

Zasto sam ovakve sumnje vec dozivljavao .... hm.... :think::think::think::think::think::think: Da li postoje te kombinacije o kojima pricas...nikada necemo saznati :D
 
Poslednja izmena:
Zasto sam ovakve sumnje vec dozivljavao .... hm.... :think::think::think::think::think::think: Da li postoje te kombinacije o kojima pricas...nikada necemo saznati :D

nikad, veruj mi! osim ako sama ne kaze! naravno, ovde govorim o onom visokom tipu skorpija koje pripadaju valjda orlu, ako se ne varam po valjda nekom asteckom tumacenju, ne secam se. dakle, jako vesto kriju svoje izlete, gotovo isto kao i osecanja. kako znas da te jedna takva skorpionka voli?! - cim krene da te maltretira, znaj da joj je stalo do tebe :)
takve su, gotovo kao divlje zvercice :)
a kako zavesti jednu skorpionku, eee. obasipati je paznjom i sofisticiranim komplimentima na racun njenog izgleda, kao i sitnim iznenadjenjima, pokloncicima, ne bitno da li je to najluksuzniji parfem, ili obicna lizalica, takodje, ne podnose glupe ljude, vole otmenosst, manire i ucenost, kulturu, vole duge razgovore o raznim temama knjizevnost, film... uglavnom o umetnosti ili bar blisko tome, ezoterija im je posebno draga :)
eto, valjda sam ti pomogao, pa, ako si dovoljno pametan, znaces da upotrebis ove cake :)
i da, ne trpe nepismenost ( opet kazem, ako je ovaj visi tip skorpionke u pitanju, velike su perfekcioniste i umeju da budu i nadzak babe :)
o jako razvijenom humoru i jakoj dozi lucidnosti da i ne govorim :)
ako ti je smisao za humor jaca strana, skorpije padaju na tebe :)
 
Poslednja izmena:
Pa ajde onda vi dobre objasnite kakve ste, a ja cu te izrode. :p
Uvek meni zapadnu ti izrodi. :(

Evo uglavnom kao sto je gore Santa Slayer fino opisao :)
Kod sebe kao predstavnice nas dobrih skorpijica :flert: bih naglasila jako razvijen smisao za humor i dozu lucidnosti :zblesav: I ovo nadzak baba sam ponekad, kad mi nisu sve ovce na broju z:mrgreen::zelenko3:

A tebi Beethoven verujem jer i sama znam da postoje takvi olosi od skorpija da je to strasno...Imala sam prilike da budem u blizini jedne nekoliko godina, isti smo znak a razlikujemo se prilicno, ono je strasno, to je osoba koja prosipa otrov kako god se okrene. Hvala Bogu pa vise ne postoji u mom zivotu :roll:

Ti vodi racuna da ti ne zapadnu izrodi sledeci put nego neke dobrice :mazi:


:zpozdrav:
 
Devojka sam skorpija,cinim sve moguce da sakrijem svoje slabosti,cak i kada sam povredjena i nesigurna,delujem jako i ne popustam.Mislim da to radimo zbog straha da neko da bude svestan nase slabosti i iskoristiti to, a kao drugo bojimo se da u vasim ocima ne ostanemo ta jaka osoba koju poznajete.Cesto volimo da budemo jak oslonac za nase muskarce,tj mi mislimo da ako smo jake mozemo skroz da vas zadrzimo,al to je pogresno,jer vas samo udaljimo i postajemo stranci jedno drugom,
-Emocije su jako intenzivne sve dok drzi tvoja zainteresovanost za nju i obratno.Znaju jako da vole,i kad vole spremne su da ostave sa strane sav taj egoizam i da se otvore...Prestaju da budu bezosecajne i jedino tad mozes da razbijes njihovu tajanstvenost,Ipak,to je jako tesko,,,Jedan pogresan korak i sve iz pocetka pocinje. A sto se prevara tice,devojke skorpije su verne kad su jako zagrejane za neku osobu,a cim neko zezne nesto,ona se udaljava.Iskrene su u vezi,otvorene za odredjene stvari,istovremeno tajanstvene,strastvene i dale bi zivot ako su svesne koliko su voljene. Npr. sto se tice svrljanja,dok sam u vezi drzim se principa da ne varam dok nisam prevarena...Ako saznam da sam prevarena,otkoncam vezu i nastavim dalje. Pozz
 
U vezi sam sa devojkom skorpijom.Cini mi se da je u onom fazonu- pre bi se pojela u sebi,nego da ja vidim kako je ona slaba osoba.Cesto zbog tog nekog ogromnog ponosa ili samouverenosti, ne znam sta je zapravo posredi,ovo ili ono. U vezi njenih emocija,kad pitam,uvek smulja neki deseti odgovor,nikad ne priznaje (a mozda kaze istinu). U vecini slucajeva sam imao devojke skorpije,ali tu neku njihovu misterioznost,jos nisam dokucio.Ako se neko razume u horoskop neka kaze,ili ako ima licna iskustva. Najbolje bi bilo da mi kaze zenska skorpija. Dali su one iskrene u vezi,dali vole da svrljaju,itd :zroll:

Ja sam devojka škorpija. Ono što ti mogu reći, sve je relativno, ako mi se sviđaš, ako sam luda za tobom, nema šanse da bi švrljala, i iskrena bih bila naravno.
Emocije sakrivam koliko god mogu, iznesem ih posle dužeg perioda, kad sam sigurna da mogu da ih ispoljim, jer ne podnosim da budem izigrana. Znači ne oktrivam ljubav jer se bojim promašaja. Ljubomora je jako veliki problem, i ako ne možeš sa time da se nosiš, bolje se ne upuštaj u vezu. Slažem ubedljivo. Odžim obećanje uvek.
 
Devojka sam skorpija,cinim sve moguce da sakrijem svoje slabosti,cak i kada sam povredjena i nesigurna,delujem jako i ne popustam.Mislim da to radimo zbog straha da neko da bude svestan nase slabosti i iskoristiti to, a kao drugo bojimo se da u vasim ocima ne ostanemo ta jaka osoba koju poznajete.Cesto volimo da budemo jak oslonac za nase muskarce,tj mi mislimo da ako smo jake mozemo skroz da vas zadrzimo,al to je pogresno,jer vas samo udaljimo i postajemo stranci jedno drugom,
-Emocije su jako intenzivne sve dok drzi tvoja zainteresovanost za nju i obratno.Znaju jako da vole,i kad vole spremne su da ostave sa strane sav taj egoizam i da se otvore...Prestaju da budu bezosecajne i jedino tad mozes da razbijes njihovu tajanstvenost,Ipak,to je jako tesko,,,Jedan pogresan korak i sve iz pocetka pocinje. A sto se prevara tice,devojke skorpije su verne kad su jako zagrejane za neku osobu,a cim neko zezne nesto,ona se udaljava.Iskrene su u vezi,otvorene za odredjene stvari,istovremeno tajanstvene,strastvene i dale bi zivot ako su svesne koliko su voljene. Npr. sto se tice svrljanja,dok sam u vezi drzim se principa da ne varam dok nisam prevarena...Ako saznam da sam prevarena,otkoncam vezu i nastavim dalje. Pozz
a obicno su zagrejane ako nas zabole za pokazivanje emocija:lol:
 

Back
Top